سارا بکت از صدای رنگ در زندگی سیاه و سفید یک سال مهم است

[ad_1]

با ادامه ماه مه ، ما به اولین سالگرد یک لحظه برجسته در تاریخ این نسل نزدیک می شویم – تابستانی که جهان با نژادپرستی بیدار شد.

قتل پدر آمریکایی جورج فلوید توسط افسر پلیس سفید ، درک شووین در 25 مه 2020 ، اعتراف جهانی نابرابری را برای سیاه پوستان ، در آمریکا و فراتر از آن برانگیخت. شاید این فیلمبرداری از طریق ویدئو و پخش تقریباً فوری فیلم بود ، اما این واقعه غم انگیز جهان را به گونه ای لرزاند که قبلاً دیده نشده است.

نمایش های تلویزیونی روزانه در مورد امتیاز سفید بحث کردند. شرکت های بین المللی اظهارات خود را برای “بهتر انجام دادن” توسط کارمندان و مصرف کنندگان خود اعلام کردند ، و مارک ها با جسارت ، کلمات “Black Lives Matter” را توییت کردند ، دوباره ارسال و تبلیغ کردند. گرچه مرگ جورج فلوید و برونا تیلور در مارس 2020 ، از اولین باری که قلب سیاهپوستان توسط وحشیگری شکسته شده بود ، بسیار دور بود ، اما این موضوع از آنجایی که درمورد عمومی مورد بحث قرار می گرفت ، بیش از آنکه با لحن های خفیف یا فقط با شما باشد ، احساس بی نظیری داشت. نزدیکترین خانواده و دوستان.

راهنمای متخصص برای مدیریت سلامت روان شما در برابر تبعیض پشتیبانی می شود

BlackOut سه شنبه در تاریخ 2 ژوئن 2020 هزاران حساب کاربری در اینستاگرام مشاهده کرد که مربع های سیاه خود را در خوراک خود ارسال می کنند ، این نشان از همبستگی با جنبش و تأیید راه هایی است که ضد سیاه پوستی در سراسر جامعه پرورش داده است. با این حال ، برای سارا بکت ، چیزی در مورد این عمل ناقص به نظر می رسید.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سارا توضیح می دهد: “من انبوهی از مردم را دیدم که” چیزی می گفتند “- اما در آن چیزی نمی گفتند. “احساس کردم: در واقع حرفی برای گفتن دارم.”

سارا ، کارگر پشتیبانی بخش خیریه ، که بیشتر در محیط های شرکتی کار می کرد و در بیشتر مناطق سفید پوست کشور بزرگ شده بود ، احساس می کرد که دیگر فرصتی برای ابراز احساسات خود در مورد نژادپرستی و سایر بی عدالتی ها نداشته است.

با انگیزه هوای تغییر ، او شروع به ارسال گرافیک اصلی در یک حساب اینستاگرام که ماه ها قبل رزرو کرده بود ، اما هنوز اعتماد به نفس لازم را برای ارسال در این پست نداشت:thevoiceofcolour ، که او توصیف می کند “صدا دادن به مسائل مربوط به نژادپرستی در انگلیس و فراتر از آن “. آنچه را که اتفاق می افتد متراکم می کند ، اطلاعاتی را برای افرادی که قصد شرکت در اعتراضات را دارند به اشتراک می گذارد و نژادپرستی را برای کسانی که تصور می کردند از گذشته گذشته است – یا به هیچ وجه فکر نمی کردند شکست.

وقتی دوستی نژاد پرست است چه می کنی؟ آیا چشم خود را می بندید ، به آنها احساس می کنید یا آنها را از زندگی خود قطع می کنید؟

برای کسانی که تجربه حاد نژادپرستی دارند ، سیستم عامل هایی مانندthevoiceofcolour جایی را هدایت می کنند که دیگران را هدایت کنند ، درصورتی که آنها انرژی یا تمایلی برای توضیح خود ندارند. این آموزش در مورد راههای اساسی تعصب در بسیاری از سطوح جامعه انجام می شود ، اما همچنین روشهایی را فراهم می کند که این اشتیاق می تواند به یک عمل ملموس تبدیل شود – مانند روشهای اهدا به اهداف ، و استفاده از هرگونه امتیازاتی که برای ایجاد تغییر ایجاد می کنید.

در هفته های اول پس از راه اندازی صفحه ، سارا سعی کرد شش پست از هفت روز هفته را ارسال کند ، و حدود سه ساعت تحقیق و طراحی صرف ایجاد اینفوگرافیک های اصلی خود کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

گرچه این کار سخت کوشانه است ، اما نتیجه داد – او هفته به هفته هزاران دنبال کننده بدست آورد ، و کارها و زیرنویس هایش مجدداً به اشتراک مجدد درآمد. از طریق سارا ، مردم قادر به یادگیری ، و همچنین ابراز ناامیدی و آرزوهای خود برای یک جامعه برابر بودند.

یکی از مهمترین لحظات رشد این صفحه در نوامبر سال 2020 اتفاق افتاد ، زمانی که سارا پاسخ های نژادپرستانه را به یکی از تبلیغات کریسمس Sainsbury تنظیم کرد. این ویدئو با عنوان Gravy Song ، یک خانواده سیاه پوست را در حالی که برای فصل جشن آماده می شدند ، نشان داد – به اندازه کافی بی خطر ، اکثر موافقت می کنند.

با این حال ، ترول های اینترنتی تمایل به پاسخگویی به این کلیپ را با نظرات آزار دهنده داشتند ، و بسیاری خواستار تحریم فروشگاه بودند. با توجه به اینکه این یک نمونه بارز نژادپرستی در عمل در انگلیس مدرن است ، سارا این موضوع را در صفحه خود قرار داد – و مشاهده کرد که پیروانش از یک شبانه روز از حدود 30 کیلوگرم به 100 هزار نفر می رسد.

