رویاهای تقلب: اگر در خواب به شریک زندگی خود تقلب کنید ، به چه معناست

[ad_1]

همه ما آنجا بوده ایم ، درست است؟ شما در کنار شریک زندگی خود که عمدتاً او را دوست دارید می خوابید و فقط شب بیدار می شوید و لحظه ای متقاعد می شوید که آن را با گالری HR یا پسری که فنجان قهوه صبحانه شما را در پرت ساخته است ، داشته اید. بیدار

خواب های عاشقانه بسیار رایج هستند ، اما علی رغم این واقعیت که احتمالاً همه ما در یک نقطه یا لحظه های دیگر آنها را دیده ایم ، می توانند احساس نا آرامی زیادی در ما ایجاد کنند. خواب تقلب یعنی چی؟ آیا من دیگر شریک زندگی خود را دوست ندارم؟ آیا من خواستن با شخص دیگری رابطه برقرار کنیم؟ آیا ناخودآگاه من واقعاً دیوانه وار عاشق گالری HR است؟

ترزا چئونگ ، نویسنده پرفروش ساندی تایمز در مورد ، می گوید: “در دهه هایی که من به عنوان رمزگشای و نویسنده رویاها کار کرده ام ، رویاهای تقلب یک موضوع ثابت بوده است – در واقع ، می توانم بگویم که آنها در میان 10 رویایی هستند که بیشتر گزارش می شوند.” فرهنگ لغت رویای A تا Z. “با این حال ، در حین قفل شدن کوید و از زمان آن ، پیام های مربوط به امور رویایی بیش از سه برابر شده است. این روزها پیش می آید که روزی بگذرد بدون اینکه کسی با اضطراب از من بخواهد به آنها کمک کنم معنی رویای تقلب را درک کنند.”

یک رمزگشای برتر دقیقاً همان چیزی را نشان می دهد که رویاهای شما به سختی می خواهند به شما بگویند

به گفته ترزا ، اگر معنی این است که اگر در خواب خیانت به شریک زندگی خود باشید ، در اینجا معنی …

چه در روابط خود و چه در درون خود ممکن است چیزی کم داشته باشید

در وهله اول ، توجه به این نکته مهم است که همه – حتی کسانی که در روابط متعهدترین و خوشبخت ترین رابطه هستند – می توانند رویای تقلب داشته باشند. این کاملا طبیعی و سالم است. ذهن رویایی شما می تواند شما را ترغیب کند تا به دقت در مورد معنی تقلب برای شما فکر کنید. رویاهای تقلب به شما کمک می کند تا در روابط خود با خود و شریک زندگی خود تأمل کنید.

اگر شما در خواب تقلب می کنید ، آیا به نوعی خود را فریب می دهید؟ به عنوان مثال ، آیا شما بهترین کاری را که می توانید انجام می دهید یا اینکه می توانید کوتاه بیایید؟ آیا از زمان مراقبت از خود یا کیفیت کافی که برای رشد شخصی خود نیاز دارید ، خود را فریب می دهید؟

و اگر شما در خواب فریب می خورید ، آیا شما یا شریک زندگی خود را مشغول کار ، دوستان ، علاقه و یا حتی حیوان خانگی هستید؟ آیا احساس می کنید با گذشت زمان با کیفیت یا توجه کامل آنها فریب خورده اید؟

رویاهای تقلب می توانند به راحتی بیان کنند که چیزی از دست رفته است و شما باید کمی بیشتر ماجراجویی را به رابطه خود تزریق کنید. به همین دلیل است که مردم اغلب رویای اولین عشق یا همسر قبلی خود را می بینند. این بدان معنا نیست که آنها می خواهند به آن سابق بازگردند ، اما آنها شور و شادی سرسخت را می خواهند. احساس عاشقانه بودن

اطلاع از پنج زبان “عشق” به معنای هر رابطه ای بود (و قطع رابطه!) که تاکنون داشته ام

ذهن شما در صورت آماده بودن شما را آماده می کند میکند رخ دادن

رویاهای تقلب می توانند واقعاً واقع بینانه احساس کنند ، بنابراین احتمالاً احساس پریشانی از خواب بیدار می شوید – اما این همان دلیل است که ذهن رویایی شما یک رویای تقلب برای شما می فرستد. این می خواهد شما درک کنید که چگونه تقلب می تواند چنین تأثیر منفی بر شما بگذارد بنابراین اگر در زندگی واقعی همیشه وسوسه تقلب می شوید ، دو بار فکر می کنید.

یا اگر در خواب توسط شریک زندگی خود فریب خورده اید ، احساسات مخرب در سناریوی بد را در حالت رویایی تجربه می کنید ، بنابراین اگر این اتفاق در زندگی واقعی رخ دهد ، می دانید که قبلا آنجا بوده اید ، از خواب بیدار شده اید و زنده مانده اید. به طور خلاصه ، ذهن رویایی شما سعی دارد به شما نشان دهد که همیشه از نظر احساسی از آنچه فکر می کنید قویتر هستید. ذهن رویایی شما واقعاً بهترین دوست شماست.

شما ممکن است شخصی را که با IRL فریب خورده اید جذب کنید ، اما به احتمال زیاد نمادین تر هستند

گاهی اوقات ، یک رویای تقلب می توان یعنی شما آن شخص را مجذوب خود می کنید ، و هیچ مشکلی برای له شدن بی ضرر ندارد. اما بیشتر اوقات ، اگر در خواب به همسرتان خیانت می کنید ، عاشق رویا نمادین / روانشناختی است. آنها نمایانگر جنبه ای از خود شما هستند که برای تکامل ، به بهبود ، ادغام یا حل آنها نیاز دارید.

به عنوان مثال ، اگر شما فردی خجالتی هستید و آرزو دارید که یک رابطه پرشور با رئیس پر زرق و برق خود داشته باشید ، این به این معنی نیست که رئیس خود را فانتزی می کنید ، فقط باید کمی از پوسته خود بیرون بیایید و شاید ادعایی را در شخصیتت.

تنها زمانی که رویاهای تقلب نشان می دهد رابطه شما با مشکل روبرو است این است که اگر بیشتر شب ها خیال تقلب می کنید و در طول روز نیز به فکر تقلب هستید. در این صورت ، قبل از اینکه کسی آسیب ببیند ، با همسرتان – یا یک درمانگر زن و شوهر – در مورد احساسات و رویاهای تقلب خود صحبت کنید.

به همین دلیل من شریک زندگی تقلب خود را پس گرفتم و چرا بخشش یک رابطه بسیار پیچیده تر از روایت “زن ستمدیده” است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>