ریحانا و یک جدول زمانی رابطه APK $ Rocky

[ad_1]

در آن لحظه یک زوج فرهنگ پاپ وجود دارد اما رابطه ریکی و ریانا دقیقاً از کجا آغاز شد؟

یک زوج قدرت مانند هیچ کس دیگر ، “مد Killas” با عشق خود بلند (و کسی که نمی توانست با ریحانا روی بازوی خود باشد؟!) بلند و سربلند بود از زمانی که شایعات قدمت دو ماهه پیرامون آنها توسط رپر در مصاحبه پوشش خود تأیید شد با GQ دوباره در ماه مه

این دو از آن زمان تاکنون بهترین زندگی خود را در انظار عمومی زندگی می کنند و وضعیت خود را به عنوان جالبترین اتصال در حال حاضر در جهان تقویت می کنند. همین هفته گذشته ، آنها در حال فیلمبرداری یک موزیک ویدیو با هم (احتمالاً برای آلبوم آینده راکی ​​از زمان ما) دیده شده اند هنوز منتظر بازگشت ریحانا به موسیقی هستند) و آنها به نظر می رسید خوشحال هستند.


بنابراین همانطور که در لحظه های زیبا PDA آنها (که اخیراً شاهد بسیاری از آنها بودیم) هستیم ، در حالی که تصور می کنیم فرزندان آنها از نظر ژنتیکی چه برکت می یابند ، در اینجا نگاهی به دوستی دیرینه RiRi و Rocky در یک عاشقانه شکوفا شده است.

2012: ریحانا و A $ AP Rocky در زمینه موسیقی همکاری می کنند

در صنعت موسیقی ، هر دو مسیر ریحانا و A $ AP Rocky بارها و بارها عبور کرده بود. با این حال ، هنگامی که راکی ​​آهنگ Rihanna را اجرا کرد ، شیمی آنها نمایش داده شد ‘Cockiness (آن را دوست دارم)’ آهنگی نفسانی با جزئیات تسلط جنسی خواننده بر شریک زندگی اش.


پس از افتادن آهنگ ، این دو نفر آن را در مراسم جوایز موسیقی MTV Video در سال 2012 اجرا کردند و به راحتی می توان گفت که جرقه ها در حال پرواز هستند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

2013: آنها با هم به تور می روند

هنگامی که ریحانا به تور جهانی الماس خود رفت ، از راکی ​​دعوت کرد تا در افتتاحیه تور آمریکای شمالی اقدام ابتدایی خود را انجام دهد. این بدون شک وقتی هر دو به هم نزدیکتر شدند ، زیرا بودن در کنار هم یک تجربه کاملا صمیمی است – حتی با همراهی های بزرگ. به خصوص بعد از آن همه شیمی صحنه ای که بین آن شناور است.

با این حال ، در این مرحله ، راکی ​​به تازگی با مدل Chanel Iman خواستگاری کرده بود ، بنابراین هرگونه رابطه عاشقانه احتمالی با ریحانا رسما از چشم دور بود. مخصوصاً سال 2014 که این دو نامزد کردند.


متأسفانه ، نامزدی با ترک راکی ​​و مدل ویکتوریا سکرت ، نامزدی قطع می شود. صحبت کردن با MTV در مورد جدایی آنها در سال 2015 ، رپ گفت: “من واقعاً افسرده شدم [when] من و شانل در ماه ژوئن از هم جدا شدیم. من می دانستم که او شایسته بهتر از من است. این حقیقت است و همه آن را می دانند. و من نمی خواهم پسر لورین هیل او باشم ، اگر می دانی چه می گویم. من او را آنقدر دوست دارم که ترجیح می دهم [fall back] از بودن با او و صدمه زدن به او. من نمی خواهم به او صدمه بزنم. نه اینکه بگویم او یک تکه گوشت است که من فقط می توانستم با آن بازی کنم.

