روند موهای بلوند عسلی کاملا اجتماعی است

[ad_1]

اگر بتوانید ساعت طلایی را برای همیشه ماندگار کنید چه می کنید؟ همه ما عاشق درخشش همیشگی هستیم که ویژگی های ما را روشن کند و تن های گرم کاراملی را به آن اضافه کند.

خوب حالا می توانید آن را در موهای خود پیدا کنید: وارد روند بلوند عسلی شوید.

سوپرمدلی را با موهای مجلل و مستقیم پخش کنید

موهای غنی و گرمی که فریاد آفتاب را می بوسد ، نمی تواند بیشتر از خیابان ما باشد.

Venetia Archer ، بنیانگذار برنامه زیبایی درمانی Ruuby ، ​​به GLAMOR می گوید این روند “محبوب است زیرا هر رنگ پوست را تکمیل می کند و به شما امکان می دهد یک تغییر ظریف و طبیعی ایجاد کنید. همچنین اگر شما به طور طبیعی بلوند نیستید ، برای یک تغییر شدید نیز عالی خواهد بود. ایده این است که برای همه مفید است.

“این که آیا به دنبال یک تغییر ظریف یا شدید پس از قفل شدن برای تابستان 2021 هستید ، اکنون زمان مناسب برای امتحان چیز جدید است و چرا آن را به روند رنگ بور عسل تبدیل نکنید؟

“وقتی دستیابی به موهای معمولی آفتاب بوسیده پس از یک زمستان طولانی بارانی دشوار است ، دلیل خوبی دارد که آرایشگر شما موهای شما را” ببوسد “!”

روند موها به طور معمول در تابستان از رنگ روشن تر و در زمستان از رنگ تیره تری برخوردار است ، اما با توجه به اینکه این ظاهر خیلی بلوند یا سفید نیست ، در واقع رنگ را در دسترس تر می کند. خوشبختانه سبزه های تیره مجبور نیستند از دو مرحله سفید کننده عبور کنند.

این روند موهای دهه 70 بسیار زیاد است ، از تلنگرهای Charlie’s Angels گرفته تا کرک های لکه دار

پس چه چیزی باید از آرایشگر بپرسید؟ ونیتیا می گوید: “” خورشید طلایی بوسیده است “رنگی است که می خواهید درخواست کنید و می توان آن را با ظرافت برجسته کرد یا می توان آن را با نورهای کم حجم و شستشوی بلوند رنگ پریده انجام داد.

“هر کدام را که انتخاب کنید به عنوان یک انتقال بی نقص برای ایجاد جلوه طبیعی ترکیب می شود.” به نظر می رسد که شما در خارج از کشور بوده اید ، که این یک وضعیت برنده در دنیای covid است.

مشهورها علاوه بر دیدن این روند رنگی در TikTok و Instagram ، آن را نیز مورد توجه قرار داده اند. او می گوید: “این را قبلاً در افراد مشهوری مانند جولیا رابرتز ، بلیک لایولی ، هایلی بیبر ، سیه نا میلر ، روزی هانتینگتون-وایتلی ، اولیویا وایلد و اخیراً خلوع کارداشیان می توان مشاهده کرد.”

و چگونه می توان آن را حفظ کرد؟ این نمی تواند کم کلید باشد. Venetia توصیه می کند از یک شامپو و ماسک بنفش استفاده کنید تا جلوه های رنگی براق را که ممکن است به مرور زمان برسند ، دور نگه دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>