سارا اورارد: چرا هنوز هم نمی توان تنها در خانه راه رفت

[ad_1]

به عنوان یک زن ، تنها راه رفتن در شب به معنای بیش از حد آگاهی است. کلیدهای ما در دستان ما بسته شده است ، ما از هدفون چشم پوشی می کنیم تا بتوانیم قدم های شخصی را که به طور بالقوه به ما نزدیک می شود بشنویم ، ما از روی شانه های خود بررسی می کنیم تا مطمئن شویم فردی که قبلاً پشت سر ما بوده است ، همان گوشه را نبرده است و وقتی به خانه می رسیم ، سعی می کنیم خیلی طولانی جلوی درب معطل نشویم و با کلیدهایمان دست و پا می زنیم تا وارد شویم. تمام تلاش ما این است که با خیال راحت به خانه برسیم.

برای سارا اورارد ، زن 33 ساله ای که چهارشنبه شب گذشته هنگام راه رفتن به خانه بین مناطق جنوب لندن Clapham و Brixton ناپدید شد ، این تمام تلاش او برای انجام این کار است.

در تاریخ 3 مارس ، سارا ساعت 9 شب دوستان خود را در Clapham ترک کرد ، احتمالاً از جاده اصلی از طریق Clapham Common عبور کرد و به جاده Poynders پیچید و در مسیر Tulse Hill قدم زد. پیاده روی باید 50 دقیقه طول می کشید تا سارا انجام شود ، اما او هنوز به خانه خود برنگشته است.

سال 2021 است و زنان هنوز توسط مردان برای بررسی بکر بودن در انگلیس اعزام می شوند

در حالی که پرونده همچنان به عنوان تحقیق درباره مفقودین مورد رسیدگی قرار می گیرد ، تیم های پلیس در آخر هفته آخر هفته در حال جستجو در استخرهای Clapham Common بودند. کاترین گودوین ، رئیس بازرسی کارآگاه گفت که “هیچ اطلاعاتی در این مرحله وجود ندارد که نشان دهد ممکن است اتفاق ناخوشایندی برای سارا رخ داده باشد”.

ناپدید شدن سارا (و بازگشت امیدوارانه و ایمن) نشان می دهد که اقدامات احتیاطی که زنان هنگام راه رفتن در خانه انجام می دهند ، حتی در سال 2021 نیز لازم است. در حالی که 33٪ از مردان انجام می دهند. بعلاوه ، 32٪ از زنان گفتند كه هنگام حضور در یك فضای عمومی به آنها سوت زده یا نظراتی از نوع جنسی گرفته اند.

این نباید باشد.

زنان هنگام راه رفتن در خانه مجبور نیستند مسیرهایی را که به دقت انتخاب شده و دارای نور کافی هستند برنامه ریزی کنند. زنان مجبور نیستند که کلیدهای خود را بین انگشتان خود به عنوان تنها راه دفاع شخصی خود حمل کنند. زنان لازم نیست “در صورت بروز اتفاقی” جزئیات مسیر خانه خود را به دوستان خود پیامک کنند.

زنان باید بتوانند در ساعت 9:30 شب بدون ترس از حمله و آسیب به خانه راه بروند. زنان باید بتوانند بدون عبور از جاده در خیابان قدم بزنند زیرا از شخصی که به سمت خود می رود احساس ناراحتی می کنند. زنان باید بتوانند بدون ماندن در تلفن با یکی از عزیزانشان در خانه راه بروند تا احساس محافظت کنند.

“این یک معجزه است که من زنده بیرون آمدم”: همانطور که FKA Twigs رابطه سو ab استفاده او با شیعه لابوف را بازگو می کند ، در اینجا نحوه کمک گرفتن از شما در شرایط مشابه وجود دارد

این سوال نیست که چرا یک زن شبانه خودش راه می رود اشکالی ندارد. شب ها خودمان راه می رویم زیرا مردم هستیم و باید در جامعه ای زندگی کنیم که احساس امنیت و امنیت کنیم.

افرادی که مورد سوال قرار می گیرند باید افرادی باشند که دیگران را ناپدید می کنند. مردمی که در کوچه و خیابان زنان را دنبال می کنند. افرادی که هنگام عبور از زنان چیزهایی فریاد می زنند ، باعث می شوند احساس ترس و ترس کنند. چرا این افراد باید بتوانند میزان ایمنی یک زن را در حالی که سعی می کند راه خود را به خانه برساند ، تعیین کنند؟

پرونده سارا اورارد با تعداد زیادی زن روبرو شده است ، این بدترین کابوس ماست که متوجه شده است. فقط امیدواریم که هر کجا که باشد ، او را به سلامت به خانه برگردانند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>