سابرینا البا در حال مبارزه برای عدالت نژادی و خط مراقبت از پوست او و ادریس

[ad_1]

ادریس البا ، بازیگر و همسرش ، زن تجار و فعال ، سابرینا البا ، خواهر داوور ، از زمان ازدواج صمیمی در سال 2019 ، دو نفره پوستر برای اهداف زن و شوهر بوده اند. آنها نه تنها به یک نیروی بشردوستانه قدرتمند تبدیل شده اند بلکه حساب می شوند. یک نمونه عالی از برتری سیاهها در فضای سرگرمی ، استفاده از بسترهای نرم افزاری آنها برای تغییرات واقعی و غیر عملی.

GLAMOR هنگام خارج شدن از برنامه شلوغ خود ، سابرینا را به دلیل بزرگنمایی درگیر کرد. کارهایی از جمله همکاری خیرخواهانه آنها با کریستین لووبوتین ، پادکست کوپلدوم و کارهایی که آنها با آزمایشگاه های S’able انجام می دهند که یک جامعه و بستری است که آنها برای الهام بخشیدن به دوگان حماسی ساخته اند ، اما به این موارد محدود نمی شود. خانواده ، تجارت ، دوستی و عاشقانه. و همچنین به طور انحصاری نشان می دهد که این جفت ارز دارای خط مراقبت از پوست بدون جنسیت ، اخلاقی و بی رحمی جنسیتی “در کار” است که به زودی منتشر خواهد شد.

ادریس البا به شیرین ترین شکل از دوست دختر خود خواستگاری کرد

اما ابتدا ، ما در مورد تأثیر سال گذشته بحث خواهیم کرد ، هم از نظر همه گیری جهانی – ادریس و سابرینا هر دو در اوایل مارس 2020 دچار Covid-19 شدند و هم از نظر تجدید حیات جهانی Black Lives Matter به دنبال قتل جورج فلوید یک سال پیش .

سابرینا به ما می گوید از آنجا که آنها اولین کسانی بودند که این قرارداد را منعقد کردند و بسیار ناآشنا بود ، در زمانی که احساس می شد ، “مانند حکم اعدام” بود. خوشبختانه هر دو بهبود سریع یافتند و او حمایت همسرش را اعتبار می داند.

“من فکر می کنم ادریس در سال گذشته واقعاً مانند سنگ من بود.” چندی از مکالمه ما نگذشته بود که موضوع به همه گیری دیگری که جهان با آن دست به گریبان است ، می رود: نژادپرستی. سابرینا و ادریس هر دو به شدت تحت تأثیر ویرانی قرار گرفتند که قتل جورج فلوید در خط مقدم خرید.

“در زمان قتل جورج فلوید ، افراد زیادی از آنچه ما دیدیم بسیار منزجر و مبهوت بودند و فقط می خواستند با دوستان خود مکالمه آزاد و آزاد داشته باشند. ما در ژوئن 2020 با یکی از بنیانگذاران سازمان BLM ، اوپال تومتی ، که یک زن جوان باهوش و روشن است ، یک گفتگوی زنده اینستاگرام داشتیم.

در اینجا برخی از زنان الهام بخش جنبش حقوق مدنی وجود دارد که شما واقعاً باید بدانید

این گفتگو یکی از بزرگترین همکاری های مد سال را به وجود آورد: مشارکت Elbas با Christian Louboutin ، Walk A Mile In My Shoes ، که در آن این زوج به ایجاد مجموعه ای کمک کردند که 100٪ سود آن به خیریه ها می رود تا با نژادپرستی و بی عدالتی اجتماعی مبارزه کنند. در سراسر جهان.

“ما نمی دانستیم که کریستین ، که دوست خوب ماست ، در واقع به آن گوش می داد [Instagram] زنده. او بعد از آن با ما تماس گرفت و او نظر خود را به ما گفت. او یک فرد بسیار همدل است ، روز بعد او با ما تماس گرفت و گفت که دیگر نمی تواند در مورد مکالمه فکر کند و می خواست کار دیگری انجام دهد. ” Sabrina می گوید و سپس پس از بحث و گفتگوهای بیشتر ، خط The Christian Louboutin ‘Walk A Mile In My Shoes’ متولد شد.

این مجموعه از فردا راه اندازی می شود [16th June]، جایی که صد درصد درآمد حاصل از آن مستقیماً به پنج سازمان غیر انتفاعی که از قربانیان وحشیگری پلیس و بی عدالتی نژادی در ایالات متحده حمایت می کنند ، کشاورزان کوچک و فرزندان آنها در سومالی ، جوانان کم خدمت در انگلیس و یتیم حمایت می کنند کودکان و دختران جوان در سیرالئون.

نام این همکاری از بازدیدی است که ادریس از یادبود مارتین لوتر کینگ جونیور در لس آنجلس انجام داده است. این شعار خود از یک حکاکی در نمایشگاهی که ادریس از مارتین لوتر کینگ ، جونیور دیده بود الهام گرفته شده است. “ما واقعاً درمورد آنچه می خواستیم این مجموعه صحبت کند ، نشستیم و طوفان فکری کردیم. دو بزرگترین چیزی که می خواستیم در مورد آن صحبت کند یکی همدلی بود ، جایی که “یک مایل با کفشهای من راه برو”. این مربوط به نگاه کردن به همسایه یا شخص کناری شما و مبارزات آنها است. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

ادریس و سابرینا در کل روند خلاقیت (عمدتا در مورد بزرگنمایی) بسیار درگیر بودند و به منبع همکاری دیگر از جمله طراحان ، عکاسان و نویسندگان متن که به طور معمول چنین فرصت هایی ندارند کمک می کردند.

