رگه-ژان پیج ، کریس ایوانز و رایان گاسلینگ در فیلم The Man Grey از نتفلیکس بازی می کنند

[ad_1]

خدای من ، من نیاز دارم مرد خاکستری از قبل بیرون بیاید زیرا در آن همه دوست پسرهای محبوب هالیوود بازی می کنند. به طور خاص: صفحه Regé-Jean (از بریجتون شهرت) ، کریس ایوانز و رایان گاسلینگ. فقط نوشتن که سرخ شدم.

گزارش ، صفحه تازه به جمع بازیگران پیوست ای!، که در Netflix فرود می آید.

در اینجا همه چیزهایی است که ما تاکنون درباره آنها می دانیم مرد خاکستری.

داستان فیلم The Grey Man چیست؟

مرد خاکستری بر اساس رمانی از مارک گرین در سال 2009 ساخته شده است ، یک تریلر بازی جاسوسی در مقابل جاسوس ، گربه و موش.

گاسلینگ نقش Court Gentry (چه اسمی!) را بازی می کند ، یک مأمور سابق CIA که قاتلی را هدف قرار داد یکی دیگر از افراد سابق آژانس با بازی اوانز بود.

بازیگران مورد تایید مرد خاکستری کدامند؟

در کنار رایان گاسلینگ در نقش ‘مرد خاکستری’ و کریس ایوانز در نقش شرور لوید هانسن ، رگه ژان پیج نیز در نقشی بازی خواهد کرد که هنوز تایید نشده است.

در این فیلم بیلی باب تورنتون ، آلفره وودارد و آنا د آرماس نیز بازی خواهند کرد.

مرد خاکستری جو و آنتونی روسو کارگردانی می کنند ، که هدایت بسیاری از بزرگترین فیلم های مارول را بر عهده داشته است ، از جمله انتقام جویان: بازی آخر.

بریجتون فصل 2: ​​این بازیگر آموزش جنسی نقش اصلی را بازی می کند

از زمان شکستن به عنوان سکسی ، جادوگری دوک هاستینگز در بریجتون، رژه ژان صفحه میزبان بوده است شنبه شب زنده و به امضا رسید Dungeons & Dragons فیلم در کنار کریس پاین. در اینجا امیدوارم که او با تعداد بیشتری از Chrises محبوب هالیوود کار کند. شاید یک کمدی رفیق با بازی خودش و کریس همسورث باشد؟ یک فیلم طنز که پیج به نام کریس نام دارد اما پاین ، همزورث و ایوانز نیستند؟ امکانات بی پایان است. اگر کسی مشروبات الکلی برای پیوستن به صفوف کریسمس هالیوود داشته باشد ، این رج-ژان پیج است.

رگه-ژان پیج فقط نشان داد که خانواده اش چگونه به آن صحنه های جنسی بریجرتون بخار واکنش نشان دادند و ما زوزه می کشیم

صادقانه بگویم ، تمام این فیلم قرار است یک غول پیکر بزرگ باشد ، و من ، یکی ، در آن حضور دارم. این یک بیماری همه گیر طولانی بوده است. بگذارید مردم از این لذت ببرند!

چه زمانی مرد خاکستری آزاد می شود؟

مشخص نیست که چه زمانی تولید شروع می شود مرد خاکستری. تیراندازی برای بریجتون فصل دو ، بهار امسال آغاز می شود. پیج گفت: “من فکر می کنم بسیاری از داستان های خوب برای گفتن در این جهان وجود دارد.” اپرا مگ. “انبوهی از شخصیت ها وجود دارد و هر یک از این شخصیت ها پسرعموها ، عموها و سگ ها دارند و من فکر می کنم مردم از کاوش در همه این اعماق و گوشه ها لذت می برند.”

تاریخ انتشار مشخص نشده است.

برای خلاصه هفتگی از جدیدترین اخبار سرگرمی ، در خبرنامه Celeb and Culture Scoop glamourmagazine.co.uk/newsletters ثبت نام کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>