زندگی های سیاه اهمیت دارد و قتل جورج فلوید: یک سال بعد

[ad_1]

همزمان با گسترش اعتراضات زندگی سیاه پوستان که به علت قتل جورج فلوید در سراسر جهان در ژوئن گذشته گسترش یافت ، انگلستان مجبور شد تا به طور گسترده بررسی کند که چگونه با نژادپرستی به عنوان یک کشور برخورد می کند. سرانجام ، یک گفتگوی عمومی در مورد تبعیض های عمیقی که قبلاً در این کشور ناپذیرفته بود و در نهایت منجر به توسعه سیستم های ساختاری شکسته و شرط بندی در جامعه آن شده است ، مطرح شد.

در حالی که مدتهاست مردم سیاه پوست در انگلیس از جنبه های مختلف تحت تأثیر نژادپرستی قرار گرفته اند ، حمایت روزافزون از جنبش BLM در اینجا باعث شده است که صدای جامعه در بستر بلندتری شنیده شود که همانطور که سال 2020 نشان داد ، دیگر نمی تواند نادیده گرفته شد پس از تعهدات متعدد دولت و م institutionsسسات با هدف کمک به پاسخ ، یک سال این س theال مطرح می شود که ، چه تغییرات قابل توجهی در اصلاح بی عدالتی نژادی در انگلیس ایجاد شده است؟ در اینجا ، ما پیشرفتی را که به دست آورده ایم و همچنین عقب نشینی هایی که با آن روبرو بوده ایم را شکسته و بررسی می کنیم که برای ادامه حرکت باید کارهای بیشتری انجام شود.

پیشرفت

گفتگوی آزاد درباره نژادپرستی در انگلیس

تغییر فوری در اثر اعتراضات زندگی سیاه پوستان صرفاً بحث درمورد نژادپرستی در همه عواملی است که در انگلیس وجود دارد ، چه سیستمی و چه فردی ، در بین همه جوامع. افراد غیر سیاه پوست نیز که خود را مسئول کمک به این بدرفتاری می دانند آشکار شده است.

در 21 ژوئن 2020 ، نامه سرگشاده ای که توسط رهبران مشاغل انگلستان امضا شد ، متعهد شد که تعداد کارمندان سیاه پوست را افزایش دهد. این تحت تأثیر چالش #PullUpOrShutUp بود که توسط شارون چوتر بنیانگذار زیبایی در 3 ژوئن تنظیم شد ، و فقدان رهبری سیاه پوستان در شرکت های سراسر ایالات متحده را برجسته کرد. در این نامه ، شرکت های انگلیسی قصد داشتند با تعهد به اقدامات خاصی که باعث افزایش صدا و موقعیت کارفرمایان سیاه پوست در این کشور می شود ، به حل این مسئله بپردازند.

حذف مجسمه های چهره های تاریخی سرکوبگر

سرنگونی مجسمه ادوارد کلستون توسط بریستول در 7 ژوئن 2020 ، لحظه مهمی بود که معترضین را در سراسر جهان الهام بخش کرد تا یادبودهای توهین آمیز را در شهرهای خود حذف کنند.

به همین دلیل است که ما باید مجسمه ها و یادآوری های گذشته را نگه داریم – و همچنین نمادهای آینده را گرامی بداریم

از زمان نصب در سال 1895 ، این مجسمه باعث جنجال شد زیرا کلستون مسئول انتقال بیش از 84000 برده به انگلستان در طول قرن هفدهم بود. سرنگونی آن خواستار حذف چندین تندیس و پلاک در کشور به دلیل ارتباط با برده داری و استعمار از جمله وینستون چرچیل و سیسیل رودز امپریالیست انگلیس شد و در تاریخ 9 ژوئن کمیسیون تنوع با هدف ایجاد بناهای یادبود متنوع ایجاد شد. شامل استفان لارنس و نسل Windrush.

دولت با طرح هایی برای محافظت از مجسمه های انگلستان ، از دولت پس زده است. رابرت جنریک ، عضو محافظه کار در حمایت از وی گفت: “آنچه را که برای نسلها باقی مانده است باید متفکرانه در نظر گرفت ، نه با هوس هجوم خلیج فارس”.


پس از عدم تنوع در رسانه ها (در میان سایر صنایع) به عنوان موضوعاتی در اعتراضات ، تا حدودی با نمایش های طولانی مدت مانند امروز صبح و زنان شل، مجریان عمده سفیدپوست خود را با میزبانانی متنوع که شامل آلیسون هاموند ، جودی جونز و خبرنگار خبر چارلین وایت است عوض می کند.

