روند شلوارک بافتنی: 17 بهترین شلوار بافتنی برای خرید

[ad_1]

سال گذشته ما را بیش از هر زمان دیگری به آسایش خاطر نزدیک کرده است. ما ترکیبی از کاربردی بودن را در اولویت قرار داده ایم و زیبایی در کمد لباس های ما (موردی متناسب با: لباس های گرم با رنگ پاستل و شلوارهای عرق رنگی کراوات) ، تقاضای ما برای لباس راحتی افزایش یافته و خرده فروشان مد مورد علاقه ما دقیقاً همان چیزی را که ما خواسته ایم برآورده می کنند. بخوانید: چیزی گشاد ، فوق العاده نرم و با کمربند کشسان

ذهن خود را به تابستان 2020 برگردانید و شلوارک دوچرخه سواری * همه جا * بود ، زیرا متناسب با این طرح است خیلی لعنتی. کاملاً با یک سه راهی پرنعمت ، یک پیراهن ابریشمی یا یک تاپ لباس Orseund Iris مورد علاقه اینفلوئنسرها ست شده بودند ، آنها لباس های راحت ، راحتی و لباس پیاده روی روزمره ای عالی بودند. مطمئناً ، آنها همچنان خبرهای مهمی برای فصل 2021 هستند (این بار اغلب با چاپ حیوانات تزئین می شود) ، اما یکی دیگر روند شلوارک. وارد: شلوارک بافتنی. لباس دنجی که به معنای واقعی کلمه است سراسر فید اینستاگرام من همین الان

آیا شورت دوچرخه سواری شلوار جین جدید است؟ در اینجا تمام جفتهایی را که اینفلوئنسرها و افراد مشهور دوست دارند (خواه ورزش می کنند یا نه!)

شورت های بافتنی از دهه هفتاد توسط خانه های مد لوکس مانند Jaquemus و Salvatore Ferragamo ، که هر کدام چرخش منحصر به فرد خود را در این روند انجام می دهند ، دوباره زنده می شوند: از شورت های بافتنی روشن به رنگ نگین گرفته تا شلوارهای بافتنی در زنگ های خنثی. و خیابان بزرگ نیز از این الگو پیروی می کند. نیاز به اثبات دارید؟ شلوارک بافتنی آبی انبه در حال حاضر در سایت بسیار محبوب شده است (روش ایده آل برای آزمایش آب با روند) ، در حالی که شورت گره کابلی و سایر داستان ها با سرعت فروش می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

بله ، اصطلاح “شلوارک” ممکن است کمی * کشش داشته باشد … بسیاری از سبک ها کمی بیشتر شبیه نمونه های اصلی هستند تا نمونه های مشابه با پوشش بالاتر. اما ما یکسان وسواس داریم.

چگونه آنها را سبک کنیم؟ ردپای لوسی ویلیامز را دنبال کنید و آنها را با یک پیراهن پوپلن بزرگ یا پیراهن کتان ست کنید. دیگران آنها را با دستبندهای بافتنی و ژاکت کش باف پشمی یک نفره Katie Holmes و Grece Ghanem تیم می کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر برای رفتارهای بافتنی اواسط بهار به توجیه بیشتری نیاز داشتید ، این را بخاطر بسپارید: شورت های بافتنی نه تنها بهترین دوست شما در ماه های تابستان نیستند ، بلکه شما را بی وقفه به زمستان سال آینده نیز می رسانند. و هر کوتاه که می تواند کنار استخر پوشیده شود ، سپس به عنوان نیمه پایین راحت لباس شام عصرانه و سپس در یک شب زمستانی مملو از نتفلیکس با کلاه و دمپایی مورد علاقه خود رای ما را می گیرد.

آیا شما عاشق هستید یا منفور؟

در اینجا بهترین جفت شلوارک بافتنی برای هرکسی که مایل است در این فصل راحت پاهای خود را برهنه ، از بافتنی های الهام گرفته شده از دهه هفتاد تا حداقل تن ها است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>