زن جوان امیدوار کننده: بازیگران ، توطئه ، تاریخ انتشار بریتانیا

[ad_1]

زن جوان امیدوار کننده چهار بار نامزد دریافت جایزه در گلدن گلوب شد ، از جمله برای “بهترین فیلم”. اما اگر از خود می پرسید که روی زمین چیست ، ما کمترین وضعیت را داریم – از جمله وقتی که * بالاخره * می توانیم فیلم را در انگلستان ببینیم.


چه زن جوان امیدوار کننده در باره؟

زن جوان امیدوار کننده پیر 30 ساله را دنبال می کند
کاسی توماس (کری مولیگان) که پس از تجاوز به او انتقام دوست خود را می گیرد. برای این کار ، کاسی شب های جمعه به باشگاه ها می رود و چنان مستی وانمود می کند که به سختی می تواند بایستد. اما هنگامی که یک مرد غارتگر او را به خانه منتقل می کند تا از آن استفاده کند ، کاسی ناگهان از حالت “مست” خود خارج می شود تا به او درس بخواند.

این اولین کارگردانی زمرد فنل است که به عنوان تهیه کننده اجرایی در آن کار می کرد کشتن حوا، و به دلیل پرداختن به موضوعات رضایت و تجاوز جنسی مورد ستایش قرار گرفته است.


در مصاحبه با تنوع، فنل گفت: “این فقط یک فیلم برای افرادی نیست که کاملاً به همه این مسائل تبحر دارند. من احساس می کنم بسیار ممتاز است که این چیزی است که من به آن بسیار اهمیت می دهم. اما به دلایل نسلی – یا انواع مختلف آن – بسیاری از موارد مردم عمیقا در این باره فکر نکرده اند. و لازم است که برای آنها قابل دسترسی باشد. “

من بعد از 14 سال با متجاوز خود روبرو شدم. این چیزی است که او برای گفتن …

چه کسی در آن است؟

کری مولیگان در نقش کاسی بازی می کند و عملکرد وی با نامزدهای مختلف از جمله گلدن گلوب و جوایز SAG مورد استقبال گسترده قرار گرفته است. تعجب نخواهیم کرد اگر او نیز نامزد اسکار شود.

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به بو برنهام ، آلیسون بری ، کلنسی براون و جنیفر کولیج اشاره کرد.

چه زمانی هست زن جوان امیدوار کننده بیرون در انگلیس؟

فیلم در آوریل سال گذشته برای اکران در انگلیس برنامه ریزی شده بود اما به دلیل همه گیر شدن بیماری “برای مدت نامحدود” به تأخیر افتاد.

زن جوان امیدوار کننده در روز کریسمس در ایالات متحده منتشر شد و در 15 ژانویه در سیستم عامل های جریان در دسترس قرار گرفت. اکنون قرار است در 12 فوریه برای نمایش تئاتر در انگلیس برگزار شود.

با بسته شدن کشور در سینما و تعطیل شدن سینماها ، احتمالاً این فیلم در سیستم عامل های پخش در دسترس قرار خواهد گرفت ، هرچند این دقیقاً چه زمانی برگزار می شود و هنوز بر روی کدام پلتفرم فاش نمی شود.

اما کورین و هری استایلز در این فیلم جدید آمازون در مورد “مثلث عشق دلخراش” بازی می کنند

آیا تریلی وجود دارد؟

بله ، آن را در زیر تماشا کنید و هیجان زده شوید!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>