زیبایی پس از قفل کردن – چگونگی تغییر روال ما

[ad_1]

چه تفاوتی در یک سال ایجاد می کند. نگرش ما از روزهای ابتدایی قفل شدن و 16 ماه از آغاز محدودیت ها به طرز چشمگیری تغییر کرده است ، تازگی ظاهری شبیه به حباب و شستن نکردن موهای زائد برای قدیمی ها از بین رفته است.

هنگامی که اوضاع را در تابستان گذشته بررسی کردیم ، مراقبت از پوست بسیار زیاد شده بود ، بسیاری از ما برای یک شب با ماسک ملحفه ای از موقعیت های اجتماعی چشم پوشی کردیم. مراقبت از خود در بالاترین سطح خود قرار داشت و ما در مورد بهداشت با تمیز کردن مضاعف و ضد عفونی کردن موشها بیش از حد مراقب بودیم.

راه های شگفت آور قفل کردن ، رژیم زیبایی ما را در طول همه گیر تغییر داد

این روزها ، در حالی که هنوز کاملاً احتیاط را دنبال نمی کنیم – یا آنتی بادی خود را – به باد ، ما هستند آماده برای آرایش برای زمان از دست رفته … آرایش در اینجا کلمه عملی است.

طبق تحقیقاتی که برای لورآل انجام شده ، 80٪ از افراد آرایش 34-36 ساله پس از گذشت بیش از یک سال حضور و خارج از قفل ، از آرایش بیشتر هیجان زده اند. و تقریباً نیمی از ما (47٪) آرایش برای یک روز یا شب بیرون آمدن را از دست داده ایم.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حال حاضر ، خرده فروشان دیده اند که هجوم می آوریم و دوباره سوار اسب می شویم. فروش محصولات آرایشی و بهداشتی برای انتخاب خود (با نام تجاری محصولات غیر ضد مانند NYX ، Rimmel ، Maybelline ، XXRevolution و L’Oreal) با افزایش تقاضا برای محصولات معطر ، لب و ابرو ، در Boots 145٪ افزایش یافته است.

بنابراین ، در آستانه قفل شدن (امیدوارم که این بار برای همیشه خوب باشد) ، اینجا چیزی است که همه ما در حال و هوای آن هستیم …

ما آماده آزمایش آرایش خود هستیم

کسی این روزها کمی میوه اضافی احساس می کند؟ مدت زیادی که در جای خود باقی نمانده ایم ، مشتاق تغییر مناظر هستیم و این مورد در مورد محصولاتی که روی صورتمان می گذاریم صدق می کند. بر اساس مطالعه لورآل ، یک سوم (34٪) از افراد آرایش احساس تجربی بیشتری دارند. و ، 61 درصد از افراد 16-24 ساله الهام خود را از TikTok و Instagram می گیرند. همانطور که ما تمام روندهای اصلی را جمع آوری کردیم ، اینطور نیست.

اینها عمده ترین روندهای زیبایی است که اینستاگرام ، TikTok و Pinterest در سال 2021 ارائه می دهند

ما در حال بارگیری روی رژ لب هستیم

محصولات لب ممتاز با افزایش 1200 درصدی YOY بیشترین رشد فروش را در Boots داشته اند (این میزان است) عظیم) با روز آزادی که به معنای پایان (یا حداقل کاهش) نیاز به استفاده از ماسک صورت است ، ما در حال بازگشت به رنگهای مثبت لب هستیم. در واقع ، به گفته لورآل ، رژ لب محصولی است که بیشترین لباسی را که لبخند می زنند استفاده می کند.

تیم GLAMOR به شما اجازه می دهد سایه های رژ لب موردعلاقه خود را در همه زمان ها وارد کنید

ما در حال بالا بردن بازی ابرویم هستیم

تعجب آور نیست که محصولات ابرو در طول قفل کردن یکی از محبوب ترین ها بود – چه با تمرکز روی نیمه بالای صورت ما. اما اکنون تقاضا حتی بیشتر از قبل شده است ، ما شاهد فروش چهره به چهره هستیم ، با فروش مداد ابرو 239٪ و ژل ابرو 188٪ در چکمه.

من یک ویرایشگر زیبایی هستم و این 12 بهترین محصول ابرو است که به آنها قسم می خورم

ما احساس آرایش طبیعی تری داریم

علی رغم اینکه می خواهیم برخی از عوام فریبانه های اصلی را برای چرخش روزمره انتخاب کنیم ، ما به دنبال زیبایی طبیعی تر آرایش هستیم. به گفته L’Oreal و Look Fantastic 41٪ از افراد آرایش دهنده از داشتن ظاهر طبیعی بیشتر هیجان زده اند و با افزایش فواید زیبایی ، به عنوان مثال رنگ پوست ، هایلایترها و برنزها و رژگونه های طبیعی ، افزایش محصولاتی را نشان می دهد که سلامت پوست را برجسته می کند. .

