زندایا اسکارهای 2021 را با یک لباس والنتینو خاموش کرد

[ad_1]

زندایا واقعاً هدیه ای است که ادامه می دهد و صادقانه ، ما شایسته نیستیم!

رضایت star ملکه حاکم ظاهر فرش قرمز است و اسکار 2021 یادآور دیگری برای انتخاب سبک بی عیب و نقص او بود. دقیقاً به موقع فرش قرمز که ما قبل از مراسم یکشنبه شب بر روی زیبایی او گریه می کنیم ، 24 ساله مبهوت با لباس برش خورده Valentino Couture با رنگ زرد و به سبک جواهرات بولگاری و پاشنه های جیمی چو مبهوت شد.


وقتی موهای مواج مانند Rapunzel XXL و جلای نرم و زیبایی را تکان می داد ، کل نگاه به ما احساسات پری دریایی فرشته ای را می داد ، که هر دو با آن وسواس داشتیم.

XXL مو همان چیزی است که همه در سالن ها درخواست می کنند – و نگهداری آن بسیار کم است

در حالی که زندایا نامزد دریافت هیچ جایزه ای در اسكارها نبود ، وی در میان مجریان پر ستاره ستاره هایی بود كه شامل ریز ویترسپون ، برد پیت ، خواكین ققنوس و هریسون فورد نیز بود. او همچنین در نمایش های دیگر جوایز این فصل نیز حضور داشته است ، از جمله جوایز منتقد منتخب که برای بازی در سریال نتفلیکس نامزد بهترین بازیگر زن شد مالکوم و ماری – فیلمی در مورد زن و شوهری که از یک نمایش بزرگ فیلم به خانه برمی گردند و هنگام بحث درباره زندگی گذشته و ویژگی های شخصیت خود ، درگیری سختی پیدا می کنند.

این فیلم که توسط آن ساخته شده است رضایتسام لورسون اما با همکاری مالی و تهیه کنندگی خود زندایا ، پس از انتشار در ماه فوریه ، انتقادات شدید منتقدان را دریافت کرد ، که زندایا پاسخ داد. وی گفت: “جالب اینجاست که فکر می کنم کمی از آژانس ما سلب شد.” مجله نیویورک تایمز. “مثل این فقط نوعی سام بود که چیزها را از طریق ما بیرون می کشید بدون اینکه متوجه شود ما نه تنها بازیگر این کار هستیم بلکه هم سرمایه دار و تولیدکننده مشترک با علائم PGA هستیم. مگر اینکه واقعاً کار را انجام دهید نمی توانید آنها را بدست آورید.”

شما نمی توانید همه آنها را راضی کنید ، ها؟ صرف نظر از این ، زندایا نمی تواند از نظر ما هیچ اشتباهی انجام دهد ، چه روی صفحه باشد ، چه در پشت صحنه و چه روی فرش قرمز!

هر بار که مو و آرایش زندایا * فراتر از *

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>