روندهای بزرگ آرایش از هفته مد AW21

[ad_1]

ماه مد است ، فقط آنطور که ما می شناسیم نیست. به جای پرت کردن معمول بین نمایش در 10 اینچ پاشنه در طول کولاک ، سردبیران از لپ تاپ های خود تماشا می کنند. طراحان بیشتر لحظات پشت صحنه و پشت صحنه خود را از طریق رسانه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند (بنابراین همه می توانند درگیر آن شوند) و مارک ها مجبورند که خارج از چارچوب فکر کنند تا تجربه های دیجیتالی خود را برای ایجاد هیاهوی تبلیغاتی جذاب و عجیب و غریب کنند.

با روند عادی بیرون از پنجره ، نیویورک (از نظر تاریخی اولین شهری که این فصل را آغاز می کند) ، بیشتر از یک هفته مد یک دوره مد است. از آنجا که این فصل کاملاً مجازی خواهد بود – و میهمانان از طریق دستگاه های خود غرق می شوند – دیگر طراحان مجبور نیستند قبل از فرار برای رسیدن به پایتخت مد بعدی ، از مخاطبان اسیر IRL استفاده کنند. از این رو ، کارولینا هررا ، اسکار د لا رنتا و مایکل کورس اوقات شیرین خود را می گذرانند. مجموعه های خود را از اواخر فوریه ، تا آوریل نشان می دهند (نگاه شما ، مایکل).

10 روند Scandi مستقیماً از هفته مد کپنهاگ که همه ما در سال 2021 آن را امتحان خواهیم کرد

در مورد اینکه چه کسی تاکنون مجموعه خود را نشان داده است ، کپنهاگ در حال آمدن است و در اوایل فوریه اقدام به گرم شدن می کند ، خانه های طراحی Scandi مانند Ganni و Malene Birger دستور کار پاییز و زمستان را تنظیم می کنند. در نیویورک ، جیسون وو مهمانی را در روز ولنتاین آغاز کرد و پیشکسوتانی مانند آنا سوئی ، پروآنزا شولر و تام فورد طی چند روز آینده روی صحنه می روند.

ویکتوریا بکهام هفته گذشته در لندن ، هفته مد لندن را رهبری کرد و شنبه ، سیزدهم فوریه آخرین مجموعه خود را در گالری Hayward لندن در مرکز Southbank به نمایش گذاشت.

س bigال اصلی این است که امسال از زیبایی که می خواهیم به پاییز برسیم چه انتظاری داریم؟ خانه طراحی دانمارکی Baum und Pferdgarten قالب زیبایی “حداقل” را با چشم سبز براق و مژه و ماسک ریمل جت سیاه شکست. این آخرین موردی نیست که از رنگ سبز مشاهده خواهید کرد – هیچ کس انتظار نمی رود که عنوان 2021 را به خود اختصاص دهد (همچنین نگاه کنید به: ناخن ها).

از اسکیگل گرفته تا فرانسوی های رمیکس ، این روند ناخن هایی است که قرار است سال 2021 سلطه یابد

در Prabal Gurung ، طراح ما را با سایه های پادزهر صورتی پر زرق و برق و قرمز آبدار برای لباس های مناسب OUT OUT که خوش بینانه به جلو نگاه می کند ، به ما عطا کرد. آرایش ، به همین ترتیب زرق و برق همه جانبه ، با لب های قرمز کامل ، گونه های برافروخته و خط چشم گربه ای را هدایت می کرد. تماس های Zoom ما می توانند از همین روش بهره مند شوند.

جیسون وو ، طراح مشهور میشل اوباما ، خط زیبایی خود را که به تازگی راه اندازی شده بود به نمایش گذاشت در حالی که مدل ها از طریق فروشگاه عمومی موقت ، کامل با مواد غذایی تازه ، برای گروه انحصاری VVIP که بلیط باریک به بیت کوین واقعی می رسیدند ، راه می افتند. آرایش؟ با پوست زیبا و تازه جمع شده ، اما به لطف آرایش لک چشم ، اما انجام نشده است.

این روندی است که ما در ویکتوریا بکهام نیز مشاهده کردیم ، جایی که طراح از این فرصت استفاده کرده و جدیدترین موارد اضافه شده در مجموعه زیبایی خود ، Ash Ash Liner Kajal ، سبک دودی از دهه 90 را برای برخی از نوستالژی های بسیار ضروری به نمایش می گذارد.

اینها بهترین ظاهر آرایش از ماه مد هستند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>