روند داخلی گلدان های دونات: 13 بهترین گلدان دونات برای خرید

[ad_1]

طی 12 ماه گذشته مجموعه ای از روندهای طاقچه برای جوانه زدن از شیدایی قفل که همه ما تجربه کرده ایم وجود داشته است. ما نسبت به نان موز ، 5for5 و قهوه dalgona که در قفل 1.0 قرار گرفت ، نوستالژی می کنیم.

خوراکی های خوشمزه بر رسانه های اجتماعی مسلط شده اند و آخرین روند داخلی که ظاهر شده توجه ما را به خود جلب می کند زیرا شبیه آن به کالاهای پخته شده دائمی است – پیراشکی. این دایره ای شکل است و در وسط توخالی است ، فقط از سرامیک ساخته شده است بنابراین شاید مانند آن یک Krispy Kreme گاز نگیرید.

بهترین فرش هایی که اکنون می توانید بخرید تا فضای شما شیک و در عین حال دنج باشد ، برای همه سبک ها و بودجه

گلدان دونات تقریباً در رسانه های اجتماعی به جایگاه فرقه رسیده اند. در حالی که همه ما یک بار با آخرین روندهای کیف دستی و / یا کفش وسواس داشتیم ، در قفل کردن فقط فضای صفر وجود دارد ، بنابراین تأثیرگذاران و دوستداران مد به طور منظم به لوازم خانگی روی می آورند تا سبک خود را اصلاح کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر شما نیاز به میزبانی یک دسته گل بزرگ دارید ، گلدان دونات به دلیل تنگ بودن گردن و ظرفیت محدود برای حجم آب ، آن را برش نمی دهد. بنابراین هنگام آرایش گلدان پیراشکی ، احتمالاً بهتر است به گلهای خشک ، شاخه ها ، شاخه ها یا چمن پامپاس بچسبید. هر چیزی با نگهداری کم برنده است. در واقع ، گلدان حتی نیازی به میزبانی یک چیز ندارد. در میان سایر لوازم جانبی اسکاندیناوی روی یک واحد قفسه بندی یا میز ناهار خوری به صورت سبک و لایه ای ، می توان آنها را به سادگی به عنوان یک تزیین به نمایش گذاشت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

گلدان های پیراشکی و هر نوع مجسمه سازی شبیه به این ، طراحی مینیمالیستی را به خود جلب می کند. این فرصتی است که کمی مهارت در خانه خود بیاورید. تقریباً هر طراح داخلی می شنوید که انواع مختلفی از اشکال و بافتها را برای خلق شخصیت در خانه آورده است و به جای مناسب ، گفته می شود که اشکال دایره ای با لبه بدون گوشه صاف و آرامش را به خانه می آورد ، بنابراین برنده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نسخه های سطح بالایی مانند مجموعه خیره کننده ظروف سرامیکی Simone Bodmer Turner در Matches Fashion و گلدان سرامیکی Valeria Vasi موجود در Selfridges وجود دارد. هر دو در نوع خود مجسمه های مجسمه سازی هستند و هر دو با طوفان از فضای داخلی مجلل استفاده می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

روند گلدان دونات راه خود را به مارک های اصلی طراحی داخلی مانند بارکر و استون هاوس ، Maisons Du Monde و H&M Home – که هر بار گلدان بزرگ پیراشکی آنها بلافاصله بلافاصله بفروش می رساند – بنابراین یکی از آنها را ذخیره کنید! همچنین گلدان های دونات بسیار متنوعی از خرده فروشان آنلاین مانند Etsy و Amazon با ارزش زیادی برخوردار هستند. بنابراین مهم نیست که چه بودجه و چه دیدگاهی دارید ، همیشه راهی برای دزدکی حرکت کردن در این خانه وجود دارد.

# اقامتگاه اکنون یک سال است که مانترا ما است ، ضعف خرید ما کفش نیست ، بلکه گلدان است. یک قفل دیگر و خانه های ما شبیه موزه انگلیس می شوند.

برای ادامه کار مجموعه شما ، زیباترین گلدان های پیراشکی را انتخاب کرده ایم که هنوز فروخته نشده اند …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>