روند موهای معکوس معکوس چیست؟

[ad_1]

می دانید که با دسترسی بسیار محدود ما به آرایشگاه ها (و تلاش های ناموفق ما در خانه) ، به راحتی می توان گفت ریشه های ما در طول یک سال درگیر شده است. بنابراین ، هنگامی که آرایشگاه ها در عرض چند هفته دوباره باز می شوند ، ما به دنبال ایجاد یک تغییر شدید هستیم.

به همین دلیل است که ما عاشق روند موی “تضاد معکوس” هستیم. همانطور که از نام آن پیداست ، روند کنتراست معکوس ریشه های شما رنگ روشن تری را تجربه می کند در حالی که انتهای شما تیره تر می شود – اساساً برعکس رشد مجدد ریشه و هوای ما است.

این سایه موی حیوانات روح شماست ، مطابق نشانه ستاره شما

البته مشهورترین چهره این روند ، بیلی ایلیش است که ریشه های سبز به عنوان امضای وی در آمد ، تا اینکه اخیراً در یک ظاهر بور پشمالو (کاملاً زیبا) ظاهر شد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با این حال ، به نظر می رسد بیلی به افراد بیشتری الهام بخشیده است تا از کنتراست معکوس – البته با رنگ آمیزی طبیعی تر – استفاده کنند.

اینفلوئنسر ، نگاه متضاد مولی اومالیا با ریشه های بلوند و نکات سبزه ، ویروسی شده است. این ظاهر توسط آرایشگر Linh Phan انجام شد و مولی را با موی چتری و ریش سفید سفید نشان می دهد که به آرامی به رنگ های سبزه تیره تر تغییر می یابد (اما هنوز یک محل برش واضح وجود دارد که بلوند با سبزه دیدار می کند ، مشخصه ای از کنتراست عکس).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا شما می خواهید یک سبک کنتراست معکوس را انتخاب کنید ، یا نه ، ما فقط سه ماه به سال 2021 مانده ایم و قبلاً دیده ایم که یک سری از موها در رادار ما ظاهر می شوند.

یکی از موارد موردعلاقه ما باب نامتقارن است که به سرعت به ظاهری تبدیل شده است که قصد داریم پس از قفل آرایشگاه هایمان را ببینیم (باب با کنتراست معکوس چقدر خوب است ؟!) این برداشت جدیدی از نامتقارن معروف ویکتوریا بکهام است باب سال 2000 – بیشتر از فریبنده و بسیار خشن فکر کنید فک ، قفل های مواج بیشتر است.

یک تئوری توطئه کامل در مورد موهای بلوند پلاتینیوم جدید بیلی ایلیش وجود دارد

ما همچنین شاهد بازگشت موهای پرده ، پارچه های پشمالو ، لایه لایه و دوست پسر باب هستیم. حتی کفال (که سال گذشته در مایلی سایرس دیده شد) اینجاست که بماند. اگرچه از مورد دوم اطمینان نداریم ، اما در اولین فرصت برای تنظیم مجدد مو در اول کار خواهیم بود.

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>