روش تراز بندی انرژی | Glamour UK

[ad_1]

شاید باور کنید که انرژی شما روی همه چیز تأثیر دارد ، از جمله اینکه چه کسی و چه چیزی را جذب می کنید. یوت تیلور ، بنیانگذار روش انطباق انرژی ، در عصاره ای از کتاب با همین عنوان خود توضیح می دهد که چگونه قدرت تغییر انرژی خود را برای داشتن زندگی شادتر و استرس زا دارید. او این جریان را صدا می زند و ما در اینجا روش پنج مرحله ای او را برای رسیدن به آنجا یاد می گیریم.

اگر ما بخواهیم زندگی می تواند بسیار ساده باشد. ما فقط باید انتخاب کنیم … کدام زندگی را می خواهیم زندگی کنیم. ما می توانیم زندگی استرس ، ترس ، سرزنش و غلبه را انتخاب کنیم یا زندگی شادی ، آزادی و عشق را انتخاب کنیم.

من می گویم که ما باید انتخاب کنیم زیرا هم زمان بودن هر دو امکان پذیر نیست. خبر خوب (و خبر بد) این است که تنها شخصی که قدرت تغییر آن را دارد ما هستیم. این همیشه بوده و خواهد بود ، مهم نیست که در هرجای دیگر جهان چه اتفاقی می افتد.

من ریکی را امتحان کردم و هرگز احساس آرامش نکرده ام. در اینجا همه چیزهایی است که شما باید بدانید …

این به دور از فرو بردن سرمان در شن و یا نادیده گرفتن آنچه اتفاق می افتد است. این در مورد اتصال مجدد ، بازیابی قدرت بر خود ، زندگی و جهت شما است. هنگامی که ما انجام دهیم ، پس می توانیم به دیگران کمک کنیم. این آسان تر از آن است که فکر کنید وقتی زندگی خود را در FLOW زندگی می کنید.

78٪ از افرادی که با استرس زندگی می کنند

با این حال ، بیشتر مردم خارج از جریان زندگی می کنند. ما معمولاً آن را “استرس” می نامیم که هر روز بیش از 78٪ افراد را تحت تأثیر قرار می دهد! در حال حاضر ، این رقم در بالاترین حد خود قرار دارد!

علم نشان می دهد وضعیت جریان ما بر انرژی ، تفکر ، احساسات و سلامتی ما تأثیر می گذارد. استرس دلیل اصلی شماره 60 است که 60٪ از کل بیماریهای انسانی تخفیف دارد.

در روانشناسی انرژی ، این حالت را مقاومت یا عدم انسجام می نامیم که غالباً توسط خاطرات پنهان یا تجربیات آسیب زای گذشته ایجاد می شود. یا دوره های طولانی مدت تحمل موقعیت ها ، احساسات یا عقاید در زندگی روزمره ما. بدون کنترل ، این استرس شروع به تبدیل شدن به احساسات منفی ، ذهنیت محدود و سلامتی ضعیف می کند.

همه ما تجربه کرده ایم که از جریان خارج می شویم یا در برابر مقاومت نیز هستیم. آن روزهایی که از خواب بیدار می شوید و ذهن شما مملو از افکار تکراری است ، منفی با منفی همراه است ، درد عاطفی سنگینی را متحمل می شود و تخت خواب امن ترین مکان برای ماندن است. بنابراین در اینجا چند سرنخ وجود دارد که در آن مقاومت می کنیم:

 1. ما در گذشته گیر کرده ایم
 2. در روابط دردناک و ناپایدار بمانید
 3. درد یا خستگی جسمی
 4. گیجی یا بلاتکلیفی
 5. عدم اقدام یا به تعویق انداختن
 6. وسواس
 7. خود داوری سخت
 8. احساس بی لیاقتی یا خوب نبودن
 9. احساس گناه سرزنش کردن شرمندگی حسادت غرق شدن فشار؛ یا اضطراب
 10. بدهی مزمن
 11. مرزهای ضعیف
 12. ادامه بدیم؟
 13. جریان چیست؟

شما آن لحظات را می شناسید که با زندگی هماهنگ باشید. همه چیز آسان و آسان به نظر می رسد. شما در بالای دنیا احساس می کنید؟ جریان یک حالت انرژی زا از نظر فیزیولوژیکی قابل اندازه گیری در بدن شما است. همه جنبه های زندگی ما را تحت تأثیر قرار داده و ایجاد می کند.

من یک جلسه بهبود کریستال را امتحان کردم و نمی توانستم آنچه را که اتفاق افتاده باور کنم

با درک خود از طریق انرژی الکترومغناطیسی ، می بینیم که چگونه از FLOW برای شکل دادن به دنیای اطراف خود از طریق انتخاب استفاده کنیم.

از نظر علمی ، جریان تغییرات قابل اندازه گیری در بدن شما ایجاد می کند. اینها استرس ، تنش ، اضطراب را برطرف می کنند و باعث بهبودی ، احساس آرامش ، خوشبختی و عشق می شوند. احساس سعادت می کند! از نظر معنوی ما هماهنگ تر هستیم ، به شهود خود متصل هستیم و به فرصت های جادویی باز هستیم.