“نه. من فقط می گویم ، فقط برای اینکه در مورد مسائل زندگی بالغ باشم – من می دانم که در کجای زندگی هستم – هنوز هم سرگرم می شوم و جوان هستم و باید به حرفه خودم تمرکز کنم. او هنوز در زندگی من است. این یک موقعیت برنده / برنده است. “

2017: ریحانا شروع به دیدار با میلیاردر حسن جمیل می کند ، در حالی که راکی ​​با کندال جنر ارتباط دارد

دو سال بعد ، ریحانا اکنون با تازه ترین شخص سابق خود ، حسن جمیل ، میلیاردر عربستان سعودی دیدار می کند. اوضاع کاملاً جدی می شود و او رابطه را خصوصی و دور از ذهن نگه می دارد.

در همین حال ، شایعه شده است که راکی ​​برای مدتی با کندال جنر دوست می شود.

ژوئن 2018: ریحانا و راکی ​​با هم در نمایش Louis Vuitton شرکت کردند

در این مرحله به راحتی می توان گفت که ریحانا و یک AP $ Rocky دوستی محکمی داشتند که در طول سالها حفظ کرده بودند. این دو نفر در حالی که در هفته مد پاریس در یک نمایشگاه Louis Vuitton با هم می نشستند ، همه لبخند بودند.


سپتامبر 2018: ریحانا راکی ​​را به Diamond Ball سالانه خود دعوت می کند

Diamond Ball معروف ریحانا داغترین رویداد مد / خیریه در تقویم مشاهیر است و در سال 2018 ، خواننده راکی ​​را به چهارمین قسمت مهمانی سالانه خود دعوت کرد.

وی سپس سال بعد در سپتامبر 2019 بار دیگر در این توپ شرکت کرد.

دسامبر 2019: ریحانا و راکی ​​با هم در جوایز مد در لندن شرکت کردند

این دو دوست در مراسم اهدای جوایز مد 2019 در لندن با هم فرش قرمز قدم زدند و عاشقانه آینده خود را با شبیه به یک زوج برتر قدرت پیشگویی کردند. ریحانا یک لباس ساتن به رنگ سبز نعنایی با مارک مد خود به نام Fenty به همراه لوازم جانبی متناسب با آن پوشیده بود ، در حالی که راکی ​​با لباس سیاه و سفید از طرف فنتی نیز کاملاً شیک به نظر می رسید.


ژانویه 2020: ریحانا و دوست پسر طولانی مدت ، حسن جمیل از هم جدا شدند

یک ماه پس از اهدای جوایز مد ، اعلام شد که ریحانا و دوست پسر حسن پس از سه سال زندگی مشترک اعلام کرده اند که آن را ترک می کند. یک منبع گفت مردم که این دو “مطابقت خوبی” ندارند زیرا “زندگی آنها بسیار متفاوت بود و حفظ رابطه سخت بود.”

اندکی بعد ، شایعات مربوط به قرار ملاقات او با راکی ​​به وجود آمد زیرا گزارش شده است که این دو در حالی که در نیویورک با هم در حال معاشرت هستند ، دیده می شوند. یک منبع گفت: “آنها در طی آن سفر در نیویورک یک مجموعه هتل مشترک داشتند.” خورشید به هنگام. “با این حال ، ریحانا تمایلی به گذاشتن برچسب روی آن ندارد زیرا خیلی زود پس از حسن است. آنها واقعاً از شرکت یکدیگر لذت می برند و کارها را به راحتی انجام می دهند زیرا هنوز روزهای اولیه است.”

آنها افزودند: “بین آنها واقعاً اتفاقی است و او به این فکر نمی کند که آیا آینده ای با راکی ​​وجود دارد یا نه. او یک دختر تازه مجرد است که سرگرم می شود.”

آگوست 2020: این دو برای یک کمپین Fenty Skin همکاری می کنند

چند ماه پس از شایعات مربوط به دوست یابی ، این دو برای یک فیلم فیلمبرداری کردند Vogue و GQ، جایی که راکی ​​به موقع برای راه اندازی Fenty Skin ، با مغول زیبایی درباره همه موارد مراقبت از پوست صحبت کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

حتی آنها برای عکس های کمپین با هم ژست گرفته اند و بله ، آنها با هم باورنکردنی به نظر می رسیدند!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

اوایل دسامبر سال 2020: رابطه ریحانا و راکی ​​رسمی به نظر می رسد

گزارش های متعددی منتشر می شود که حاکی از آن است که این دو پس از چند بار مشاهده در کنار هم در اطراف شهر نیویورک اکنون رسماً زن و شوهر هستند. به گفته PageSix ، این دو در حالی که در یک شب در مسافرخانه Beatrice در شهر نیویورک مشغول لذت بودند دیده شده اند. در همین حال منبع تأیید کردم مردم که آنها یک زن و شوهر هستند.


