زنگار نارنجی: رنگ موی سرخی جدید جیجی حدید که برای تابستان 2021 بزرگ است

[ad_1]

تقریباً هجده ماه را در درجات مختلف قفل ملی گذرانده ایم – در حالی که بیشتر ما ساعت های زیادی را صرف خیره شدن به ظاهر خود در جلسات بزرگنمایی کرده ایم – جای تعجب نیست که بسیاری از ما برخی از تنظیمات زیبایی را انتخاب کرده ایم.

صرف نظر از اینکه تصمیم گرفته اید که برای بزرگترین محصولات “Zoom tops” خرید کنید ، یا جواهرات خود را به روز کنید یا وقت خود را صرف تسلط بر خط چشم بالدار کنید ، این احتمال وجود دارد که بیش از هر زمان دیگری با چهره خود روبرو شوید ، خواستار بروزرسانی ظاهر شما را ترغیب کرده است. و سرانجام (!) سالن هایی که پس از آنچه فقط امیدواریم آخرین دوره تعطیلی باشد ، دوباره بازگشایی شده اند ، بسیاری از ما آماده هستیم تا ابتدا به یک تغییر شکل موی حماسی بپردازیم.

9 مدل مویی که باید در سال 2021 امتحان کنید – زیرا حاشیه های کوچک ، موج ساحل و حباب های نامتقارن * بنابراین * 2020 است

اما برای چه باید رفت؟ کسانی که به دنبال یک تغییر ظریف تر هستند ممکن است با یک اقدام حاشیه پرده کوچک وسوسه شوند ، در حالی که همه افراد خوب و واقعی بیش از نگاه به انتهای تقسیم بدون پایان ، یک جعبه جعبه فوق العاده تازه را انتخاب می کنند. مو بور برای داشتن ظاهری گرمتر “Old Hollywood Blonde” پلاتینیوم دور می زند ، در حالی که سبزه ها همچنین از طریق سایه های Honey Brown گرم می کنند ، اما در مورد مو قرمزها چه می کنید؟ هرکسی که این هفته چشمش به اینستاگرام باشد ، بدون شک می داند چه اتفاقی می افتد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

جی جی حدید سالها با قفلهای بلوند روشن که در طی سالهای اخیر پیچ و تاب بیشتری به آنها داده شده بود ، بلوند کثیف تری به خود گرفت ، اوایل این هفته در حالی که زیبایی ترین رنگ قرمز گیلاس را نشان می داد ، از آخرین تغییر شکل موهای خود در بستر رسانه های اجتماعی رونمایی کرد. اما اینطور نیست قرمز قرمز. کمی از آن طلایی شده است ، اما نه بلوند توت فرنگی است و نه مس مس …

توضیح می دهد: “این سایه پر جنب و جوش است و دارای دودی است” هریت مولدون، فوق العاده رنگ آمیزی در سالن بالای لندن لری کینگ. “ما آن را زنگ نارنجی می نامیم.”

اما چه کسی می تواند آن را بیرون بکشد؟

هریت توضیح می دهد: “این در بالای بالاها و برجسته ها عالی است” ، همانطور که می توانید بسیاری از سایه های لایه ای را در جایی که رنگ گرفته است مشاهده کنید.

هریت توصیه می کند Redken Shades EQ Gloss را برای این ظاهر انتخاب کنید ، بنابراین بهتر است سالنی را پیدا کنید که در صورت تمایل به امتحان کردن رنگ زرد نارنجی ارائه دهد.


مجموعه درمان ترکیبی کنسانتره اسیدی ، 51.60 پوند ، Redken

مثل همیشه ، مراقبت از مو پس از سالن در خانه برای اطمینان از اینکه غنای رنگ بدون برنج یا پاستیل ادامه دارد ، بسیار مهم است. به گفته هریت ، كه محدوده اسیدیك باندینگ Redken را پیشنهاد می دهد ، “یك شامپوی رنگی خوب برای جلوگیری از محو شدن رنگ شما ضروری است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر از Charlie Teather ، سردبیر مد Glamour UK ، وی را در اینستاگرامcharlieteather دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>