روند لباس عروس که در سال 2022 انتظار می رود

[ad_1]

پس از یک نمایش ** یک ساله که باعث لغو میلیون ها عروسی در سال 2020 شد ، زوج های نامزد امید زیادی به ازدواج 2021 عروسی داشتند – تا این که با یک نگاه نسبتاً تاریک شروع به جنجال کردن کردند. در حالی که تخمین زده می شود بیش از 400000 زوج در حال برنامه ریزی برای گره زدن در سال 2021 هستند (افزایش 60 درصدی در سال 2019) ، تعداد زیادی از زوجین عروسی های خود را به سال 2022 برگردانده اند تا از طرف امن باشند.

در حالی که یکبار دیگر عروسی خود را به حالت تعلیق درآورید ، می تواند ویرانگر باشد ، اما میکند اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، وقت بیشتری برای یافتن آن لباس عالی به شما بدهید. به علاوه ، زوج های تازه نامزد می توانند برنامه ریزی عروسی رویاهای خود را از ابتدا شروع کنند.

در حالی که می دانیم مراسم کوچکتری که در سال 2020 شاهد آن بودیم – و احتمالاً امسال نیز شاهد آن خواهیم بود – منجر به افزایش فروش لباس و کت و شلوار بعد از تصمیم عروسها برای پرهیز از لباس های بزرگ سفید بزرگ شد ، خبر خوب برای سال 2022 این است که ماکزیمالیسم برگشته است. در واقع ، همه چیز پیش می رود. اگر سال گذشته چیزی به ما آموخته باشد این است که سنت ها شکسته می شوند بنابراین عروسی های 2022 همه چیز در مورد انجام شما است – هرچند که به نظر می رسد.

عروسی ها پیش می رود و این بهترین مقصدها برای ماه عسل انگلستان است – از کورن وال تا منطقه دریاچه

سوزان نویل ، طراح لباس عروس برای ستاره ها می گوید: “روند عروس برای سال 2022 هیجان انگیز و معاصر است زیرا عروسی ها از قالب های سنتی تر دور می شوند.” “آنها شامل آستین های غیرمعمول با جزئیات اغراق آمیز و انواع مختلف طول های لبه دار از جمله سبک های مینی و میدی هستند. کت و شلوار ، لباس بلند ، شلوار و حتی شلوارک بیشتر به نظر می رسد زیرا عروسی ها با لباس های مختلفی ساخته می شوند تا سبک رویداد را تعریف کنند.”


اگر هنوز لباس مناسب خود را پیدا نکرده اید یا تازه نامزد شده اید و سفر را آغاز می کنید (تبریک!) ، ما کیت Halfpenny ، بنیانگذار Halfpenny لندن ، را در مورد تمام گرایش های لباس عروسی که می توانید در سال 2022 انتظار داشته باشید کباب کرده ایم تا به شما کمک کند احساس الهام کنید.

روند عروسی در سال 2021 نشان داد: همه چیز در مورد لباس های بلند ، لباس گیاه شناسی و عروسی های جمعه است

بزرگتر از آستین زندگی

روند آستین های بزرگتر از زندگی ، از مد لباس ها به لباس عروس فیلتر شده و عروس خانم ها این فرصت را دارند که با افزودن یک آستین جداشونده ، یک لباس کلاسیک ، ساده و بدون دردسر را به فاکتور واو بدهند. کیت می گوید: “سه سال پیش ، ما یک جفت آستین حبابی دو پف دار برای میلی مکینتاش در بند توری و اپلیکیشن فرانسه ساختیم ، از آن زمان روند آستین ها واقعاً رشد کرده است.” گزینه های زیادی وجود دارد ، شما می توانید آنها را به همان جزئیات یا ساده که دوست دارید داشته باشید. “ما در مجموعه ای که سال گذشته راه اندازی کردیم آستین های حماسی Mikado داریم و شانه ای شگفت انگیز که حجم آن را بیشتر می کند. این به شما امکان می دهد هر لباسی را به روز کنید و از آن لذت ببرید ، اگر می خواهید باشید می توانید سنتی باشید ، در عین حال با درام بازی می کنید! “

