روند پیرسینگ مارپیچ: آنچه باید بدانید

[ad_1]

احتمالاً سوراخ شدن مارپیچ را دیده اید. این جزئیات ظریف یا بیانیه ای جسورانه باشد ، همیشه به سمت بالای گوش قرار دارد و راهی آسان برای تغییر ظاهر شما را به شما می دهد. و مانند سوراخ کردن در لوب ، سوراخ کردن مارپیچ در راه تبدیل شدن به یک کلاسیک است.

به گفته یک کارشناس ، این محبوب ترین سوراخ های بعد از قفل 2021 هستند

شاید شما برای تکمیل گوش گوش خود مدتی به فکر سوراخ کردن مارپیچ بوده اید. شاید این اولین بار است که از آن می شنوید و می خواهید بدانید که این جایگذاری چه داغ است. در هر صورت ، شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

ادامه مطلب را بخوانید تا بدانید که مارپیچ دقیقاً چیست و آیا سوراخ کردن در آنجا بیشتر از بقیه گوش دردناک است. مهمترین چیز این است که شما در مورد مراقبت های ویژه پیرسینگ ضروری از تیم Studs ، مارک فروش جواهرات و استودیوی پیرسینگ هزاره یاد خواهید گرفت. در زیر همه مواردی را که باید در مورد سوراخ کردن مارپیچ بدانید پیدا کنید.

سوراخ کردن مارپیچ چیست؟

ممکن است برخی از سوراخ ها را در مکان های کمی متفاوت در امتداد گوش قرار داده باشید و از خود پرسیده باشید که آیا همه آنها مارپیچ هستند. پاسخ بله است. سوراخ کننده گل میخ Shannon Freed می گوید: “سوراخ کردن مارپیچ هر سوراخکاری در امتداد برجستگی غضروف فوقانی و خارجی گوش است.” “از نظر آناتومیک ، اصطلاح مارپیچ آن قسمت از گوش را توصیف می کند.” با این حال ، نامهایی برای قرارگیری های مختلف در امتداد آن منحنی وجود دارد. یک مارپیچ تخت در قسمت صاف داخلی گوش شما قرار دارد ، در حالی که مارپیچ جلو در غضروف های نزدیک به صورت شما قرار دارد. سوراخ شدن مار گز در مارپیچ زمانی است که دو سوراخ در امتداد گوش نزدیک به هم داشته باشید.

بنابراین خواه انتهای آن را سوراخ کنید یا جایی دقیقاً بالای نقطه میانی گوش خود را – اگر وسط باشد ، پس یک “میدی” است – شما هنوز هم بخشی از چوب تزئین شده توسط مارپیچ هستید.

آیا سوراخ کردن مارپیچ صدمه ای می زند؟

بیایید در مورد درد سوراخ کننده مارپیچ واقعیت پیدا کنیم. آیا در واقع بیشتر از لوب درد دارد؟ فرید می گوید: “تحمل درد متفاوت است ، اما به طور کلی مارپیچ شما بیشتر از لوب های شما آسیب می بیند زیرا گوشت کمتری دارد.” بافت غضروف چگال تر است ، که می تواند به نیروی بیشتری برای سوراخ شدن نیاز داشته باشد ، و در نتیجه درد کمی بیشتر شود. اما درد موقتی است ، و سوراخ کردن زیبا و جدید شما برای همیشه لطفا برای.

این دستبندها ، گوشواره ها و گردنبندهای زیبا ظاهر عروس شما را کامل می کنند ، زیرا جواهرات روز عروسی فراتر از انگشتر می رود

سوراخ کردن مارپیچ چه مدت طول می کشد تا بهبود یابد؟

فرید می گوید: “بهبودی ذهنی است و به عواملی مانند سلامت کلی ، میزان خواب و استرس و رژیم مراقبت های بعدی بستگی دارد.” منطقی است ، زیرا بدن ما در برابر فشارهای جسمی با سرعت های مختلف واکنش نشان می دهد و از بین می رود. اما اگر به دنبال یک تخمین متوسط ​​هستید ، فرید حداقل دو ماه می گوید. “زمان بهبودی اولیه برای سوراخ کردن مارپیچ دو تا چهار ماه است. برای بهبود کامل سوراخ کردن ، شش تا نه ماه طول می کشد. جدول زمانی بهبودی بر اساس سوراخ کردن و بدن شما متفاوت خواهد بود ، اما شما می دانید که با قطع ترشح ، تورم ، قرمزی ، پوسته پوسته شدن یا درد ، گوش شما بهبود می یابد. “

مراقبت های بعدی چطور؟

همانطور که سوراخ کردن مارپیچ جدید شما بهبود می یابد ، احساس درد آن کمتر می شود. مراقبت های ویژه مناسب برای اطمینان از اینکه قطعه گوش جدید شما نه تنها عالی به نظر می رسد بلکه احساس آن نیز مهم است. توصیه Freed این است که دستان خود را از سوراخ کردن تازه نگه دارید. فرید می گوید: “دست نزنید و تاب ندهید.” “و نمک نمک جلوی و پشت را بیش از دو بار در روز بپاشید. همچنین باید مراقب گیرها و خوابیدن روی سوراخ باشید ، زیرا این امر روند بهبودی را مختل می کند. “

هنگام تمیز کردن ، مهم است که به محلول نمکی بچسبید. نمک ضمن افزایش گردش خون به ترشحات اضافی کمک می کند. شما می خواهید از مالیدن الکل ، پراکسید هیدروژن و پمادها خودداری کنید ، زیرا باعث خشک شدن و تحریک سوراخ شدن بیشتر شما می شود ، که باعث بهبود کل مدت زمان بهبودی می شود.

در مورد سوراخ کردن مارپیچ آلوده چه کاری باید انجام دهم؟

“برخی از افراد تحریک را با عفونت اشتباه می گیرند! اگرچه برخی از تحریکات معمول است ، اما با مراقبت های مناسب ، نباید عفونت زیادی داشته باشد. ” “کاملاً طبیعی است که خونریزی جزئی ،” مروارید “(سلولهای مرده پوست) ، تورم ، حساسیت به لمس ، خارش ، کبودی یا احساس درد داشته باشید. این علائم معمولاً فقط چند هفته طول خواهد کشید. ” اما اگر علائمی خارج از این موارد را تجربه کردید ، فرید توصیه می کند با پزشک خود مشورت کنید.

هزینه متوسط ​​چقدر است؟

اگر آمادگی لازم را برای سوراخ کردن مارپیچ را دارید ، قصد دارید حدود 30 دلار برای خود سوراخ کردن به اضافه هزینه جواهرات هزینه کنید. از آنجا که شما می خواهید از فلزات گرانبها مانند طلای جامد یا تیتانیوم انتخاب کنید ، حداقل 30 دلار دیگر برای این محصولات زیبا در نظر بگیرید. اگر برای جوش زدن گوش جدیدتان به کمی الهام نیاز دارید ، به پایین بروید.

دیدن ستاره ها

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سوراخ کردن مارپیچ کلاسیک با این گل میخ ستاره و زنجیره اتصال پیچ و تاب می یابد. نگاه نهایی: آرایش آسمانی که آرزوی آن را دارید.

در بلوم کامل

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اگر گل میخ را به حلقه حلقه ترجیح می دهید اما چیزی کمی جالب تر می خواهید ، یک گوشواره گل مانند این گل نیلوفر آبی تعادل کامل است.

یک امر سلطنتی

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این سوراخ کردن مارگزید رنگارنگ با کمی لبه زیبا است. بسته به روحیه خود آن را بالا یا پایین بپوشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>