روند آرایش ویروسی تابستانی که اکنون امتحان می کنید

[ad_1]

اگر سال 2020 همه چیز در مورد مراقبت از پوست به عنوان نوعی مراقبت از خود بود ، پس 2021 همه چیز در مورد کشف مجدد آرایش به عنوان نوعی بیانگر خود است. از این گذشته ، ما همسر سرم خود را پیدا کرده ایم ، به maskne مسلط شده ایم و یاد گرفته ایم که چگونه خود را چهره پردازی کنیم ، بنابراین اکنون زمان آن رسیده است که با ضربه زدن به آرایش های شایسته TikTok که خوراک ما را جلب می کند ، لذت رنگ را تجربه کنیم.

اما بعد از یک سال نشستن روی قفسه ، آرایش ما می تواند با کمی تعمیر اساسی انجام شود. وارد Boots و طیف گسترده ای از مارک های آرایشی با عملکرد بالا و محصولات قهرمانانه بسیار هیجان انگیز شوید ، از مارک های فرقه ای مانند Fenty Beauty By Rihanna ، NYX Professional Makeup ، Morphe ، KVD Vegan Beauty و Anastasia Beverly Hills و همچنین موارد مورد علاقه مورد اعتماد لورا Mercier ، NARS ، MAC و Estée Lauder.

برای کمک به شما در این راه ، ما سه مورد از بزرگترین روندهای آرایش را که اکنون TikTok و Instagram را تسخیر کرده اند ، جمع آوری کرده ایم ، همراه با تمام محصولات مورد نیاز برای بازآفرینی آنها در خانه. بهترین تکه؟ همه آنها در زیر یک سقف و با کفشهای مناسب موجود هستند ، و لذت بردن از سرگرمی دوباره آرایش را از همیشه آسان تر می کند ، به خصوص در حال حاضر قفل کردن به طور رسمی کاهش می یابد و ما دوباره برای برخی از سرگرمی های IRL مجاز هستیم.

دسته های فلفی


ابروهای پر و کرک یکی از بزرگترین آرایش های چند سال گذشته و به همین دلیل است. طبیعی تر از ابرو ، ابروهای کرکی می توانند صورت را قاب کرده و اضافه کنند ظرافت به هر نگاه آرایش خوشبختانه برای کسانی که به طور طبیعی در بخش ابرو برکت ندارند ، بازسازی آنها در خانه با استفاده از چند محصول اصلی آرایش آسان تر نیست.

ابتدا موهای ابرو طبیعی خود را با استفاده از ICONIC London Brow Silk & Brush مسواک بزنید. این فرمول 100٪ وگان موهای سرگردان را مرتب کرده و توهم سیری ایجاد می کند ، در عین حال موها کاملاً در جای خود قرار می گیرند. به محض این که از تأثیر آن راضی شدید ، با انگشت خود کمی فشار دهید تا موها تنظیم شوند.

این هک ویروسی TikTok پودر قبل از پایه ریزی ذهن شما را به باد خواهد داد

در مرحله بعدی ، به یک مداد ابرو دقیق و رنگی برای تقویت ابروها با سکته های مو مانند نیاز دارید. مداد ابرو Maybelline Tattoo Brow Semi Permanent 36H را امتحان کنید ، که یک رنگدانه ضد آب و با عملکرد بالا برای پر کردن و شکل دادن به ابروها فراهم می کند. با استفاده از سکته های به سمت بالا و مانند خط تیره ، از شکل طبیعی ابروهای خود عبور کرده و مناطق کم نظیر را پر کرده و رنگ را تقویت کنید.

برای مرحله آخر ، از یک ژل ابرو رنگی استفاده کنید تا همه چیز را در جای خود قفل کنید و لایه آخر تعریف را اضافه کنید. برای کمک به ملکه ابرو آناستازیا بورلی هیلز و ژل Dipbrow او مراجعه کنید. فرمول ضدآب و ماندگار Ths در 11 سایه متناسب با تمام رنگ موها موجود است و به موهای طبیعی می چسبد تا ابعاد ظاهری طبیعی ایجاد کند.


خط چشم NEGATIVE SPACE


شما احتمالاً درباره هنر ناخن فضایی منفی شنیده اید ، که شامل طراحی یک ناخن برهنه است ، اما روند خلاقیت اکنون شامل آرایش چشم نیز می شود ، زیرا خط چشم گرافیکی فضای منفی یکی از بزرگترین روند آرایش است تابستان

نکته کلیدی در ظاهر ، خنثی نگه داشتن پلک است و افزودن یک لمس کانسیلر برای ایجاد تعادل در هرگونه قرمزی و تنظیم شدن آن با پودر شفاف ، باعث ایجاد یک پایه مناسب و کمک به ماندگاری خط چشم می شود.

بعد ، وقت آن است که بوش خود را انتخاب کنید. یک آستر مشکی مات مانند خط چشم کشنده Too Faced Killer Kajal یک روند کلاسیک را ایجاد می کند و فرمول 12 ساعته مانع از لکه گیری در طول روز می شود. در غیر اینصورت ، اگر شما یک برس دقیق را ترجیح می دهید ، ما خط چشم Rimmel London Scandaleyes Precision Micro را به دلیل رنگدانه شدید و پایان بسیار نرم آن دوست داریم. اگر تمایل به افزودن یک فلاش رنگ دارید ، NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick طیف وسیعی از سایه های روشن و بیش از حد رنگدانه دار از جمله Turquoise Storm ، Pink Spirit و Blue Trip را ارائه می دهد.

شکل خطی که می کشید تقریباً به خود شما بستگی دارد. اگر تازه کار خط چشم هستید ، چرا یک ضربه ساده به گوشه های بیرونی برای لطیف اما سرگرم کننده اضافه نمی کنید ، یا اگر کمی علاقه مند هستید ، با چشم گربه ای اغراق شده صدا را تقویت کنید و ظاهر را تمام کنید با چند دست ریمل تلسکوپی L’Oréal Paris.


سبز


سبز ممکن است اولین رنگی نباشد که هنگام تصمیم گیری در مورد آرایش برای روز آینده به آن فکر می کنید ، اما با ویروسی شدن در TikTok به سرعت به یکی از موارد دلخواه 2021 تبدیل می شود. چه زمردی ، چه علفی ، چه نئونی یا پاستلی ، سایه ای متناسب با هر نوع سلیقه پوست و آرایش وجود دارد.

زیبایی ثابت جدیدترین روند جذب رسانه های اجتماعی است (و تسلط بر آن آسانتر نیست)

اگر تمایل دارید که خط چشم منفی خود را امتحان کنید ، خط چشم ضد آب Too Faced Killer Liner 36 Hour ضد آب در Killer Turquoise را انتخاب کنید تا با رنگی تیز که هرگز لک نمی زند ، یا اگر طرفدار چشم های دودی هستید ، جلوه ombré با پالت سایه چشم XX Revolution XXpress در XXtortion (سبز تیره را در امتداد مژه ها و چین ها امتحان کنید ، با سایه براق از بین رفته و یک رنگ صورتی به مرکز درب ها اضافه کنید).

برای تفسیر کاملاً جذاب این روند ، Smashbox Always On Cream Shadow در Ultramarine را انتخاب کنید ، سایه ای مجلل و باشکوه که روی درب ها می لغزد و بدون هیچ زحمتی برای پایان مات راحت ترکیب می شود.

آماده خلاقیت هستید؟ تمام محصولات زیر را خریداری کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>