روند مد حوله تری: 21 قطعه بهترین حوله 2021

[ad_1]

هر تابستان ، همان پارچه های کلاسیک گرد می شوند (گینگهام ، پارچه ای که شما را نگاه می کنیم …) و در حالی که ما عاشق آن هستیم ، عشق، عشق یک روند پرما ، ما همچنین وقتی دنیای مد یک توپ منحنی به ما می اندازد ، آن را دوست داریم. برای سال 2021 ، حوله تری وارد صحنه شده است. بله ، همان پارچه حوله های واقعی که خود را در دستشویی خشک می کنید یک لحظه داشتن است.

چه در حال پیمایش یا خرید باشید ، نمی توانید از پارچه زیبا – و دنج فرار کنید. و این ممکن است ربطی به محبوبیت حوله زدن داشته باشد. در تابستان (تا کنون) که لباس بارانی ما بیش از بیکینی ما ساییده شده است ، سایه های پاستلی و احساس لمس حوله آن را به صورت فصلی مناسب می کند – اما اگر باران باغ بارخانه شما باریده شود ، برای آغوش گرفتن نیز ایده آل است. .

این زنجیرهای شیک عینک آفتابی تابستان شما را کمی فشار می دهد (دیگر هیچ آفتابی خرد شده در ته کیف شما وجود ندارد!)

اگر در تلاش هستید که از لباس ورزشی به راحتی به لباس واقعی بروید (ما شما را احساس می کنیم) اگر پارچه ای راحت مانند حوله را نیز انتخاب کنید ، قدم آسان تری است.

خیابان مرتفع با حوله دو تکه شنا می کند. فکر کنید مادر بزرگ مادربزرگ فلوریدا اما ساده است ، نه الگو. سایه های شیرین پاستلی از لیمو ، یاس بنفش ، نعناع ، آسمان و صورتی آب نبات از رایج ترین رنگ ها هستند اما رنگ های خنثی شکلات ، جو دوسر و خامه شیک به نظر می رسند. سبک هر دو داستان رنگی آسان است و می توانید لباس های مد آن را تنظیم کنید.

اگر شما علاقه ای به انجام هماهنگی های حوله ای ندارید ، تاپ تاپ و لباس H & M به طور غیر منتظره ای در زیر بلیزر تار به نظر می رسد ، در حالی که ژاکت COS یک شلوار هوشمند را آرامتر می کند. شورت حوله ای انبه برای ساحل ایده آل است اما آن را با پیراهن سفید ، پاشنه و جواهرات جسورانه پررنگ بپوشید تا بیانیه ای مد در شهر ارائه دهد. یا یک لباس ساده یک تکه را امتحان کنید ، مانند سارافون دودی از Faithfull The Brand ، لباس پیراهن رنگ آمیزی ASOS یا لباس بسته بندی شده یکپارچه از Racil.

شلوار چاپ گورخر یک روند اصلی برای بهار است ، بنابراین در اینجا نحوه مدل دادن به آن آورده شده است (و آنقدرها هم که فکر می کنید ترسناک نیست!)

حوله نیز درخشان ترین کفش ها را به خصوص برای روزهای استخر و ساحل می سازد. ARKET دارای یک نسخه راه راه پر جنب و جوش است در حالی که اسلایدهای متقاطع زارا برای WFH ایده آل هستند و خارج و در مورد. تمام وسایل ضروری خود را به کیسه حمل Pull & Bear بچسبانید ، موهای خود را به صورت یک اسکرانچی حوله ای از لوازم جانبی من بپیچانید یا همه را زیر کلاه سطل حوله ای انبه قرار دهید.

تابستان انگلیس ، ما برای شما آماده هستیم. پاداش: اگر شراب شما گمراه شود ، آماده پاک کردن هرگونه نشتی خواهید بود. آیا شما فقط عاشق مد عملی نیستید؟

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

جواهرات با رنگ روشن و منجوق برگشته است و به ما احساسات نوستالژیک تابستان را می دهد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>