روند فرش قرمز اسکار 2021: برش همه جا است

[ad_1]

هنگامی که ما در سپتامبر روند بهار / تابستان 2021 را از قبل ترجیح دادیم ، تعداد معدودی وجود داشتند که بیش از برش برجسته بودند. به نظر می رسید آنچه که نوعی نوجوان جوان بود که به دنبال ایجاد قوانین در یک دیسکو مدرسه بود ، به یکی از جذاب ترین جزئیات طراحی SS21 تبدیل شود ، اما بسیاری از آنها از توانایی بالقوه آن قانع نشده بودند.

گویی در مأموریتی برای اثبات اشتباه همه شک و تردیدها از یک سو ، این آخر هفته شاهد حضور شیک ترین شرکت کنندگان در مراسم اسکار 2021 بودیم تا نشان دهد که این بریدگی چه حماسی – و کاملاً مدرن است.

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم


روند مد

12 روند مد بهار ، همه ما در اسرع وقت سقوط خواهیم کرد (سرانجام!) پوشیدن مانتو را متوقف کنیم

یکی از جالب ترین نگاه های شب ، مجوز Zendaya بسیار اثیری بود که هنگام ورودش از ماشین با نفس گیرترین لباس عروسی Valentino Haute Couture زرد رنگ در قناری ، صدای واضح شنیدنی را به صدا درآورد – در ابتدا با ماسک صورت متناسب – دارای یک بخش برش عمیق در میانی.

لباس زیر به مد کمی ظریف تر ، ونسا کربی بود ، لباس مجلسی Gucci به رنگ صورتی کم رنگ آن از طریق یک لغزش باریک از یک قسمت برش خورده در قسمت کمر ، که تقریباً ساکارین را با یک لبه غیر منتظره تزریق می کرد ، سر و صدایی به روند داد. لب قرمز گیلاس.


تصمیم برای درام کامل برش آندرا دی بود ، که لباس ورا وانگ آن مانند پارچه طلای مایع پوشیده شد و در قطار ظریف روی فرش قرمز افتاد. بیشتر برش نامتقارن ، این موردی بود که دور آن پیچیده شد و کمی در معرض کمر هم قرار گرفت. علامت گذاری دو روند عمده SS21 در یک.

آریانا دبوز همچنین با پوشیدن لباس آتلیه ورساچه با یک شکاف کناری که یک لحظه پا را برای رقیب آنجلینا جولی رقم می زد ، یک مصاف یک طرفه را برید ، در حالی که کری مولیگان یک میانه دار سنتی تر بود فرم دامن باند بالا و کمر بلند با درام کامل والنتینو Haute Couture.

حال و هوای لحظات فرش قرمز دیگر را دارید؟ نگاهی به مهمترین جلوه های اسکار 2021 ما بیاندازید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>