روش 369 از TikTok چیست؟ چگونه می توان تجلی را تمرین کرد

[ad_1]

اگر اخیراً در TikTok بوده اید (صادقانه بگویم ، چه کسی این کار را نکرده است؟ این یک مین طلا است) ، احتمالاً در مورد تظاهرات ، یعنی روش تظاهرات 369 ، پچ پچ دیده اید.

در حقیقت ، هشتگ # 369metode از 112.5 میلیون بازدید در برنامه اشتراک ویدیو پیشی گرفته است ، در حالی که کاربران نحوه کارکرد روش را برای آنها به اشتراک می گذارند. اما WTF است؟

آنتونیا هارمن ، درمانگر مشهور و بنیانگذار godempowerment.co.uk به او می گوید: “تجلی 369 راهی محبوب برای آشکار کردن خواسته ها و تعیین اهداف است.” شکوه.

“سه عدد عددی قابل توجهی است. مستقیماً ما را به انرژی جهانی منبع ، تثلیث مقدس متصل می کند. شش نشان دهنده قدرت داخلی ، مالی و دنیای مادی است. نه؛ عشق ، روشنگری ایمان و کاهش اعتماد به نفس. استفاده از این اعداد منحصر به فرد باعث افزایش قدرت می شود. “

همه در اینستاگرام مقوی قهوه درست می کنند – و برای تابستان بسیار تازه کننده است

آنتونیا اضافه می کند که روش 369 در حال حاضر به دلیل “چقدر موفقیت آمیز کار می کند” رو به پیشرفت است.

“نتایج با تعیین اهداف روشن و دعوت به آرزوهای قلبی شما حاصل می شود. شما آنچه را که می خواهید از جهان سفارش دهید. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

روش 369 شباهت چندانی به راز ندارد ، روش آشکار ژنرال X و هزاره های مسن تر در دهه 2010 وسواس زیادی پیدا کردند که این قانون مبتنی بر قانون جذب است.

بکس میلفورد (cosmic_cures) ستاره شناس ، مربی توانمندسازی زنان ، شفا دهنده بلورها و بنیانگذار Moon Child Sorority می گوید: “شباهت های زیادی بین روش 369 و The Secret وجود دارد.”

وی گفت: “آنها به روشهای بسیار مشابهی كار می كنند – هر دو بر این اساس بنا شده اند كه جائیكه افكار و توجه خود را در زندگی روزمره خود نشان می دهیم. ما می توانیم با جلب توجه به این موارد ، واقعیتی را که انتخاب می کنیم قالب خود قرار دهیم ، خواسته های خود را جلب کرده و زندگی را که در آرزوی آن هستیم ، زندگی کنیم. روش 369 از قدرت اعداد شناسی – اعتقاد به اینکه اعداد خاصی قدرت خاصی دارند – برای “شارژ بیش از حد” و ساختار بخشیدن به روند تجلی استفاده می کند. “

این ژل ابرو در TikTok به دلیل دادن ابروهای کرکی که تکان نمی خورند ویروسی می شود (و این فقط 6.50 پوند است!)

بکس معتقد است که این مظاهر به دلیل “عدم اطمینان” جهانی که ما در آن زندگی می کنیم ، مورد علاقه هزاره ها و ژنرال Z ، به ویژه ساکنان شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

وی می افزاید: “این فرصتی برای کنترل دوباره زندگی ما و داشتن مقداری اختیار در آینده ما در جهانی است که در حال حاضر پر از هرج و مرج است.”

Unsah Malikm ، متخصص رسانه های اجتماعی و نفوذ موافق است و می گوید چون در طی همه گیری همه گیر در خانه های خود بوده ایم ، به جای آن از طریق رسانه های اجتماعی به دنبال مثبت شدن بوده ایم.

وی ادامه می دهد: “از آنجا که تظاهرات TikTok مثبت تر است (خواه با آن موافق باشید یا نه) به این دلیل که احساس بهتری نسبت به خود ایجاد می کند تا بتوانید زندگی بهتری را به خود جلب کنید ، وجود یک فضای امن تر در آن احساس می شود.”

تجلی چیست؟

بکس توضیح می دهد: “تجلی فرآیند تغییر کل واقعیت ما فقط با قدرت جایی است که ما افکار خود را قرار می دهیم.” “به این جمله فکر کنید که” هر کجا توجه جلب می شود ، انرژی جریان می یابد “- این اصل اصلی تجلی است.”

اگر می خواهید بیشتر تحقیق کنید ، تجلی این ایده را بازی می کند که کل جهان ما از انرژی ایجاد شده است و اگر ما افکار خود را – که بکس می گوید “امواج انرژی” هستند ، بر روی یک چیز خاص متمرکز کنیم ، می توانیم فرکانس جهان را تغییر دهیم تا آنچه را می خواهیم به ما ارائه دهند.

بكس می افزاید: “كلید بروز این علامت است كه ما توجه خود را به آنچه می خواهیم متمركز كنیم و سپس آن را با نیت متهم كنیم – این نتیجه منجر به دید واضحی می شود كه می خواهیم نتیجه آن باشد.”

جورج در Asda در TikTok ویروسی می شود و طرفداران مد آن را “Zara جدید” می خوانند و پیشنهاد بزرگ آن را ستایش می کنند

قدردانی و اعتماد نیز بخشی اساسی از تجلی است. بکس می گوید: “هنگامی كه از جهان خواسته خود را خواسته اید ، پس از این حادثه قدردانی و شادی عمیقی را پرورش می دهید ، حتی اگر هنوز به آن دست نیافته اید.”

