روند کفش های زشت: بهترین Crocs ، Clogs ، Mules و Dad Sandals

[ad_1]

فقط کافی است کمترین علاقه را به دنیای مد داشته باشید تا بدانید که ماهیت آن کاملاً چرخه ای است. روندها در طول زندگی ما چندین بار می آیند و می آیند و دوباره بازمی گردند ، اما در حالی که برخی از آنها برای چندین دهه قبل از ظهور از بین می روند (به وسواس فعلی این صنعت در مورد شانه های 80s و شورت های دوچرخه سواری برای مرجع مراجعه کنید) دیگران بیشتر تکرار می شوند.

یکی از این روندها “کفش زشت” است.

این سبک خاصی نیست ، که شامل انواع مختلفی از اشکال و اندازه های نامطبوع متعارف است ، اما انواع مختلف کفش زشت راه خود را به اوج مد در طی سالهای اخیر باز کرده است – و برای تابستان 2021 تفاوتی ندارد.

12 روند حماسی حماسی مد برای تغییر مبلمان راحتی اتاق راحتی خود در این فصل

در حقیقت کفش زشت بیش از هر زمان دیگری شیک است. با همه چیز از crocs گرفته تا مسدود ، قاطر گرفته تا صندل پدر که به بالای لیست شهوت هر طرفدار مد راه پیدا می کند.

اما چه چیزی یک کفش زشت را زشت می کند؟ اگر به طور معمول محبوب باشد و در جریان اصلی به طور فزاینده ای پذیرفته شود ، آیا واقعاً می توان آن را “غیر جذاب” دانست؟

توجه به این نکته مهم است که گرچه این کفش ها به شدت در محافل مد محبوب هستند ، اما در این واقعیت که هنوز هم نمی توانند توده ها را تحت تأثیر قرار دهند تردیدی وجود ندارد. اتفاقی که کاملاً جلب توجه می کند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

مد “زشت” به گونه ای جلب توجه می کند که در آن قطعات روزمره منظم نیستند. پادزهر سبک “ایمن” که در زیر رادار حرکت می کند و تقریباً کاملاً مورد توجه قرار نمی گیرد ، اقلام “زشت” اطمینان حاصل می کند که پوشنده از دیگران متمایز شده و بیانیه می دهد – نان و کره دنیای تأثیرگذار.

اکثر مردم علاقه مند به زیبا به نظر می رسند ، اما فروشندگان مد بیشتر به دنبال متفاوت هستند.

یک حرکت اعتماد به نفس کلاسیک ، اثبات اینکه شما از پوشیدن چیزی که چندان جذاب به نظر نمی رسد ترس ندارید ، نشان می دهد که شما از نظر امنیتی بسیار ایمن هستید که نیاز داشتن تأیید دیگران ، یا اینکه شما خیلی شیک هستید ، حتی می توانید زشت ترین روندها را خوب جلوه دهید.

شیک ترین کفش های وگان در حال حاضر برای سفارش (که شاید هرگز حتی متوجه نشده باشید که وگان هستند)

چه از نظر شکل غیرمعمول پررنگ و چه حجیم باشد و یا چنان رنگی تکه دار باشد که بتوان آن را چشم چشم دانست ، هرچه کفش بیشتر به عنوان یک “خطر” در نظر گرفته شود ، بیشتر لباس های ماجراجویانه را وسوسه می کند.

برای انتخاب 30 بهترین کفش زشت برای خرید ویرایشگر مد ما به پایین بروید (و با اطمینان بپوشید!) این تابستان …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در اینستاگرامcharlieteather دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>