هنگامی که شما در جریان هستید

 1. شما به راحتی آشکار می شوید و خوشبختی را پیدا می کنید
 2. استرس از بین می رود و بدن شما بهبود می یابد
 3. احساس مثبت تری داشته باشید و واضح فکر کنید
 4. انگیزه و انرژی بگیرید
 5. با چالش های زندگی کنار بیایید

همه چیز انرژی است – از جمله شما و من

این درک کلیدی برای EAM – روش تراز سازی انرژی است. EAM یک تکنیک سریع و ساده 5 مرحله ای برای کمک به خود است که می توانید با استفاده از آن انرژی ، افکار و احساسات مقاوم یا منفی را آزاد کنید ، سپس دوباره برنامه ریزی کنید و در اطراف هر چیزی که در زندگی با آن روبرو هستید یک حالت جریان ایجاد کنید. این به عنوان “قطعه گمشده” معمای خودیاری توصیف شده است.

من برای درمان قلب شکسته ام تالاسوتراپی را امتحان کردم و آنچه اتفاق افتاده است

EAM اکنون یک روش معتبر و جنبش جهانی 50،000+ نفر است. این پلی بین علم و معنویت است که در 20+ سال آموزش پزشکی انرژی ، قانون جذب و فلسفه شرقی بنا شده است. این تحقیق با تحقیقات عصب شناسی مدرن ، NLP ، روانشناسی مثبت مخلوط شده است تا به شما کمک کند آنچه را که مانع شما می شود تغییر دهید و جریان خود را بدست آورید.

در اینجا یک بینش ساده از آنچه در 5 مرحله رخ می دهد ، آورده شده است

مرحله 1 – شما می پرسید از ناخودآگاه خود س Askالی بپرسید
مرحله 2 – شما حرکت می کنید میدان انرژی شما پاسخ خواهد داد
مرحله 3 – شما تجربه می کنید روشن کنید که چگونه بر انرژی شما تأثیر می گذارد
مرحله 4 – شما تغییر شکل می دهید آنچه را که مانع راه شماست آزاد کنید
مرحله 5 – شما آشکار می کنید یک فکر ، باور ، الگو ، احساس یا تجربه جدید ایجاد کنید

EAM بیش از این موارد دارد. به سادگی تصور کنید که توانایی پیدا کردن و حذف مسائل پنهان را دارید و انرژی خود را به سمت شما هدایت می کنید تا رویاها را به واقعیت تبدیل کنید.

EAM IS است

 1. طراحی شده برای پیدا کردن و آزاد کردن علت انرژی زا استرس ، فشار بیش از حد و احساس خارج شدن از جریان.
 2. یک ابزار قدرتمند انرژی که برای جابجایی انرژی ، افکار و احساسات شما در هر سطح از زمینه انرژی شما طراحی شده است
 3. یک روش قانون جذب به شما کمک می کند تا به طور واضح انرژی شما را تغییر داده و وارد جریان شود تا بتوانید آنچه را می خواهید بخواهید و آن را بدست آورید!
 4. طراحی شده است تا مسئولیت سلامتی شما را بر عهده بگیرد. ابتدا با کار بر روی انرژی ، افکار و احساسات می توانید از بیماری ها پیشگیری کنید.
 5. یک روش معتبر
 6. یک مدل مربیگری زندگی – جایی که می توانید در سفر برای حمایت از زندگی خود حمایت شوید

از یک روش درمانی جامع مانند طب سوزنی ، ریکی یا رفلکسولوژی می توان به عنوان یک روش کمک به خود یا یک روش درمانی با مربی EAM استفاده کرد.
این در مورد ایجاد تغییرات در زندگی واقعی است تا راه حل های سریع. مانند همه کارهایی که ارزش انجام دادن را دارد ، کمی تمرین و فداکاری نیز لازم است. نتایج بسیار ارزشمند است. بیشتر روش های خودیاری در یکی از دو اردوگاه قرار می گیرند. آنها بر انتشار منفی تمرکز دارند ، یا بر ایجاد مثبت تأکید دارند. برای تغییر واقعی زندگی شما ، ما باید هر دو را انجام دهیم. مثل این است که یین و یانگ تحول یکی بدون دیگری وجود ندارد. اول ، ما باید آنچه را که مانع مانع آن می شود را کنار بگذاریم ، ما فضای لازم برای برنامه ریزی مجدد خود را برای ایجاد فکر ، باورها ، احساسات جدید و تغییر تجربه زندگی خود داریم.

برای تغییر زندگی خود آماده شوید

حقیقت این است و همیشه خواهد بود … شما می توانید هر آنچه را که می خواهید در زندگی ایجاد کنید ، صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد. این به معنای زندگی در جریان ، وفادار بودن به خودمان است ، به معنای گوش دادن ، تمرکز بر آنچه می خواهیم ، آنچه که فکر می کنیم ، احساس ما و هدایت آن است.

Flow بهترین هدیه ای است که می توانید به خود و افرادی که دوست دارید هدیه دهید.

یوت تیلور بنیانگذار روش انطباق انرژی کتاب وی با همین نام را می توان از اینجا خریداری کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>