“این گفته است” متشکرم “به همان روشی که می توانید از یک پیشخدمت پس از سفارش به شما در یک رستوران تشکر کنید. شما هنوز غذا دریافت نکرده اید ، اما اعتماد دارید که می آید. نگران نباشید یا مضطرب نشوید آنجا نمی رسد. نه شما سفارش می دهید بلکه فرض کنید که آنچه می خواهید قابل دستیابی نیست. شما آرام می نشینید و از خود لذت می برید ، احساس آرامش می کنید زیرا به روند کار اعتماد دارید. این دقیقاً همان تجلی است. “

چگونه می توانید روش تظاهرات 369 را تمرین کنید؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

درست است ، بنابراین اکنون که اصول را فرا گرفتیم ، روش 369 چگونه به هم پیوند می خورد؟ در حالی که دو گزینه برای انتخاب وجود دارد ، اولین کاری که باید انجام دهید تعیین اهداف روشن است.

“چه چیزی است که شما می خواهید آشکار کنید؟ آیا این یک رابطه ، افزایش حقوق است یا چیز مادی است؟ هنگامی که دید واضحی از خواسته خود دیدید ، آن را سه بار در صبح ، شش بار در بعد از ظهر و 9 بار در شب بنویسید. این آیین باید به مدت 45 روز ادامه داشته باشد. ”

“روش دیگری که می توان از روش 369 استفاده کرد این است که سه بار نام آنچه را می خواهید بنویسید ، هدف را شش بار بنویسید و اقدام را 9 بار بنویسید. هرچه در انتخاب های خود مشخص تر باشید ، بهتر است. شما می توانید با برخی تأییدهای مثبت مانند “من دوست دارم ، من لیاقت دارم ، من یک آهنربا برای فراوانی هستم” پایان دهید. “

این هک برنامه رژگونه ویروسی کاملا شکل صورت شما را تغییر می دهد

با استفاده از روش 369 انتظار چه چیزی را دارید؟

آنتونیا توصیه می کند: “مانند هر روش جدید ، از کوچک شروع کنید و از آنجا بسازید.” “شما ممکن است بتوانید شغل یا رابطه رویایی خود را به موقع نشان دهید. با این حال ، با چیزی نزدیک و دستیابی به آن نسبتاً آسان شروع کنید. تجلی مانند عضله است. شما باید آن را به مرور رشد دهید. “

بکس اضافه می کند که هر چقدر در تجلی خود مشخص تر باشید ، بهتر است.

وی ادامه می دهد: “شما می توانید هر آنچه را بخواهید آشکار کنید ، تا زمانی که واقعاً باور داشته باشید.” “به عنوان مثال ، نوشتن اینکه می خواهید اسکار نشان دهید حتی اگر هنوز در کلاس های بازیگری شرکت نکرده اید ، فقط در صورتی جواب می دهد که واقعاً هنگام نوشتن آن فکر کنید که این امکان وجود دارد. اگر در حالی که فکر می کنید “هیچ راهی برای این اتفاق نخواهد افتاد” جلوه های خود را می نویسید. این همان دستور دادن در رستوران است و سپس دنبال گارسون می رود تا غذای شما را لغو کند. “

همچنین بهتر است فقط جلوه های مثبت بنویسید ، بنابراین به جای نوشتن “من نمی خواهم تنها باشم” چیزی در امتداد “من برای خودم احساس عشق می کنم و لیاقت عشق را دارم ، بنویسم و ​​آماده به اشتراک گذاشتن این عشق در یک ارتباط”.

مبتدیان باید از تظاهرات چه بدانند؟

علاوه بر تمرین شکرگذاری ، اگر شما یک مانیفست تازه کار باشید ، آنتونیا می گوید نکته اصلی این است که فکر کنید وضعیت از قبل شماست – با استفاده از زبانی مانند “من” به جای “من می خواهم”.

“” من می خواهم “رویاهای شما را در آینده ماندگار نگه می دارد. روش تجلی مورد علاقه من یادآوری خاطرات آینده است. به معنای واقعی کلمه ، آن را بصورت واقعی خیال پردازی کنید ، تا آنجا که ممکن است به جزئیات بیشتری بپردازید. ”

“از مدیریت ریز شرایط جلوگیری کنید. چگونگی آن کمتر از آن است که آمدن باشد. “چگونه” غالباً چنین منحنی است که هرگز پیش بینی نمی کردید. همچنین مهم است که شما آن را رها کنید. همه مراحل را انجام دهید ، سپس آن را فراموش کنید ، به آن زمان دهید تا اتفاق بیفتد. نگرانی در مورد آن شما را مسدود می کند. همیشه وقتی احساس خنکی ، آرامش و جمع آوری می کنید ، برخلاف اضطراب ، آشکار شوید. شما می توانید اولین چیز را صبح ، پس از مدیتیشن یا بهینه از فضای “عاشق” نشان دهید. هرچه گوگل تر باشید ، شانس موفقیت بیشتر است ، بنابراین به یک شخص یا حیوان خانگی فکر کنید که باعث می شود احساس خوشبختی و شادی کنید.

کلید تجلی واقعاً فقط کمی سرگرمی است. همچنین شما را به مثبت اندیشی ترغیب می کند که دیدگاه آفتابی تری به زندگی می دهد و چه کسی چنین چیزی را نمی خواهد؟

KVD Beauty مومیایی کردن خوب Apple Skin-Perfecting Foundation Balm و TikTok’ers وسواس دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>