خودی گفت: “آنها از چند هفته گذشته جدایی ناپذیر بوده اند.” “این یک رابطه جدید است ، اما به نظر می رسد هر دو بسیار در آن رابطه دارند.”

آنها ادامه دادند: “آنها نقاط مشترک زیادی دارند … هر دو بسیار به کمک در جوامعی که در آن بزرگ شده اند علاقه دارند … یک AP دلار سخاوتمندانه است ، و Rihanna نیز همینطور است. A $ AP معروف است یک پسر عالی “

24 دسامبر 2020: زوج جدید کریسمس را با هم در باربادوس می گذرانند

ریحانا و راکی ​​در حال لذت بردن از یک سفر دریایی با هم در باربادوس در شب کریسمس. یک بار دیگر ، یک منبع گفت [link url=””Rihanna has been in Barbados since [last] پنجشنبه … یک دلار AP به او پیوست و آنها کریسمس را با خانواده ریحانا می گذرانند. “”]مردم[/link]: “ریحانا از آن زمان در باربادوس بوده است [last] پنجشنبه … یک دلار AP به او پیوست و آنها کریسمس را با خانواده ریحانا می گذرانند. “

تصاویر بیشتری از این زن و شوهر جدید که در کنار هم دنج به نظر می رسند و از تعطیلات خود در باربادوس لذت می برند ، ویروسی می شود و خبر رابطه را تأیید می کند.

ژانویه 2021: ریحانا تصویری را با پوشیدن کفش های طراحی شده توسط راکی ​​ارسال کرد

این ستاره با به اشتراک گذاشتن تصویری از خود که یک ست بیکینی متالیک و پاشنه های بند دار طراحی شده توسط Rocky با همکاری طراح کفش Amina Muaddi: the Amina Muaddi x AWGE LSD Gladi Thigh Heel به اشتراک گذاشته است ، از زیبایی جدید خود در اینستاگرام پشتیبانی می کند.

ما عاشق دیدن آن هستیم!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

12 آوریل 2021: زوجین از یک قرار شام در LA لذت می برند

در این مرحله ، همه ما از آیتم بودن آنها آگاه هستیم. با این حال ، وقتی نمادهای مد در حال رفتن به یک قرار شام با هم در دلیله در لس آنجلس هستند ، نمی توانیم هیجان زده نشویم. او ژاکت و شلوار چرمی مشکی به تن داشت ، در حالی که او کت چرم خزدار از آرشیو بود. ساده و در عین حال شیک!

19 مه: راکی ​​ریحانا را “یک” می نامد و احساساتش را نسبت به او باز می کند

در مصاحبه جلد خود برای شماره GQ ژوئن 2021 ، خواننده رپ کاملاً روشن می کند که همه چیز بین او و ریحانا جدی است.

او قبل از اینکه فاش کند این دو تابستان گذشته یک اتوبوس تور کرایه کرده و “سفر بزرگ جاده ای آمریکا” را آغاز کرده اند که پیوند آنها را تقویت می کند ، او را “بانوی من” و “عشق زندگی من” صدا می کند.


وی در مورد این سفر گفت: “من خودم را ملاقات کردم.” راکی یادآوری می کند: “اینکه بتوانم رانندگی کنم و یک تور را انجام دهم بدون اینکه احساس کنم شغل یا توافق نامه کاری اجباری است ، احساس می کنم که این تجربه مانند هیچ تجربه دیگری نیست.” “من هرگز چنین چیزی را تجربه نکردم.”

او سپس با اعتراف به گذشته خود به عنوان یک خانم ، قبل از اینکه بگوید “وقتی یکی را گرفتی خیلی بهتر است. او احتمالاً برابر با یک میلیون نفر دیگر است.” می دانید ، می دانید. او تنها است. “

بعد زنگ عروسی می شنویم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>