ساخته شده به سفارش مارک های مد برای خانمها

[ad_1]

در این روز جهانی محیط زیست ، نمی توانیم تعجب کنیم ، چگونه می توانیم تلاش خود را برای جبران تأثیرات زیادی که مد روی کره زمین انجام داده ، انجام دهیم؟ تغییر عادت های ما حداقل کاری است که می توانیم برای تبدیل شدن به خریداران پایدارتر انجام دهیم. اما وقتی تمام تلاش خود را می کنید – اجاره لباس ، انتخاب پارچه های پایدار ، اصلاح و تعمیر ، 30 بار کمد لباس پوشیدن … بعدی چیست؟

این مکان جایی است که می توانید هنگام خرید * چیزی جدید در کمد لباس خود خریداری کنید ، اما نمی خواهید پایداری را فدا کنید

یک بار پوشیدن چیزی و پابند کردن آن یک گناه سبک است ، اما در مورد چیزهایی که حتی هرگز باعث بیرون رفتن از فروشگاه نمی شوند چه می کنید؟
تولید بیش از حد یکی از شرم آورترین رازهای صنعت مد است. با توجه به نام تجاری ساخته شده به سفارش ، این Unfolded ، 30٪ لباس های جدید حتی هرگز فروخته نمی شوند. در حالی که ASOS واقعاً واضح است که تمام بازده آنها برای فروش بازگردانده می شود ، بنابراین بسیاری از مارک ها در لباس پوشیدن شفاف نیستند و بسیاری از کالاهای فروخته نشده در محل دفن زباله یا سوزاندن قرار می گیرند.

چرا این همه لباس ساخته می شود و هرگز فروخته نمی شود؟
در حقیقت تولید بیش از حد برای تولید کنندگان ارزان تر است – اگرچه هزینه این کارگران این سیاره و پوشاک زیاد است. در تلاش برای سود ، نگاهی به پایداری نمی اندازد.

Asda به تازگی مجموعه ای حماسی از لباس های با مارک دست دوم و پرنعمت از قبل دوست داشتنی را راه اندازی کرده است (جای تعجب نیست که TikTok وسواس دارد!)

بنابراین ، اگر راهی دیگر وجود داشت ، چه می کرد؟ برای سفارش مد ساخته شده وارد شوید. ما از چرخ همستر مد سریع پا می گذاریم تا تغییری ایجاد کنیم. ما می دانیم که شما هنوز هم به اصلاح مد نیاز دارید (سلام ، ما نیز) اما ساخته شده به سفارش به شما امکان می دهد آگاهانه و بدون ایجاد اضافه فروشی خرید کنید. ساخته شده برای سفارش صداهای فانتزی است اما این پنج شکل نیست. در حال حاضر ، بازار ساخته شده به سفارش عمدتا از برچسب های کوچک و مستقل تشکیل شده است ، اما رالف لورن قرار است اولین نام تجاری بزرگی باشد که به انقلاب پیوست. آنها در حال حاضر به صورت آنلاین لباس های “ایجاد خود را ایجاد کنید” – جایی که خریداران می توانند صدها گزینه رنگی را انتخاب کنند – در حال آزمایش هستند ، اما هدف این است که در نهایت همه لباس های خود را از ابتدا بسازید. تا آن زمان ، GLAMOR پنج مارک مستقل درخشان پیدا کرده است که کمد لباس شما را با طراحی های سفارشی تکان می دهد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این مارک مستقر در انگلیس به دلیل لژیون طرفداران سرسخت خود ، که به نمایش لباس های ساخته شده به سفارش این برچسب در شبکه های اجتماعی اختصاص داده شده ، منفجر شده است. کارینا مولبی ، م Foundسس ، هر سفارش را به منظور کاهش اتلاف پارچه و کاهش انتشار کربن ، ایجاد می کند. خاطرات در آماده؛ تاریخ سفارش بعدی لباس های زنانه Molby’s cult 6 ژوئن است …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

کت های وصله ساخته شده از لحاف های پرنعمت لحظه های بسیار خوبی را دارند. بله ، High Street از جذابیت اصلی کلبه خود استفاده کرده اما برای یک نسخه معتبر ، ماندگار خواهد بود مسیر استودیوی Wild Folk دارای طیف وسیعی از کت و کت برای خرید است. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که از قبل یک لحاف یا پتو پرنعمت دارید ، آنها می توانند آن را برای شما نیز به یک کت تبدیل کنند.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با بازگرداندن جادوی انتظار برای چیز خاصی ، مری بنسون لباس های سفارشی (و کوسن ، لیوان ، برت ، بلوز و کیف …) را فقط با استفاده از پارچه های قدیمی یا بن بست ایجاد می کند. سپس او ممکن است یک تصویر تصویر چاپی یا دو تایی را برای فضای بوهمی امضا add خود اضافه کند. این یک کار واقعی عشق است و یک شغل خانوادگی ، حتی مادر مری برای خدمات مشتری با نام تجاری کار می کند!

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این Unfolded به مشتریان امکان می دهد از طریق مدل تجاری کاملاً جدید خود ، با تمرکز بر اصول اولیه در قیمت های بالای خیابان ، سفارش سفارشی تهیه کنند. این مجموعه ها تحت هدایت روند نیستند ، گرچه احساس فعلی دارند و پس اندازهای حاصل از بیهوده نبودن به بهبود زندگی کارگران پوشاک بازمی گردد. خریداران می توانند در هر سفارش سه قطعه انتخاب کنند که چندین فصل به طول انجامد …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

یک امتیاز اضافی خرید به سفارش این است که برای متناسب با بدن شما ، از هر اندازه و اندازه گیری ، ایجاد شده است. میا لایزل از سیاست “همه بدن استقبال می کند” و پیشنهادهایی برای اندازه گیری بلوز ، یقه ، کرست و اسکرچن ارائه می دهد. قطره سریع فروخته می شود ، بنابراین برای جزئیات دسترسی بعدی به instagram او توجه کنید.

بیشتر بخوانید از مدیر مد Glamour UK به طور گسترده الکس فولرتون در اینجا یا او را در Instagram دنبال کنیدalexandrafullerton

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>