روند ظریف جدید برای درمان های آرایشی

[ad_1]

به راحتی می توان گفت که ما در حال افزایش ظاهر لب بیش از حد همراه با پرکننده های پوستی تغییر دهنده چهره هستیم و به نفع پیشرفت های ظریف تری مانند ‘بوتاکس کودک’ و Profhilo هستیم که به دلیل مرطوب کنندگی خود ، ‘مراقبت از پوست تزریقی’ نامیده شده است. فواید. حتی تأثیرگذارانی که به ویژگی های تقویت کنندگی مانند مولی مای هیگ مشهور بودند ، به دنبال داشتن ظاهری طبیعی تر ، مواد پرکننده خود را حل کرده و روکش های پرسلن را از لبخند برداشته و خواستار اصلاح فوری از گروه پارلمانی همه حزب در زمینه زیبایی ، زیبایی و رفاه هستند ( APPG) ، که یافته های یک سال تحقیق در مورد استانداردها و صلاحیت های پزشکان آرایشی ، مجوزها ، اخلاق و ملاحظات بهداشت روان و همچنین پیامدهای تبلیغات درمان های آرایشی در رسانه های اجتماعی را منتشر کرد.

درمان های زیبایی غیر جراحی غالباً به نگهداری زیادی نیاز دارند ، خصوصاً اگر از آنها برای تغییر ظاهر به طرز قابل توجهی استفاده می شود. قیمت گذاری اغلب با توجه به حجم محصول مورد استفاده و همچنین تعداد مناطق تحت درمان محاسبه می شود ، نتایج قبل از اینکه نیاز به تکمیل داشته باشید شش تا نه ماه طول می کشد. به عبارت دیگر ، پیشرفت های شدید بسیار سریع می توانند بسیار پرهزینه شوند.

لبهای پر از لب بالاخره تمام شد؟ در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد حل شدن پرکننده لب برای داشتن ظاهری طبیعی تر بدانید آورده شده است

لازم به ذکر است که خطرات سلامتی و همچنین تأثیر درمان های تغییر دهنده ظاهر بر سلامت روان ما نیست. نه تنها احتمالاً افرادی که سابقه مشکلات روانی دارند ، به دنبال درمان می روند (مطالعه ای که در سال 2007 منتشر شده است) پزشکی روانشناختی شواهد محکمی ارائه کرد که نشان می دهد زنانی که دارای مشکلات روانی هستند بیشتر تمایل به انجام اقدامات آرایشی دارند) ، اما تغییر شکل ظاهری می تواند تأثیر مخربی بر حس هویت و فردگرایی فرد داشته باشد.
به گفته ویویان دیلر ، روانشناس و نویسنده کتاب “با آن روبرو شو: آنچه زنان واقعاً احساس می کنند در حالی که نگاهشان تغییر می کند و در مورد آن چه باید بکنند” ، بسیاری از بیماران می فهمند که “نقص” درک شده آنها باعث منحصر به فرد بودن آنها شده است.

برای تجلیل از این گرایش جدید برای یک پایان طبیعی و تمرکز بر تأکید بر ویژگی های طبیعی ما به جای تغییر در آنها ، کلینیک زیبایی Mallucci London یک “ضمانت Face ID” در مورد تعدادی از پیشنهادات درمانی خود را ارائه داده است. این تضمین نویدبخشی به مشتریان است که آنها پس از انتصاب فقط نتایج بسیار ظریف بیشتری را مشاهده خواهند کرد ، در مقابل تغییرات بیش از حد چشمگیر ، که باعث ایجاد اشکالات در فن آوری تشخیص چهره تلفن ها می شود.

دکتر جانا ووگت ، جراح پلاستیک در Mallucci London ، توضیح می دهد: “استفاده بیش از حد از مواد پرکننده و بوتاکس باعث تغییرات قابل توجهی در چهره افراد شد ، به حدی که در برخی موارد دیگر قابل تشخیص نیستند.” و مردم ترجیح می دهند نگاه طبیعی تری داشته باشند. “تضمین شناسه چهره” ما به عنوان روشی برای اطمینان از اینکه افراد به جای اینکه چهره را فراتر از تغییر چهره تغییر دهند ، پیشرفت ظریف مورد نظر خود را به دست می آورند. “

هر آنچه در مورد مواد پرکننده باید بدانید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>