بی بی سی در ژوئن 2020 اعلام کرد که این کانال 100 میلیون پوند برای تولید “محتوای فراگیرتر” سرمایه گذاری خواهد کرد ، اما پیشرفت آن هنوز دیده نشده است. صنعت تلویزیون باید پیشرفت زیادی داشته باشد زیرا در سال 2020 گزارش شد ، نمایندگی اقلیت های قومی با 11 درصد کمترین میزان خود را از دست داد. این رقم بیشتر مورد توجه قرار گرفتن تنوع در خارج از صفحه است ، زیرا این امر بر تصمیم گیری در پخش محتوای متنوع تأثیر می گذارد.

از بین بردن اصطلاح BAME

در اکتبر سال 2020 ، من در مورد افکارم در مورد BAME به عنوان اصطلاحی مفید برای گروه بندی اقلیت های قومی در انگلیس نوشتم. با پاسخهای درگیر ، این بخش به بحث و گفتگو در سراسر کشور منجر شد که منجر به درخواست کمیسیون نژاد و اختلافات قومی برای انحلال آن در مارس 2021 شد.

همانطور که به بوریس جانسون گفته شده است “از قراضه استفاده از برچسب BAME” استفاده کنید ، در اینجا دلیل این است که ، من به عنوان یک سیاه پوست از این اصطلاح راحت نیستم

سخنگوی نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “دولت به طور معمول از اصطلاح BAME استفاده نمی کند زیرا آنها در تحقیقات کاربر به خوبی درک نشده اند و به این دلیل که برخی از گروهها را شامل می شوند و گروه دیگری را شامل نمی شوند.” سال گذشته “هدف ما مقابله با نابرابری ها و نابرابری ها در هر کجا هستند از طریق دستورالعمل های سطح بندی.”

وب سایت رسمی دولت اکنون سو m استفاده در استفاده از این اصطلاح را تصدیق می کند و اقدامات رسمی برای اطمینان از اینکه BAME دیگر چیزی نیست انجام شده است.

عقب نشینی ها

گزارش کمیسیون نژادپرستی سیستمیک را در انگلستان انکار می کند

پس از این گام به ظاهر مترقی ، همان گزارش با شگفت آوری “شواهد” نژادپرستی نهادی در انگلستان را از بین برد. کمیسیون نژاد و نابرابری های قومی که از قضا سال گذشته توسط بوریس در تلاش برای مقابله با نابرابری ها در انگلستان ایجاد شد ، بی پروا اشکال دقیق تبعیض و نظارت قومی را که باعث تحقیقات ناصحیح در مورد موضوعات مربوط به اقلیت های قومی در این کشور شده است ، انکار کرد.

تصدیق کمیسیون در مورد اختلاف در جامعه انگلستان در مسکن و بهداشت گروه های قومی به رهبری رئیس تونی سیول ، توسط وی رد شد و این “به طور مستقیم با نژادپرستی ارتباط برقرار کرد” ، و انگلیس را به عنوان جایی دیگر که “سیستم به عمد علیه قومیت ها تقلب می کند” نشان داد. اقلیت ها “. این گزارش در نهایت با کنار گذاشتن نژادپرستی سیستمیک به عنوان یکی از مهمترین دلایل اختلاف نظرها ناکام می ماند و نشان می دهد که دولت انگلستان به چه میزان باید بخشی از آنها را در آن داشته باشد.

ITV نشان می دهد که همراه با افزودن یک میزبان از نظر قومی متنوع تر از میزبانان زنان شل از آن زمان در مورد موضوعاتی صحبت کرده است که بینندگان سیاه پوست می توانند خارج از آسیب روبرو شوند ، زیرا جلسات سفیدپوست آن قادر بوده اند از درگیر شدن با آنها لذت ببرند – اما این فقط چند بار اتفاق افتاده است.

بحث و درج فرهنگ سیاه در تلویزیون اصلی هنوز پذیرفته نشده است ، اما با توجه به یک مورد نادر در دسامبر گذشته که فرهنگ سیاه در تبلیغات کریسمس سال 2020 Sainsburys مورد توجه قرار گرفت ، هنوز مورد قبول واقع نشده است. این باعث طعمه سو abuse استفاده نژادپرستانه در اینترنت با افرادی که از عدم احساس نمایندگی خود شکایت می کنند ، از قضا بود. در به تصویر کشیدن منظم نمایش های مختلف قومی در تلویزیون ، این بی اطلاعی بدون شک ادامه خواهد یافت.

