روند دهه 70 مدل Farrah Flip نهایی در بافت و حجم دختران جذاب است

[ad_1]

تعداد کمی از مدل های مو به اندازه تلنگر دهه 70 Farrah Fawcett نمادین است. هنگامی که وی برای اولین بار در سال 1976 برای تبلیغات لباس شنا برای اولین بار در بازار فعالیت کرد ، پوستر رکورد زد و بیش از 12 میلیون نسخه فروخت. این باعث شد آرایشگر او ، آلن ادواردز ، مشهور شود و به او کمک کند تا به عنوان یکی از فرشتگان چارلی بازی کند.

برای اصلاح مو بد نیست ، درست است؟

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این برش روند میلیون ها زن را در آن زمان تعیین کرد ، با آرایشگران موی پر از درخواست برای برش پر از پر و حجیم. و … تقریباً 50 سال بعد دوباره همین کار را می کند.

بیش از 70shair TikTok دارای 72.1 میلیون بازدید ، عمدتا از ژنرال Zers است که امواج واژگون را بازسازی می کند ، در حالی که #FararahFawcett 24.7 میلیون بازدید از همه به خودش دارد – تقریباً همه موارد مربوط به موهای او است.

مشهورترین افراد نیز روند رو به افزایش داشته اند. بری لارسون بازیگر زن رویاهای دهه 70 خود را با یک تلنگر سرکشی گرانش ابریشمی زندگی کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و الا بالینسکا – که اتفاقاً یکی از جدیدترین بازیگرانی است که به عنوان فرشته چارلی بال خود را باز کرده است – فرهای پرحجم خود را در پست Insta به اشتراک گذاشت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما از یک آرایشگر باتجربه ، نیکول قابیل در Toni & Guy Edinburgh ، پرسیدیم که این همه هیاهو چیست و چگونه خودمان سبک را دوباره بسازیم.

چه چیزی باعث می شود Farrah Fawcett تلنگر بسیار چشمگیری داشته باشد؟

نیکول می گوید ، جدا از این که این ماده به صورت بیل ، حجم و بافت سکسی را به ارمغان می آورد ، سبک بسیار ساده ای است. وی می گوید: “این در واقع یک مدل موی با قابلیت نگهداری کم است ، زیرا به محض اینکه فرم موها بریده می شود ، مدل سازی آن آسان است.” به علاوه ، موهای زیبا و بزرگ همیشه باعث افزایش اعتماد به نفس می شوند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر این برش را می خواهید چه چیزی باید در سالن درخواست کنید؟

نیکول می گوید: “موی چسبناک و برش لایه ای فاست یک روش برش ساده است که لایه لایه یکنواخت نامیده می شود ، که امروزه نیز در سالن از آن بسیار استفاده می کنیم.” وی می افزاید: “ما از این روش برای ایجاد لایه های یکنواخت در کل مدل مو استفاده می کنیم.”

نیکول می گوید: “اگر موهای شما خوب است ، برای ایجاد ضخامت و حجم ، یک لایه موی کم لایه با ته صاف بخواهید. برای موهای ضخیم می خواهید وزن بیشتری برداشته شود تا مدل مو نرم شود و بافت به نمایش درآید.” برای براق نگه داشتن آن ، “شما می خواهید لایه ها بدون خطوط خشن در موها ترکیب شوند.” برای کاری سرکش تر ، می توانید کمی بیشتر متزلزل شوید.

نیکول می گوید: “موهای چتری کاملاً قاب دار و کشیده باید همه کاره باشد تا بتوان آنها را در هر قسمت جدا کرد. اگر انفجار فاست خیلی کوتاه شود ، بیشتر شبیه یک حاشیه کامل می شود ، بنابراین مراقب طول باشید” .

اگر مطمئن نیستید که موی چتری را مرتکب می شوید ، می توانید سبک را ابتدا با چند گیره مو بچرخانید. نیکول توضیح می دهد: “آنها می توانند توسط آرایشگر شما برش داده شوند و فقط با یک گیره اعمال شوند / برداشته شوند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نکات برتر شما برای سبک دادن به تلنگر دهه 70 در خانه چیست؟

نیکول که اسپری پروتئین Label M (13.93 پوند) را توصیه می کند که می تواند برای موهای خشک و مرطوب استفاده شود ، می گوید: “همیشه قبل از خشک کردن یا استفاده از وسایل گرم از محافظ حرارتی استفاده کنید.”

نیکول اعتراف می کند: “در سالن ما از برس و سشوار استفاده می کنیم تا به ظاهر فاست برسیم. اما من به عنوان یک آرایشگر حتی در تلاش هستم که موهای خود را در خانه خشک کنم.” او می گوید: “غلتک های گرم شده ابزار اصلی دهه 70 بودند و در حال بازگشت هستند” ، اما برای یک به روزرسانی مدرن ، “استفاده از برس داغ بهترین نتیجه را برای یک ظاهر الهام گرفته از دهه 70 به شما می دهد. برس همزمان خشک و سبک می شود و مانند این است که آرایشگر شخصی خود را در خانه داشته باشید. برس داغ Babyliss Big Hair (45 پوند) یا برس گرم GHD Rise (143.65 پوند) بسیار خوب است. ”

و اگر به وقت خود فشار آورده اید ، “سریعترین روش ، اگر سریع می خواهید نتیجه بگیرید ، این است که موهای خود را محکم تر از حالت معمول با صاف کننده یا انبر خود فر کنید. چتری های خود را کنار بگذارید و آنها را به سمت خود بچرخانید نیکول می گوید: “موهای خود را به عقب و جلو بریزید و فراق خود را پیدا کنید. یک برس بزرگ پارویی برداشته و از طریق مسواک بزنید تا انتهای آن شکسته شود.”

آخرین اما نه کمترین ، حجم را اضافه کنید. نیکول اسپری Labum M’s Volumising Texture Spray (15.50 پوند) را توصیه می کند – او می گوید: “این هم اسپری مو است و هم شامپوی خشک.” “این یک اسپری خشک است ، بنابراین باعث نمی شود موهای شما مرطوب به نظر برسد. آن را از طریق ریشه و انتها استفاده کنید – این زمانی است که می توانید موهای خود را دستکاری کنید و تصمیم بگیرید که شدت تلنگر شما چقدر باشد.”

و به یاد داشته باشید ، “این سبک همه چیز در مورد حرکت است. بنابراین موهای خود را تکان دهید و انگشتان خود را در ریشه خود قرار دهید تا آن را بلند کرده و آن موها را تکان دهید!”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>