زارا دارای یک بخش فروش آنلاین مخفی است

[ad_1]

بیایید اینجا دور بوته نزنیم ، ممکن است در همه زمینه های زندگی خود متواضع باشیم اما وقتی صحبت از زارا می شود همه دوست داریم خود را تا حدی متخصص بدانیم.

ما می دانیم که در کدام فروشگاه ها هزینه های خودآزمایی وجود دارد ، ما دقیقاً می دانیم که کجا (و چه وقت!) باید به سمت مجموعه های جدید برویم و می دانیم برای جلوگیری از طولانی ترین صف ها چه ساعتی باید برسیم ، اما اگر به شما بگوییم چه احساسی خواهید داشت که هنوز از مخفی نگه داشته شده ترین خیابان استالوارت نمی دانید؟

نه ، ما در مورد خانه زارا صحبت نمی کنیم (اما وای وقتی که برای اولین بار آشنا شدیم خوشایند نبود) ، بلکه بخش فروش مخفی در وب سایت محبوب این مارک است.

چارلی انتخاب می کند: با توجه به ویرایشگر مد ما ، 7 خرید در خیابان های بزرگ که باید به لیست خرید خود اضافه کنید

زارا به طور مشهور کد تخفیف ارائه نمی دهد – حتی به دانشجویان – که بدان معنی است که هزاران خریدار هر زمان فروش فصلی هشدارها و هشدارهای بی پایان را تنظیم می کنند. اما در حالی که ما صبورانه منتظر افرادی مانند جمعه سیاه بودیم تا برخی معاملات ارزان قیمت را انجام دهیم ، یک بخش تخفیف اب زیر کاه در تمام طول سال در یک سایت ساده مخفی شده بود.

درست است ، یک فروش ابدی.

زیر زبانه های مخصوص لباس ، لباس بافتنی و کفش – که مسلماً به ندرت بیشتر به دنبال آن هستیم – بخشی با عنوان “قیمت های ویژه” را پیدا خواهید کرد. فی نفسه به عنوان “فروش” به بازار عرضه نمی شود ، صفحه ای است مملو از قطعات تخفیف یافته که از اصول اصلی اصلی تا کلاهبرداری ترین و جهت دارترین آنها را شامل می شود.

زارا با طیف زیبایی جدید با عملکرد بالا انقلابی در آرایش خیابان های بزرگ ایجاد کرده است و از امروز برای خرید در دسترس است!

از جمله نکات برجسته آن ، در حال حاضر یک جفت شلوار بند دار چرمی مصنوعی را مشاهده کردیم که از 27.99 پوند به 14.99 پوند کاهش یافته بود ، یک ژاکت کش باف پشمی مریم گلی 17.99 پوندی که از 29.99 پوندی به آن چشم داشتیم و برخی از لباس های سیاه و سفید صندل های مخصوص پدر که در اصل 25.99 پوند بود و اکنون 17.99 پوند است.

ما می توانیم ادامه دهیم ، اما چرا پایین نمی روید و معاملات خود را نمی بینید. در اینجا انتخاب 17 بهترین قطعه در بخش مورد علاقه جدید شما در Zara است …

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در اینستاگرامcharlieteather دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>