اجازه ندهید که گرد و غبار ته نشین شود: در اینجا چند ایده برای ادامه حرکت Black Layter Matter Matter بعد از پیشرفت چرخه اخبار آورده شده است

او اولین بار که این جهش را در تعداد مشاهده می کند ، به یاد می آورد: “بعضی مواقع احساس می کردم که کمی به سندرم تقلب مبتلا شده ام.” ‘”چرا من؟ من فقط شخص دیگری هستم که چیزهایی می گوید. ” اما ، در عین حال ، این یک موفقیت به نظر می رسید – مردم در حال دیدن این پیام ها هستند. “

با این حال ، در شش ماه پس از رسیدن به نقطه عطف 100k ، رشد صفحه کندتر شده است – به گفته سارا ، این صفحه با همان 125،000 مخاطب ، همان زمان که 10/1 از این تعداد دنبال کننده را داشت ، اکنون همان تعداد لایک را دریافت می کند. ؛ تعامل نامتناسب آیا این بدان معناست که دیگر یادگیری و پایان دادن به نژادپرستی یک ماموریت فوری نیست؟

“من فکر می کنم علاقه کمی کاهش یافته است ، زیرا مردم فقط به چیز بعدی می روند ، نه؟” او توضیح داد. “اگر سعی کنید با تک تک اتفاقات همراه باشید ، می تواند برای شما کاملاً مضر باشد.”

با این وجود ، توجه به افت تحصیلی در کاری که او چنین اشتیاق زیادی به آن احساس می کند و زندگی او را مستقیماً تحت تأثیر قرار می دهد ، احساس ناخوشایند می کند – زیرا برای او و بسیاری دیگر ، Black Lives Matter یک روند گذرا نیست.

وی می گوید: “شاید افرادی كه پست را دوست ندارند لزوماً نشان دهنده اهمیت آنها نیست.” “و سپس دوباره ، برخی از پست ها تعامل بیشتری پیدا می کنند ، و این روند را ترجیح می دهم – پیشرفت خطی نیست. اما دیدن علاقه به طور کلی فلات بسیار مأیوس کننده بوده است. ‘

یک حرکت ، یک لحظه. در اینجا بهترین کتاب ها ، پادکست ها و فیلم ها برای کمک به آموزش خود در مورد نژاد و ضد نژادپرستی آورده شده است

اگرچه او تاکنون با محتوای خود به میلیون ها بازدید رسیده است ، اما همه دیدگاه ها از نظر مثبت نبوده است: ترول ها یک اتفاق روزمره هستند ، به طوری که سارا تصمیم گرفت نظرات کسانی را که او را دنبال نمی کنند ببندد به عنوان روشی برای تعدیل سو abuse استفاده

با وجود این ، برخی هنوز از طریق پیام های مستقیم او با او تماس می گیرند.

وی اذعان می کند: “من دیروز پیامی از شخصی به من گفتم که امیدوارم قبل از تولید مثل بتوانم به سرطان مبتلا شوم.” ‘تصور کنید کسی را در اینترنت پیدا کرده اید و چنین چیزی به او گفته اید؟ من مجبور نبودم ، اما احساس می کنم از زمان شروع صفحه پوست ضخیم تری پیدا کرده ام. اکنون ، فقط می خوانم و مسدود می کنم.

با اجرایthevoiceofcolour که وقت زیادی از اوقات فراغت او را می گیرد ، و همچنین مجبورش می کند تا با پاسخ های مضر و همچنین موضوع ناراحت کننده روبرو شود ، سارا اکنون یک روال جدید را با ارسال پست اتخاذ کرده است: یک هفته بعد ، یک هفته مرخصی ، به عنوان یک راهی برای محافظت از سلامتی ذهنی او.

قابل درک است که روزهایی وجود دارد که این پروژه احساس سنگینی می کند. اما آنچه سارا را ادامه می دهد این اعتقاد است که او بخشی از تغییر نگرش را انجام می دهد.

“این علاقه ای است که من به این موضوع دارم. این واقعیت است که من برایم مهم است و این واقعیت است که من می خواهم یک تغییر را ببینم. من ، به تنهایی ، ممکن است نتوانم آن تغییر را ایجاد کنم ، اما با آموزش بیشتر افراد ، می توانیم به طور جمعی آن را تحقق بخشیم. ‘

اکنون که این صفحه به زودی اولین سال خود را پشت سر می گذارد ، فکر کردن در مورد مراحل بعدی او تا حدودی طبیعی است. از نظر سارا ، این مسئله در مورد سازگاری و حفظ انرژی در جایی است که به نظر می رسد برخی از آنها لنگ می زند.

“این خنده دار است – اگر واقعاً به آنچه می خواستم رسیدم ، حساب دیگر وجود نخواهد داشت” ، “اما من چنین اتفاقی را طی سال آینده نمی بینم ، بنابراین تصور می کنم که می خواهم به ایجاد حرکت ادامه داده و افراد بیشتری را علاقه مند کنم.

“البته ، شما نمی توانید هر آنچه را که می خواهید در مورد یک موضوع بگویید در اینفوگرافیک یا زیرنویس در اینستاگرام قرار دهید. اما من می خواهم افراد را بیشتر مشغول کنم تا آنها بتوانند آن را از بین ببرند ، یاد بگیرند و تغییرات را به تنهایی انجام دهند. “

تا ماه مه 2022 ، امیدوارم که دلیل کمی برای وجود صفحاتی مانند سارا وجود داشته باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>