این مجموعه برای الباس فوق العاده مهم است ، زیرا سابرینا به ما می گوید که به دنبال قیام جهانی علیه بی عدالتی نژادی ، سکوت دیگر گزینه ای نیست. “ما بارها و بارها دیده ایم که سکوت می تواند مترادف با نژادپرستی باشد و بی عملی نیز با آن صحبت می کند.” او به ما می گوید

پنج سازمانی که سابرینا و ادریس انتخاب کردند ، شخصاً با آنها صحبت کردند اما آنها همچنین می خواستند یک نمایندگی جهانی داشته باشند که بتوانند از نسل بعدی رهبران حمایت کنند. سابرینا به ما می گوید: ”ما سازمان هایی را انتخاب كردیم كه به طور كلی از جوانان مستضعف حمایت می كنند. یکی از سازمان ها تئاتر فوری مستقر در منطقه اداریس در منطقه هاکنی است. وقتی ادریس بزرگ می شد ، چنین چیزی وجود نداشت ، او مجبور شد به کلاس های بازیگری برود ، فقط از طریق مدرسه اش ، بنابراین او واقعاً می خواست از آن حمایت کند. ”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

وی سپس می افزاید: «مادرم از یک شهر کوچک در سومالی است ، جایی که اکنون مدرسه ای وجود دارد که به کودکان روستایی آموزش رایگان می دهد ، بنابراین ما با آن کار کردیم. هری بلافونته سازمانی شگفت انگیز است که از جوانان آسیب دیده از بی عدالتی های سیستمی پشتیبانی می کند. ما در مورد اصلاحیه زندان صحبت می کنیم و غیره بنابراین در پرونده ها و وثیقه و غیره به آنها کمک مالی می کند … ”

وی گفت ، اما به همان اندازه مشارکت با چنین طراح با استعدادی برای سابرینا “یک رویا بود که به واقعیت تبدیل شد”. “وقتی یک جفت Louboutins را می پوشید ، احساس خیلی قدرتمندی و سکسی می کنید. کریستین در انجام خطی که باعث می شود مردان نیز همین احساس را داشته باشند ، کار بسیار بزرگی انجام داده است که بسیار نادر است. بنابراین برای ما ، این یک رویا بود که می توانستیم قبل از اینکه اضافه کنیم ، همکاری کنیم ، یک همکاری واقعی داشتیم ، “منظور من ، کسی که آرزو ندارد با کریستین لوبتین برای ساخت کفش همکاری کند.”

اما همه اینها طراحی کفش نبوده است ، زیرا ما صحبت می کنیم که رژیم زیبایی زوجین چیست ، سابرینا اجازه می دهد که آنها هر دو در حال آزمایش و کار بر روی یک خط مراقبت از پوست بدون جنسیت ، از نظر اخلاقی و ظلم هستند (ما نمی توانیم صبر کنیم). ) “خوب ما در طول شش ماه مراقبت از پوست خود را آزمایش کرده ایم ،” او نشان می دهد. “من واقعاً نمی توانم زیاد در مورد آن صحبت کنم ، زیرا به زودی راه اندازی می شود و ما واقعاً سخت روی آن کار می کنیم. ما در حال تلاش برای ایجاد محصولی هستیم که از نظر اخلاقی دارای ردیابی باشد و در مقابل آنچه که گفتگو پیرامون پایداری است واقعاً بایستد. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آیا قدرت این زوج قدرت پایان ندارد؟ و در مورد این موضوع ، ما همچنین در مورد پادکست شنیدنی جدید Coupledom این جفت بحث می کنیم ، پادکستی که به مشارکت ها اعم از عاشقانه ، تجاری ، دوستی یا سایر موارد تمرکز دارد. او به من گفت که آنها چندین سال است که در مورد راه اندازی پادکست صحبت می کنند و این شاخه ای از پروژه است که آنها با نام آزمایشگاه S’able آغاز کردند.

قابل توجه بودن الباس به عقب نوشته شده است. “هنگامی که ما شروع به دوست یابی کردیم ، شروع به صحبت در مورد این کردیم که چه عواملی کار می کند؟ چه چیزی باعث رابطه ما می شود؟ ” او می گوید “ادریس گفته است [in the past] او هرگز دوباره ازدواج نخواهد کرد. و مردم فکر کردند ، خوب ، چه چیزی در رابطه ما جالب است که اکنون او این تغییر را داده است؟ ما خود را در برقراری ارتباط با دوستان و افراد و مراکز فروش در مورد مشارکت و اینکه چرا فکر می کنیم مشارکت م workثر است و چرا مشارکت مهم هستند ، برقرار کردیم. در پادکست ، میهمانان بسیار خاصی مانند کیم کارداشیان و کریس جنر ، کریسی تیگن و جان لجند و بن و جری از بن و جری را می بینید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با پایان یافتن مکالمه ما ، سابرینا بدون عذرخواهی به این س answersال پاسخ می دهد که در طی این سالها با چه انتقادی روبرو بوده است و چگونه با آن کنار آمده است. “من کمی انتقاد به این مفهوم شنیدم که” شما خیلی زیاد کار می کنید. نیازی نیست که صریح صحبت کنید. شما کی هستید که بلند صحبت کنید؟ او اعتراف می کند که شما فقط زن کسی هستید.

“من الان با انجام ندادن من فهمیدم که امیدوارم توانسته ام روی برخی تغییرات مثبت تأثیر بگذارم و به سهم خود عمل کنم. من از پلتفرم خود استفاده کردم زیرا فکر می کنم مهمترین چیز در این مبارزه با زن ستیزی این است که یک زن باشی ، از استفاده از صدای خود و ایستادن نترس و باید خودت را حفظ کنی. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستیار زیبایی و ویژگی های Glamour UK Shei Mamona ، وی را در Instagramsheimamona دنبال کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>