روند موی براق براق: مدل موی “دختر باحال”

[ad_1]

یک سال قفل کردن ، برنامه های مراقبت از مو را بی اندازه تغییر داده است. در جایی که یک ساعت قبل از ملاقات با دوستان ما ساعت های صبح شنبه را می گذراندیم و موهای خود را به کمال کاملا موج دار تبدیل می کردیم ، اکنون ما به دنبال چیزی ساده و نرم شده هستیم. سشوار مزاحم خاموش است. نان مینیمالیست در است.

اما اگر به دنبال راهی برای بالا بردن گره بالا و نامرتب خود در چیزی با کمی صیقلی هستید ، در 11 فروردین ظریف ترین نان ها را روی فرش قرمز BAFTA مشاهده کردیم و ما به شما آموزش اختصاصی چگونگی بازآفرینی به خانه نگاه کن

تکه های یک زن ستاره ونسا کربی با لباس خطی کاملاً بالدار و موهای بلوندش که به صورت مستی ابریشمی یکپارچه در آمده بود ، با لباس متالیک بلند و متنوعی از ورساچه خیره شد. در واقع ، ونسا رسماً “موی براق” * را تبدیل به * روند مویی کرده است که همه ما برای تجدید دیدارهای خود پس از قفل کردن دوباره در حال ایجاد آن هستیم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

نوارهای حبابی در این فصل جوایز بر فرش قرمز حاکم هستند و آنها * ساده ترین * راه برای بازی موی شما هستند

Halley Brisker ، آرایشگر جلسه ، آرایشگر مشهور در پشت صحنه بود و از هیچ چیز دیگری به غیر از یک صاف کننده صاف (هالی از صاف کننده های بی سیم 9000 BaByliss استفاده می کرد) ، مقداری سرم مو ، یک تار موی نامرئی و برخی سنجاق ها (که برای خرید در آمازون ارزان است) استفاده نکرد.

در اینجا راهنمای تخصصی Halley در مورد چگونگی به دست آوردن ظاهر براق در خانه است …

  1. این کار را با موهای تمیز ، خشک یا مرطوب شروع کنید و محصول مدل دهنده مورد علاقه خود را برای نوع مو خود اضافه کنید و در صورت لزوم خشک کنید.
  2. یک قسمت میانی تمیز ایجاد کنید و موهای خود را صاف کنید ، از بافت ریشه تا انتهای سر اطمینان حاصل کنید. وقت خود را بگذارید تا این مرحله را کامل کنید. برای نگاه BAFTA ونسا ، من از صاف کننده های بی سیم BaByliss 9000 استفاده کردم. قسمتهای کوچکی را برداشته و صاف را به آرامی فشار داده و روی موها دویدم تا پایه ای براق و بی عیب ایجاد شود.
  3. برای دستیابی به ظاهری شیشه ای اما انعطاف پذیر از یک سرم براق کننده استفاده کنید. پمپ های کوچک را به طور مداوم از ریشه تا انتها اعمال کنید ، ابتدا به کف دست بمالید و در قسمت های مختلف پخش کنید. در مورد بدست آوردن این “کامل” نگران نباشید ، فقط روی اطمینان از اینکه اشباع شده و به نظر می رسد تمرکز کنید. سپس از قسمت جدا شده خود به پایین مسواک بزنید تا مطمئن شوید محصول به طور مساوی پراکنده شده است.
  4. محل قرارگیری نان را انتخاب کنید تا در وسط سر قرار گیرد – نه مانند گره بالا و نه به اندازه یک شینیون در گردن گردن. موها را محکم شانه یا مسواک بزنید و به دم اسبی برگردانید ، اطمینان حاصل کنید که گرفتن و گرفتن کشیدگی محکم در ناحیه شقیقه شما است. من موهای خود را با استفاده از قلاب های بانجی که برای انجام دم اسبی روی موهای شما بسیار مناسب است ، نگه می دارم – من این موارد را بیش از بندهای استاندارد مو توصیه می کنم. قبل از لنگر انداختن قلاب دوم ، مطمئن شوید که آنها را تا جایی که الاستیک اجازه می دهد ، دور آنها بچرخانید.
  5. قبل از اینکه دم اسبی را درون آن ببندید ، یک تار موی نامرئی برای شینیون ها بردارید و آن را در پایه دم اسبی خود لنگر دهید. وسوسه نشوید که از توری پرش کنید – نان براق بدون آن نمی تواند شکل تنگ و براق خود را بدست آورد زیرا اجازه می دهد شکل در انتها کار کند (بعلاوه ، آنها مانع از این می شوند که موهای ولگرد در همه نقاط ظاهر شوند).
  6. پس از آماده شدن و داخل تور ، می توانید قبل از محکم کردن با سنجاق های U شکل که به زیبایی جمع می شوند ، موها را به شکل های مختلف پیچ و تاب داده و خم کنید. هیچ شکل صحیحی برای این نان وجود ندارد. این درمورد اجازه دادن به مو است که شما باید در هنگام خم شدن و چرخاندن آن به سر به زیباترین شکل ممکن ، به شما شکل دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>