زمرد فنل کیست؟ هر آنچه درباره کارگردان کاندیدای اسکار باید بدانید

[ad_1]

اگر نام زمرد فنل هنوز برای شما آشنا نیست ، زمان آن است که یادداشت کنید.

اوایل این هفته ، مدیر زن جوان امیدوار کننده نامزد دریافت جایزه اسکار شد – در کنار Chloé Zhao تاریخ سازی کرد ، به عنوان اولین باری که دو زن به عنوان بهترین کارگردان تکان می دادند (ژائو به عنوان اولین زن رنگی که نامزد شده بود به طور جداگانه تاریخ را ثبت کرد).

اگر فنل متولد لندن مبهم آشنا به نظر می رسد ، دلیل آن این است که او در آخرین فصل سال در نقش کامیلا بازی کرد تاج (بله ، فصلی که به لطف برخورد چارلز با دیانا بیشتر تماشا کردیم).

نامزدهای اسکار 2021: مانک با 10 تکون دادن و * دو * زن برای اولین بار در تاریخ نامزد بهترین کارگردانی است

اگر این کافی نبود ، فنل تهدیدی سه گانه امروزی است که نویسنده و تولید شده است زن جوان امیدوار کننده و همچنین عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی برای فصل 2 از کشتن حوا. درباره یک صفحه قابل توجه IMDB صحبت کنید.

زمرد فنل کیست؟

35 ساله در Hammersmith در لندن متولد شد و قبل از تحصیل در دانشگاه آکسفورد به کالج انحصاری مارلبرو رفت (همان دانشکده دوشس کمبریج). در طول دانشگاه او در نمایش هایی بازی می کرد که توسط یک عامل بازیگری مشاهده شد.

فنل همچنین از خانواده ای از خلاقان است – خواهرش طراح مد کوکو فنل ، طراح جواهرات پدر تئو فنل و مادرش لوئیز فنل نویسنده هستند.

وی با کارگردان فیلم و تبلیغات کریس ورنون ازدواج کرده است و این زوج در مه 2019 از یک پسر استقبال کردند.

به دنبال binge-sesh بعدی خود هستید؟ اینها نمایش های تلویزیونی برنده جایزه هستند که ارزش تماشای آنها را دارند

او در چه چیزی بازی کرده است؟

همینطور بازی در نقش کامیلا پارکر بولز در تاج، فنل در نقش ونسا بازی کرد ویتا و ویکتوریا، پرستار پاتسی مونت در با ماما تماس بگیرید و او همچنین در فیلم ها ظاهر شده است دختر دانمارکی و آنا کارنینا.

او چه کارگردانی و نویسندگی کرده است؟

زن جوان امیدوار کننده اولین فیلم بلند رازیانه است (که باعث می شود جایزه اسکار را بیشتر تحت تأثیر قرار دهد). قبل از این او فیلم کوتاه سه قسمتی کمیک را کارگردانی کرد ، مراقب نحوه رفتن خود باشید در سال 2018 با بازی فیبی والر-بریج.

همینطور نوشتن زن جوان امیدوار کننده و مراقب نحوه رفتن خود باشید، فنل سرپرست نویسندگی و تهیه کننده اجرایی برای کشتن حوافصل دوم (که برای آن نامزد دریافت جایزه امی شد) و همچنین نویسنده این مجموعه تلویزیونی بود ، دریفت.

ما فیلم های بسیار خوبی داریم که می توان در سال 2021 منتظر آنها بود ، از جمله فیلم لوتر!

بعدی او روی چه کار می کند؟

در ژانویه سال گذشته ، گزارش شد که فنل در حال کار بر روی فیلم نامه اقتباس موسیقی از سیندرلا با اندرو لوید وبر. تابستان سال گذشته قرار بود این نمایش در تئاتر جیلیان لین لندن آغاز شود اما به دلیل همه گیری همه گیر آن را عقب رانده است.

لوید وبر اشاره کرد که افتتاحیه ممکن است به زودی انجام شود ، در 3 مارس با ارسال توئیتی نوشت: “مجموعه در حال ورود است ، بازیگران شروع به تمرین کرده اند و آهنگ ها در حال انتشار است. این همان چیزی است که من یک سال در آرزوی آن بوده ام! “

در حالی که او در اینستاگرام نیست ، فنل در توییتر فعال است. وقتی او از این موضوع مطلع شد زن جوان امیدوار کنندهاو که نامزد اسکار شده است (پنج جایزه دارد) نوشت: “بسیار افتخار و سپاسگزار همه افراد شگفت انگیز که روی این فیلم کار کرده اند. هرگز گریه را متوقف نمی کنم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او همچنین “حضور” در جوایز انتخاب منتقدان ثابت کرد که یک رویای گل است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

و او به تماشای “نامزد بارونس” در گلدن گلوب خدمت کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ما فکر می کنیم که دختر جدید خود را له کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>