روند موهای بهاری ویروسی در TikTok

[ad_1]

در اینترنت جایی نیست که بتوانید سریعتر از TikTok به یک احساس ویروسی (یا فلاپ) تبدیل شوید.

این اپلیکیشن چینی که در سال 2016 راه اندازی شد ، به سرعت به دلیل سرگرم کننده ، خلاقانه و اغلب انفجاری برای به اشتراک گذاشتن ویدیوها بین دوستان – و کل جامعه یک میلیارد کاربر TikTok ، در سراسر جهان محبوب شده است.

این قدرت برای ارسال ویروسی MUA و مراقبت از پوست ویروس ، ایجاد ستاره های عادی مردم در یک شب ، راه اندازی نوشیدنی های عجیب و غریب و فروش محصولات در عرض چند ثانیه (سلام ، CeraVe).

این محصولات زیبایی همه در TikTok ویروسی شده اند (و به همین دلیل)

همچنین جایی است که عمده ترین روند مو در بهار در حال ظهور است – و با نزدیک شدن به تابستان ، سازندگان TikTok ثابت می کنند که زمان خلاقیت فرا رسیده است.

با بیرون آمدن خورشید ، به روزرسانی ها و سبک های گرم و گرم به کار می آیند و این فصل را از نان های زیبا ، نوارهای حبابی و موج های ساحلی تبدیل می کنند.

می خواهید در؟ در اینجا پنج روند مو حاکم بر TikTok RN آورده شده است …

نوارهای حبابی

TikTok پر از انواع نوارهای حباب دار است و تسلط بر آنها برای آب و هوای گرم بسیار آسان است. نوارهای حبابی پیچ و تاب خاصی را روی دم اسبی ساده یا تارهای کلاسیک ایجاد می کنند و ایجاد آنها فقط چند ثانیه بیشتر طول می کشد. در اصل ، اگر می توانید یک دم اسبی انجام دهید ، می توانید یک بافتنی حبابی نیز انجام دهید. به سادگی یک تکه مو در قسمت جلوی خود بگیرید و آن را با استفاده از بند مو محکم کنید ، سپس مقداری مو دیگر بگیرید و یک بند موی دیگر اضافه کنید و یک فاصله اینچی بین هر یک فاصله داشته باشد. موهای بین بندهای مو را بیرون بکشید تا حالت حباب ایجاد کند و تلاش خود را در شبکه های اجتماعی به نمایش بگذارید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

پیچ و تاب فرانسه

نگران نباشید ، بسته ده کلیپ پنجه ای که برای کریسمس گرفتید ، هدر نمی رود. کلیپ های پنجه Y2K برگشته اند: جدید و پیشرفته اما با پیچ و تاب درجه یک. این روند رو به رشد سبک های لباس “دخترانه” به طور فزاینده امسال را دنبال می کند. این نه تنها یک نگاه Y2K اصلی است بلکه از ایمنی بالاتری برخوردار است و از نظر ظاهری بسیار سخت تر است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این آموزش نابغه 3 مرحله ای تقسیم TikToker در حال ویروسی شدن است

موج های ساحلی با نوارهای کوچک

مینی بافته هایی که صورت یا سرتاسر موها را قاب می کنند ، راهی عالی برای افزودن بافت و احساس ساحلی بدون تلاش هستند. هم با موج های ساحلی و هم با موهای صاف کاملاً کار می کند ، بنابراین برای همه موارد عالی است. بهترین قسمت این است که می توانید آن را بدون بند مو ایجاد کنید. به سادگی موهای خود را ببافید ، اما تکه های پایین را جدا نکنید زیرا آنها خود را می پوشانند ، درست قبل از اینکه قسمت زیرین نوار و قسمت بالایی آن به هم برسد ، قسمت پایین آن را از وسط نخ کنید و تمام روز ثابت می ماند.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نان های ناز

نان های نازک یا بلند ، ناز به طرزی بزرگ برگشته اند. این روش مورد علاقه افراد مشهور که بهترین روش برای از بین بردن موهای صورت (به ویژه در آن روزهای موهای چرب) است ، سراسر TikTok RN است.

برای دیدن این جاسازی شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

انفجار دهه 90

هنوز غلتک های خود را دور نیندازید زیرا انفجار دهه 90 بازگشت شما را جلب می کند. TikTokkers با یک لباس تابستانی زیبا یا شلوار جین رنگارنگ ، ظاهر دلپذیر Clueless را پوشیده است تا احساسات دهه 90 را تقویت کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>