زندگی بازنشسته برای زنان هزاره چگونه خواهد بود؟

[ad_1]

برای بیشتر هزاره ها ، یکی از جنبه های مالی شخصی که می تواند بی ربط ترین یا بیگانه ترین احساس را داشته باشد ، بازنشستگی است ، به ویژه هنگامی که با اهداف سریع تر دیگری روبرو هستیم (بخوانید: مبارزات) ، مانند مالکیت خانه یا مدیریت واقعی پس اندازهای خود.

اما اگرچه ممکن است بخواهیم فکر کنیم که پیشرفتهای اخیر در زمینه فراگیرتر کردن منابع مالی – مانند معرفی قانون 2017 که شرکتها را مجبور می کند شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی خود را گزارش دهند – انجام داده ایم ، بسیاری هشدار می دهند که زنان هزاره درآمد بازنشستگی بسیار کمتری نسبت به هزاره دارند مردان ، به خصوص اگر ارقام فعلی مورد انتظار باشد

با شکاف حقوق و دستمزد جنسیتی در 15.5٪ ، شکاف بازنشستگی جنسیتی در سال 2020 به 40٪ افزایش یافته و شکاف بین زنان و مردان سرمایه گذار در 67٪ ، زنان هزاره می توانند در دوران بازنشستگی با فقر بازنشستگی یا عدم استقلال مالی مواجه شوند.

در حال حاضر ، برای اینکه یک زن همان مبلغ را در حقوق بازنشستگی خود پس انداز کند ، باید 37 سال اضافی کار کند (و این براساس آماری است که قبل از تاثیری که بیماری همه گیر داشته است). این حداقل طبق پلتفرم مدیریت پول InvestEngine است.

چرا داشتن یک “ذهنیت بدون عنوان” شما را از نظر اقتصادی عقب می اندازد

سایمون کروکال ، بنیانگذار این سازمان می گوید: “آنچه مردم درباره شکاف حقوق زنان و مردان شنیده اند ، شکاف بازنشستگی جنسیتی بیشتر به شکاف شباهت دارد ، با تحقیقات صنعت نشان می دهد که زنان کمتر از 50٪ پس انداز بازنشستگی مردان را دارند.” سکو.

“حتی وقتی حقوق بازنشستگی ایالتی نیز در آن لحاظ شود ، باز هم فاصله ای بین درآمد بازنشستگی زنان و مردان وجود دارد – زنان به طور متوسط ​​هزاران پوند کمتر از سال دریافت می کنند.”

در واقع ، تحقیقات موسسه سیاست های بازنشستگی نشان داد که زنان بازنشسته در سال 2020 به طور متوسط ​​سالانه فقط 11800 پوند از کل درآمد بازنشستگی (با احتساب حقوق بازنشستگی ایالتی) دریافت می کنند ، در حالی که این رقم برای مردان به طور متوسط ​​16300 پوند است.

کروکال می افزاید: “برابری کافی نیست – زنان فقط به پس انداز بازنشستگی نیاز ندارند که مردان را جبران کنند ، آنها در واقع در گلدان های بازنشستگی خود به مقدار بیشتری احتیاج دارند زیرا احتمال بازنشستگی آنها بیشتر از مردان است. پس انداز زنان باید طول بکشد. طولانی تر: برخی از مطالعات صنعتی نشان داده است که زنان برای داشتن درآمد یکسان از طریق بازنشستگی ، باید 7 درصد بیشتر از مردان پس انداز کنند. “

اساساً ، نکته اساسی این است که گرچه نباید باری بر دوش ما بود (دولت به شما نگاه می کنیم) ، زنان هزاره اکنون می توانند برای کنترل پول ما و پس اندازهای ما برای کار سخت تر اقدام کنند ما.

یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار سرمایه گذاری است – راهنمای سرمایه گذاری فوق العاده ساده ما را بررسی کنید. و البته مورد دیگر ، با بالا بردن حقوق بازنشستگی است ، بنابراین ما می توانیم با شرایط خود بازنشسته شویم.

راهنمای مبتدی بدون BS برای سرمایه گذاری

یک راهنمای واقعا ساده برای حقوق بازنشستگی و اطمینان از بازنشستگی با شرایط خود

برای مشاوره مالی ، به گروه فیس بوک GLAMOR Money Matters ما بپیوندید.
ستون Money Matters را دوست دارید؟ آیا نگران امور مالی خود هستید؟ یا فقط می خواهید در زمینه دستیابی به اهداف مالی خود به کمک متخصص کمک کنید؟ از طریق [email protected] با ما در تماس باشید تا دفترچه یادداشت پول خود را برای دستیابی به مشاوره متخصص و متناسب با امور مالی ما ارسال کنید! این ارسال ها می توانند ناشناس باشند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>