ریشه های سایه چیست؟ روند مو که اینستاگرام را به دست می گیرد

[ad_1]

با بازگشایی آرایشگاه ها در عرض چند هفته (صادقانه بگویم ، ما نمی توانیم صبر کنیم) ما در حال رزرو وقت برای تعیین وقت ملاقات با آرایشگر خود هستیم ASAP. با این وجود ، با توجه به مشکلات طولانی مدت اعتماد ما و تضمین اینکه ما درگیر قفل دیگری نخواهیم شد ، این بار رنگ پایین نگهداری را انتخاب می کنیم.

وارد شوید: ریشه های سایه.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که این روند برای چند سال وجود داشته است ، به لطف ظاهر کم ماندگاری که آسان تر بوده است ، در حالی که سفر به آرایشگاه چندان زیاد نبوده است ، اما در طی همه گیر شدن همه گیر شده است.

بهترین آرایشگاه های لندن برای ترمیم پس از قفل کردن

بنابراین ریشه های سایه چیست؟ در واقع ، وقتی رنگ و سایه ریشه شما ایجاد می کند که سایه ایجاد می کند در حالی که با بقیه موهای شما در تضاد است.

از طرفداران مشهور این ظاهر می توان به فلور ایست و مارگوت رابی اشاره کرد که مدتی است ریشه های سایه را تکان می دهند (همچنین به عنوان “لکه ریشه” نیز شناخته می شود).

این روند در شبکه های اجتماعی نیز رو به افزایش است ، با جستجوی #shadowroots در اینستاگرام 790،000 نتیجه چشمگیر و بازدیدهای TikTok برای فیلم هایی با هشتگ ریشه سایه که از 7.6 میلیون عبور کرده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید رضایت خود را برای کوکی های هدف قرار دهید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حالی که اکثر ما در دهه گذشته در برخی از مواقع نگاهمان را جلب کرده ایم ، ریشه های سایه مانند خواهر بزرگتر شیک او هستند ، رنگ هایی که در یکدیگر ذوب می شوند و یک الگوی رشد یکپارچه ایجاد می کنند – در اینجا ریشه های خشن وجود ندارد.

9 روند مدل مو که باید در سال 2021 امتحان کنید – زیرا حاشیه های کوچک ، موج ساحل و حباب های نامتقارن * بنابراین * 2020 است

بعلاوه ، فقط مو بور یا کسانی که دارای لباسهای روشن نیستند ، می توانند وارد عمل شوند ، ریشه های سایه برای هر رنگ ، نوع و بافت مو مناسب هستند ، به شرطی که ریشه ها به طور یکپارچه با هم مخلوط شوند.

اگرچه تمایل دارد که با استفاده از رنگ ریشه طبیعی شما بهتر کار کند ، اگر می خواهید ریشه های خود را رنگ کنید ، توصیه می کنیم آن را تا جایی که ممکن است به رنگ طبیعی خود نزدیک نگه دارید تا مدت زمان بیشتری را بین قرار ملاقات ها حفظ کنید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با بهار خوب و واقعاً اینجا و تابستان در گوشه گوشه ، زمان خوبی برای تازه سازی مو است.

برای بهترین استفاده از میز زیبایی هر هفته ، در خبرنامه Beauty Insider ما ثبت نام کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>