زارا کفش های سبک Manolo آبی را از جنس و شهر آزاد کرد

[ad_1]

در حالی که ما در حال حاضر در مورد همه چیز Sex and the City 3 که در حال حاضر در حال تولید است وسواس داریم و قصد داریم مورد علاقه خود را دوباره بررسی کنیم SATC شخصیت های 20 سال بعد ، ما را به این فکر انداخت که آیا بازگشت آن کفش ها را خواهیم دید؟

ما می دانیم ، تعداد زیادی کفش در آن بود SATC اما یک جفت در کمد لباس حسادت کری بردشاو وجود دارد که به عنوان یکی از به یادماندنی ترین لحظات نمایش کاهش یافت. درست است ، حدس زده اید ، صحنه فیلم وقتی بیگ در آن کمد غول پیکر و عالی زانو می زند و با یک جفت پمپ Hangisi Manolo Blahnik مخلوط آبی کبالت ابریشمی ساتن از کری خواستگاری می کند.


مشکل به همان اندازه است که ما از همان زمان وسواس زیادی در مورد گفتن Manolos داشته ایم ، IRL ، همه ما 795 پوند اضافی نداریم که به آنها بپردازیم. به همین دلیل احساس کردیم ضروری است که فوراً این اطلاعات را با شما در میان بگذاریم – یکی از قهرمانان خیابانی ما فقط جفتی را منتشر کرده است که به طرز چشمگیری مشابه هستند.


سلام به این بندهای برقی اشاره دار آبی از زارا. آنها یک بروشور جواهرات جالب توجه مانند کری دارند اما ما فکر می کنیم که به راحتی به دلیل پاشنه گربه بچه گربه راه رفتن بسیار راحت تر است (قفل کردن باعث می شود که چگونه با پاشنه پا راه برویم).

راه اندازی مجدد رابطه جنسی و شهر: تصاویر نگاه اول ، به علاوه تمام شایعات درباره بازگشت افراد

از همه بهتر ، قیمت آنها 59.99 پوند است. آه ، و آنها نیز در رنگ صورتی برقی هستند. اکنون می توانید ببینید که چرا ما اینقدر وسواس داریم. آنها ظاهراً با لباسهای شلوار جین ترجیح می دهند.


خبر خوب این است که فقط پریدن زارا روی زمین نیست SATC باند واگن ، به نظر می رسد که در حال حاضر تعداد زیادی تقلبی به سبک Manolo Hangisi در خیابان های بزرگ وجود دارد ، سبک هایی که شباهت زیادی به نسخه های اصلی طراح دارند (با کسری از قیمت). یاس

34 گرمترین جفت صندل برای تابستان 2021 (برنامه شما هرچه باشد!)

برای ویرایش بهترین کفش های خیابانی به سبک Manolo Hangisi به پایین پیمایش کنید …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>