زنان “بلند پروازانه تر” در مورد شغل خود نسبت به مردان پس از Covid

[ad_1]

نحوه کار ما طی سال گذشته به شدت تغییر کرده است – و بسیاری از آنها به سمت بهتر است. کار انعطاف پذیر در حال حاضر امری عادی است (با بازگشایی دفاتر انگشتان به این شکل باقی می مانند) ، هیچ رفت و آمد معادل تعادل کار و زندگی بهتر نیست و یک مطالعه جدید نشان داده است که زنان “بلند پروازانه تر” نسبت به مردان در مورد شغل خود تبدیل شده اند.

این گزارش که توسط FutureLearn و YouGov منتشر شد ، نشان داد که زنان علاقه بیشتری به یادگیری بیشتر دارند – به ویژه در زمینه کدگذاری و موضوعات STEM (علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات).

در حقیقت ، از افراد مورد بررسی ، 55٪ از زنان گفتند که در یک رشته STEM در سال 2020 ثبت نام کردند در حالی که 44.5٪ از مردان ثبت نام کردند.

“درآمد منفعل” راز پول ساز ثروتمندان است و شما می توانید در حالی که می خوابید انجام دهید. در اینجا چگونگی …

این مطالعه همچنین نشان داد که 45٪ از زنان بر این باورند که آموزش توانایی ایجاد کلمه به جای بهتر و کاهش خشونت را دارد (در مقایسه با 39٪ از مردان) و 40٪ از زنان گفتند که احتمالاً در 5 دوره بعدی دوره آنلاین را می گذرانند سال به شخصه در مقایسه با 35 of از مردان توسعه یافته است.

دیگر یافته های کلیدی این مطالعه شامل این است که نسل جوان “در حال تسریع در تغییر” در دنیای آموزش است زیرا بسیاری دیگر برای یادگیری آنلاین ترجیح می دهند و همچنین “شغل های مادام العمر” که نسل های قبل از ما نگه داشته اند ، کاهش چشمگیری دارد.

در حالی که زنان به دنبال آموزش بیشتر خود و پیشرفت شغلی خود هستند ، این همه گیری همچنین برای والدین شاغل نقشه ای برای آینده فراهم کرده است زیرا به کارفرمایان نشان داده است که کار انعطاف پذیر کاملاً عملی است.

به گفته یک وکیل ، در اینجا همه آنچه را که باید در مورد قانون کار و حقوق * خود بدانید آورده شده است

طبق آخرین آمار ONS ، در سال 2019 حداقل 75 درصد مادران انگلیسی که به افراد وابسته مشغول بودند در حالی که 92 درصد پدرها کار می کردند کار می کردند. همچنین نشان داد که 28.5 درصد از زنان با کودکان زیر 14 سال به دلیل مراقبت از کودکان مجبور به کاهش ساعت کار خود هستند – فقط 4.8 درصد از پدران مجبور به انجام چنین کاری بودند.

همه گیری فقط به وزنی که مادران کار می کنند اضافه شده است. مطالعه ای از دانشگاه کالج لندن نشان داد که زنان در حین قفل کردن بچه ها دو برابر بیشتر از مردان وقت خود را در خانه مکتب می گذرانند و نظرسنجی از مادر باردار پس از آن از 20،000 مادر شاغل نشان داد که از ژوئیه سال 2020 ، 15٪ از مادران از کار افتاده است و یا انتظار می رود 46 درصد از افرادی که عدم مراقبت از کودکان را مقصر می دانند باشد. تقریباً سه چهارم زنان مورد بررسی گفتند که به دلیل مشکلات مراقبت از کودکان ، مجبورند ساعات کمتری نیز کار کنند.

از دانستنی های همه چیز برای بزرگنمایی گرفته تا نگرانی که به راحتی حواس شما را پرت می کند ، در اینجا آنچه که علامت ستاره شما در مورد سبک کار شما از خانه می گوید ، است.

با وجود بلند پروازانه تر بودن زنان در مورد مشاغل خود ، امیدوارم همه گیری منجر به افزایش کار انعطاف پذیر شود. اگر مراقبت از کودک غیرقابل دسترس یا غیرقابل پرداخت باشد و یک زن و شوهر باید تصمیم بگیرند که کدام یک از والدین از بچه ها مراقبت کنند ، والدین باید تصمیم بگیرند از الگوی کار انعطاف پذیر استفاده کنند. از آنجا که زنان (از نظر آماری) بیشتر در خانه می مانند ، این می تواند افزایش مادرانی را که پس از بچه دار شدن به کار خود بازگشتند و همچنین با شرایط خود کار می کنند ، افزایش دهد.

با ثبت نام در خبرنامه هفتگی باروری ، آخرین اخبار مربوط به باروری ، راهنماهای متخصص در موضوعاتی از جمله IVF ، ICSI ، اهدای تخمک و سقط جنین و همچنین داستان های اول شخص از افراد در سفر به مادر شدن را بخوانید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>