شاهزاده خانم شبح و قابل جدا شدن برای یک نگاه دو

عروسی های 2022 همه چیز در مورد انتخاب خواهد بود – و مفهوم لایه بندی عناصر جداشونده برای تغییر لباس در طول روز ، نقشی اساسی دارد. کیت توضیح می دهد: “نکته مهم در مورد انتخاب لباس زیر قابل جدا شدن این است که شما می توانید آن را بیش از یک سایه زیبا و متناسب با لباس بپوشید و از شاهزاده خانم به الهه تبدیل شوید.” “از آن لذت ببرید و مردم فکر می کنند شما کاملا لباس خود را تغییر داده اید. با هیجان همه که عروسی ها می توانند دوباره پیش بروند ، من فکر می کنم عروسها می خواهند لباس عروسی را حتی بیشتر جادویی کنند. من در تمام اینها گفتم روز شما هرچقدر بزرگ یا کوچک باشد ، شما هنوز هم می توانید لباس رویاهای خود را بپوشید و احساس شگفت انگیزی داشته باشید. برخی از عروس ها اکنون یک مراسم کوچک و یک مهمانی بزرگتر را ترجیح می دهند و از این طریق می توانید لباس ساده و ظریف بپوشید برای یکی ، سپس نمای لباس زیر را برای دیگری اضافه کنید و لباس خود را برای هر دو رویداد بپوشید. “


21 لباس عروس کاملاً مهم که هیچ کس باور نخواهد کرد از خیابان است

شنل

شنل ها مدتی محبوب بوده اند و کارشناسان عروس از بین رفتن آنها را نمی بینند. به همان روشی که آستین های جدا شونده و لباس زیر می توانند به شما لایه لایه شوند ، یک شنل می تواند یک عنصر جادویی به یک لباس ساده اضافه کند. کیت خاطرنشان می کند: “من فکر می کنم این مسئله به ویژه درصورتی که مقنعه ای بپوشید ، که باید بگویم محبوبیت بیشتری پیدا می کند ، صدق می کند.”


حجاب های جادویی بزرگ

همانطور که هر عروس خیلی خوب می داند ، حجاب می تواند هر نوع ظاهری را بالا ببرد و ساده ترین لباس عروس را عروس کند. به عنوان مثال اگر حجاب سه بعدی 3D را انتخاب کنید ، آنها می توانند چیزی کاملاً لقی و زیبا جلوه دهند و مد به جلو جلوه کند. “من می گویم حدود 80٪ عروسهای ما لباس خود را انتخاب می كنند و من همه درگیر درامی هستم كه آن را به ارمغان می آورد. هر كدام دیگری حجاب می پوشید ؟!” می گوید کیت.


آیا عروسی تابستان 2021 من ادامه خواهد داشت؟ این چیزی است که ما براساس نقشه راه جدید بوریس جانسون می دانیم (و به نظر مثبت می رسد!)

پایداری

کیت می گوید: “پایداری نباید یک روند باشد ، بلکه باید اینجا باشد تا بماند.” از انتخاب برای تولید در انگلستان ، استفاده از تمام بسته بندی های قابل بازیافت ، کیسه هایی که برای حمل لباس خود به خانه استفاده می کنید ، تا آنچه که بریده می شود پارچه هایی که مارک هایی مانند Halfpenny London برای ساخت لباس استفاده می کنند ، باید پایداری داشته باشد. در بالای لیست اولویت های هر عروس. “ما تمام برشهای خود را استفاده مجدد می کنیم یا اهدا می کنیم بنابراین هیچ پارچه ای هرگز به محل دفن زباله ختم نمی شود. من نمی خواهم شما درباره لباس عروس خود به عنوان یک لباس واحد فکر کنید. من می خواهم شما به عنوان چیزی که می توانید در مورد آن فکر کنید دوباره لباس خود را بپوشید یا آن را به عنوان یک موروثی از آن عبور دهید. لباس عروس شما باید مانند هر لباس گرانبهای دیگری که شما دارید سفر کنید. ” بشنو ، بشنو

قابل تعویض جدا می کند

با پیشبرد پایداری ، روند جدا شدن به جایی نمی رسد. اگر بودجه کمتری برای لباس عروس دارید ، سرمایه گذاری در جداکننده هایی را که یک عمر برای شما طول می کشد در نظر بگیرید و می توانید در کمد لباس خود بگنجانید تا بارها و بارها لذت ببرید. حتی یک دامن بزرگ با لباس مجلسی را می توانید برای یک مناسبت دیگر با یک ژاکت کشمیر یا یک کامی ناز کوتاه و پوشیده کنید. زیبایی دو قطعه این است که انتخاب ها عملا نامحدود هستند و شما واقعاً می توانید بالا و پایین خود را انتخاب و انتخاب کنید تا ظاهری دقیق را که می خواهید ایجاد کنید و واقعاً عروس مورد نظر خود باشید.

دیزنی به تازگی مجموعه لباس عروس خود را با الهام از زیبایی و Beast کنار گذاشته و بسیار شیک است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>