روند موهای چند دقیقه ای Mullet در TikTok ویروسی می شود

[ad_1]

روند مدل های مو برای SS21 یکپارچه می شوند – ما شاهد هستیم که کفال و کتک برگشته اند ، هر دو سبک یک گره به سمت یک راک اندرول ، راک اند رول ، نامرتب اطراف لبه ها است. واقعاً ، منطقی است که ما بعد از یک سال کاهش DIY و بزرگ شدن ، از این نگاه زندگی پذیرفته ایم.

“برش گرگ” یک نرمه نرم تر از دو مورد از شدیدترین برش های این فصل است: shag و mullet

بیش از Pintrest ، جستجو برای ‘مدل های موتوری’ 55 درصد افزایش یافته است ، همراه با سایر افزایش ها در مورد اصطلاحات “shag” نیز.

واضح است که ما به دنبال الهام هستیم و TikTok یک مسیر کوتاه را برای دستیابی به کوتاه مدت ارائه می دهد. اما بگذارید فقط بگوییم که این برای افراد ضعیف نیست.

به نظر می رسد گلدن گلوب آنا تیلور-جوی نمایش را به سرقت برد (همانطور که جدایی جانبی جسورانه و ضد جنرال Z)

TikTokers شجاع در حال آزمایش “کفال یک دقیقه ای” (کمی شبیه برش گرگ فریب خورده) است که شامل قرار دادن موهای خود در دم اسبی بالای سر و سپس با یک قیچی طول قابل توجهی از دم را خرد می کند خاموش (یا اینکه یک دوست شجاع را به جای آن انجام دهید). سلب مسئولیت: این کار را در خانه امتحان نکنید ، مگر اینکه خیلی شجاع باشید یا به طور تصادفی آرایشگر شوید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت کوکی های Targeting را بدهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ایده ها این است که جلوه ای چند لایه را ارائه می دهد که مشخصه سبک کفال و شیک است. برخی از افراد بر اثر دمیدن موها به زمین مضطرب هستند ، اما از نتیجه حاصل شده در حداقل زمان خوشحال هستند.

و انصافاً ، برخی از نتایج چشمگیر هستند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اما واضح است که با این رویکرد یکسان و متناسب که فاقد حضور یک متخصص ماهر است ، جای اشتباه وجود دارد.

برخی از افراد روش های جایگزینی را برای انجام برش در سیستم عامل اجتماعی ارائه داده اند که با کوتاه کردن قسمت های مو به جای یک باره کل مراحل ، دو مرحله دیگر در این روند اضافه می شود (البته هنوز هم یک کار DIY بسیار سریع است).

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های Targeting را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مطمئن ترین راه برای تهیه کفال این است که به آرایشگاهی بروید که بتواند برش را متناسب با ضخامت ، نوع و فرم صورت شما شخصی سازی کند.

حتی اگر کفال یک دقیقه ای برای شما بهترین حرکت به نظر نرسد ، حداقل این روند برای ما برخی از مطالب سرگرم کننده به ارمغان آورده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>