واکنش شدید تبلیغات Sainsbury ثابت می کند که انگلیس * هنوز کشوری نژادپرست است

عدم تعادل در برجسته سازی مسائل مربوط به سلامت سیاه

گزارش نادرست در مورد نگرانی های سلامتی مردم سیاه پوست در انگلیس در جریان موج اول Covid-19 ، هنگامی که فقط خلاصه شد که جامعه با سرعت بالاتری نسبت به گروه های دیگر در معرض ویروس قرار گرفت ، برجسته شد. این به دلیل مشكلات سیاه پوستان بود كه بیشتر مشاغل خط مقدم را همراه با سایر عوامل بهداشتی انجام داده اند كه هنوز به طور كامل بررسی نشده اند.

رنج نامتناسب مادران سیاه پوست در انگلیس پیش از این اخیراً به ندرت گزارش شده بود ، پس از گزارش سال 2019 ، زنان سیاه پوست 5 برابر بیشتر از زنان سفیدپوست احتمال مرگ در بارداری یا زایمان را داشتند. یافته ها نشان داد که قربانیان با مشکلات بهداشت روانی ، سو abuse استفاده خانگی روبرو شده اند و از مناطق محروم ناشی می شوند ، عواملی که ریشه در مشکلات اقتصادی-اجتماعی مربوط به زنان سیاه پوست دارد.

ما NHS را دوست داریم. اما این بدان معنا نیست که نژادپرستانه نیست (با 60 درصد سیاه پوستان در انگلیس که اعتقاد ندارند سلامتی آنها به همان اندازه سفیدپوست ها محافظت می شود)

اخراج ادعایی از NHS نگرانی های بهداشتی زنان سیاه نیز به عنوان یک عامل مضر ، توسط نویسنده Candice Braithwaite هنگام زایمان تجربه شده است. وی وقتی از درد شکایت کرد ، گفت: “به من گفتند ،” تو بیش از حد فکر می کنی “و اینکه مادران سفیدپوست” به نظر می رسد با عمیق تر و با احساس همدلی شنیده می شوند “.

در کتاب خود ، من مادر عزیزم نیستم ، Braithwaite گفتگویی درباره مادران سیاه آغاز می کند که امیدوارم به طور گسترده به جلو ادامه یابد.

احتمال مرگ زنان سیاه پوست در بارداری و زایمان پنج برابر زنان سفیدپوست است. این کمپین در حال اقدام است (و آنها به شما نیاز دارند)

افراد سیاه گمشده با غفلت کنار آمده اند

در تاریخ 22 مارس 2021 ، دانش آموز 19 ساله ریچارد اوکوروگی از خانه خود در غرب لندن گم شد. در مقایسه با توجه ملی که به سارا اورارد که در اوایل آن ماه ناپدید شد ، اخبار کمتری در این مورد منتشر شد ، بنابراین کاربران رسانه های اجتماعی انتشار تصاویر ریچارد را به امید یافتن وی بر عهده خودشان گرفتند.

گزارش شده است که بین سالهای 2019-2020 ، از 3٪ جمعیت سیاه پوستان در انگلیس ، 14٪ مفقود ثبت شده اند ، در حالی که 36٪ فقط در لندن مفقود شده اند. اعداد و ارقام به خصوص نگران کننده با توجه به عدم فوریت مورد توجه در ناپدید شدن ریچارد که بازتاب رفتار با دیگر افراد گمشده سیاه پوست است که اغلب در اخبار نادیده گرفته می شوند ، مانند پرستار Joy Morgan و دانشجویان Blessing Olusegun و Olisa Odukwe ، که در مارس این مرگ نامشخص تلقی شد سال

هنگامی که سیاه پوستان مفقود می شوند ، نگران کننده بودن و پوشش آن کجاست؟

جسد ریچارد در تاریخ 5 آوریل کشف شد ، زیرا مرگ او غیر مشکوک بود ، و در نتیجه بررسی سلامت روان تأثیر بسیاری از موارد گمشده در میان سیاه پوستان را به جا گذاشت. لازم است همراه با اقدامات حمایتی برای حمایت از مبتلایان به این مسئله ، توجه ویژه ای نیز صورت گیرد تا امیدوارم در آینده از موارد گمشده جلوگیری شود.

با گذشت یک سال از اعتراضات BLM که خواستار تغییر است ، هنوز کارهای زیادی برای حل مسائل نژادپرستی و تبعیض در انگلیس انجام شده است. تأثیرگذارترین تأثیر جنبش در سال گذشته بدون شک گفتگوی قابل کنکاش در مورد این موضوعات بوده است.

تصحیح این امر به وضوح به زمان نیاز دارد ، اما اگر گفتگوهای تغییر فراتر از آنچه در انگلستان پیش می رود ، کندتر می شود. هنوز اقدامات جدی تری باید در حمایت و غنی سازی زندگی سیاه پوستان در این کشور از همه جنبه ها پیش رود تا یک سال بعد بتوانیم به گذشته نگاه کنیم و پیشرفت واقعی را تأیید کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>