ساحل برند High Street یک برافروختگی جدی پیدا می کند

[ad_1]

من می توانم نگاه کنم زیاد از لباس … از صندلی های ردیف اول در نمایش های مد تا ارائه از نزدیک با طراحان و پیش نمایش های خصوصی ، سالانه صدها – هزاران لباس را از نزدیک می بینم قبل از اینکه به مغازه ها بروند. (و این بدون افزودن تاپ ، شلوار ، شلوار جین ، کیف ، کفش و جواهرات است!)

اکثر آنها دوست داشتنی هستند … روی ترند … مفید هستند … تعجب من خیلی طول می کشد. اما هفته گذشته با مرور پیش نمایش قطره های آینده از ساحل ، فک و سکوت در من باقی ماند (اتفاقی نادر).

این همکاری انبه است که بلیک لایولی آن را دوست دارد و با زیباترین لباس های تابستانی می ترکد

ساحلی که همه می دانستیم (یا فکر می کردیم می دانیم) مقصد شماره 1 خیابان های مناسبتی برای لباس های کلاسیک بود. شما می توانید ساقدوش های خود را با ساتن پاستلی خوش سلیقه ، لباس راحتی مناسب کراوات ، یک لباس زیبا برای مسابقات یا یک عدد گل برای یک عروسی پیدا کنید. اما به آن صفت ها توجه داشته باشید … مد حتی به آن وارد نمی شود.

بنابراین وقتی من از میان ریل قطعات جهت دار از جمله نئون گینگهام ، هماهنگی های پارچه ای ، پارچه های پررنگ که دارای جلوه Rixo و توری ظریفی بود که بهترین لباس های سلف پرتره را به یاد من می انداخت ، تعجب نمی کند. و من کنجکاو شدم. ساحل به سبک سیندرلا تبدیل شده است و به یکی از اصلی ترین مقصد برای لباس ها در خیابان های بزرگ تبدیل شده است.

لباس های ساقدوش عروس را از کجا بخرید که مناسب همه اعضای عروس شما باشد

اما به جای مادرخوانده پری ، آنابل لوئیز ، رئیس محصول در ساحل ، مسئول این تغییرات است و من می خواستم بیشتر بدانم.

س: چرا تصمیم گرفتید برای لباسهای مناسب ساحل به مسیر جدیدی بروید؟

پاسخ: این زمان بندی عالی بود. پس از بیش از یک سال قفل کردن ، بدون هیچ رویدادی برای رفتن و افزایش لباس های گاه به گاه “کار از خانه” ، ما تصمیم به جشن لباس پوشیدن گرفتیم. ما شاهد افزایش فروش لباس های مجلسی هنگام قفل شدن بودیم و می خواستیم میراث ساحلی لباس های مجلسی را با یک پیچ و تاب مدرن برگردانیم.

س: الهام بخش این مجموعه ها از کجاست؟

پاسخ: Catwalks ، Instagram ، تأثیرگذارها ، موسیقی ، فیلم یا جدیدترین احساسات Netflix. مشتری ما بسیار چاپی و رنگی متمرکز است ، بنابراین ما برای الهام گرفتن از چاپ یا تزئین به دنبال هنرمندان زیادی هستیم.

زیباترین لباس های مهمان عروسی تابستانی برای خرید ، اکنون که عروسی ها (تقریباً) دوباره یک چیز است

س: چگونه لباس های خود را سبک می کنید؟

پاسخ: زیبایی لباس های ما (این است که) می توانید همان لباس را با کفش مجلسی یا مربی بپوشید ، محدودیتی ندارید. ما سعی می کنیم همه کارها را همه کاره کنیم تا مردم بتوانند از سبک ها استفاده مجدد و دوباره تصور کنند. در شرایط فعلی ، با وجود بسیاری از قوانین ، سبک چیزی است که در آن هیچ محدودیتی وجود ندارد.

و به همین دلیل مد می تواند یک خلق و خوی همیشگی باشد!

اگر می خواهید یکی (یا دو مورد – قضاوت نخواهیم کرد) به سبد خود اضافه کنید ، این جمع بندی کدهای تخفیف ساحلی را بسیار مفید خواهید یافت.

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>