آرایش ظاهری طبیعی این تابستان را به خود جلب می کند ، بنابراین در اینجا نحوه ناخن زدن به ظاهر بدون ظاهر ، اما بهتر ارائه شده است

ما در حال جعل آفتابی هستیم که از دست داده ایم

به دلیل محدودیت های تعطیلات سال گذشته و تابستان ضعیف انگلیس که تاکنون ارائه شده است ، به طور جدی کمبود ویتامین D داشتیم. از این رو ، برنزه تقلبی در Boots 158٪ افزایش دارد.

بهترین برنزه های تقلبی ارائه دهنده آفتاب ، به علاوه هک های نابغه برای استفاده بدون رگه

ما قادر به پخش رایحه (و خرید) عطر هستیم

در حالی که فروش محصولات مراقبت از پوست در یک سال گذشته بسیار رونق داشته است ، به دلیل اینکه ما قادر به استنشاق پرتاب های جدید نبودیم و همچنین هیچ فرصتی برای پوشیدن آنها نداشتیم ، یکی از بزرگترین ضربه ها را گرفت. اکنون ، این بخش با افزایش 482 درصدی فروش در Boots در حال افزایش است ، بنابراین بیشترین رشد را دارد.

ما بیش از 500 عطر را عطر زده ایم تا بهترین عطرها را برای زنان در تمام دوران پیدا کنیم – و این عطرهایی هستند که ارزش پول شما را دارند

ما کرم ضد آفتاب می خواهیم اکنون می توانیم به خارج از کشور برویم

در حال حاضر سفرهای خارج از کشور کمی بیشتر به نظر می رسد ، شاید بیشترین رشد در جستجوی کرم های آفتاب باشد که 7،120٪ در Boots افزایش یافته است ، در مقایسه با این زمان در سال گذشته. گرچه ، همه ما می دانیم که قرار است اینجا هم آن را بپوشیم ، درست است؟

بهترین کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست برای پوشیدن در تمام طول سال

مراقبت از موهای پیشرفته در اینجا برای ماندن است

در سال گذشته مارک های مراقبت از مو سالن در Look Fantastic بر گروه مراقبت از مو تسلط داشته اند و جستجوی ماسک های ماسک مو همچنان سطح جستجوهای بالاتر از Covid را حفظ کرده است ، که نشان می دهد آنها برای ماندن در اینجا هستند.

بهترین ماسک مو برای رشته های محکم و نرم ابریشمی

ما مانیس خود را میخکوب می کنیم

ما باید یاد بگیریم که ناخن های خود را حفظ کنیم و در نتیجه ، طبق مطالعه لورآل ، 19٪ از افراد آرایش از نقاشی ناخن در خانه اعتماد به نفس دارند و 15٪ می گویند که مهارت ناخن آنها بهتر شده است.

بهترین طراحی های ناخن برای مراقبت ، از لهجه های نئون گرفته تا پاستل های ombre

حرفه ای در خانه

به گفته Look Fantastic ، خودکفایی ممکن است فراتر از ناخن باشد زیرا کسانی که در لوازم برقی زیبایی و نظافت از جمله مراقبت از پوست صورت و دستگاه های از بین بردن موهای زائد IPL سرمایه گذاری کرده اند ، همچنین ممکن است استفاده از آنها را از درمان های حرفه ای کاهش دهد.

از موهای زائد در خانه گرفته تا مانیکورهای ژل DIY ، اینها ابزارهایی هستند که برای ادامه روند زیبایی خود به آنها نیاز خواهید داشت

پایداری

سرانجام ، همه گیری به لطف ماسک های دور ریختن ، زایمان در خانه ، میلیون ها واکسن و آزمایش PCR و لیوان های پلاستیکی خارج از میخانه ها ، یک آسیب بزرگ برای پایداری بوده است. این چیزی است که ما می خواهیم با شیوه زندگی و روال زیبایی خود در جایی که می توانیم به آن بپردازیم. به گزارش Look Fantastic ، “در طول بیماری همه گیر سازگار با محیط زیست و نگرانی های اخلاقی بیشتر شده است و بنابراین مردم هنگام خرید محصولات زیبایی خود این مسئله را مد نظر قرار می دهند.” افراد به دنبال اجتناب از وسایل یکبار مصرف و جایگزینی آنها با پدهای نخی قابل استفاده مجدد هستند ، به عنوان مثال. همچنین تأکید بیشتری بر یافتن مواد طبیعی است که از منابع بهره برداری نمی کنند.

5 مبادله فوق العاده ساده و پایدار برای اینکه روزمره زیبایی شما زمین پسندتر شود

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>