سارا شاهی و آدام دموس دوست یابی

[ad_1]

رابطه جنسی / زندگی همه را زیر یقه گرم کرده است ، به خصوص زن و شوهر روی صفحه بیلی و برد که در واقع در زندگی واقعی با هم هستند. بله شما آن را درست خواندید.

همه از شنیدن خبر شوکه شده اند ، اما بعد از این صحنه های پر زرق و برق که مجبور شده اند با هم انجام دهند ، چه کسی از شنیدن این جرقه به زندگی واقعی متعجب است؟

رابطه جنسی / زندگی در Netflix باعث می شود 50 Shades وانیل به عنوان جهنم به نظر برسد – جای تعجب نیست که همه وسواس داشته باشند. این چیزی است که ما در مورد فصل 2 این جشنواره پرطرفدار می دانیم

درصورتی که این نمایش را ندیده باشید ، این داستان براساس رمان 44 فصل درباره 4 مرد بی بی ایستون ساخته شده است که متمرکز بر بیلی ، مادر بیلی (با بازی سارا شاهی) و معشوق سابقش برد (با بازی آدام دموس) است. )

بیش از هشت قسمت او به عشق گذشته و پروازهای جنسی خود نگاه می کند ، بنابراین در صحنه های صریح سنگین است.

اگرچه این زن و شوهر در زندگی واقعی عاشقانه خود را با جزئیات حفظ می کنند ، اما حساب های اینستاگرام آنها نشان می دهد که آنها مورد علاقه و علاقه هستند. اولین پست آنها در روز V افزایش یافت – یک حرکت جدید و کلاسیک برای زوجین.

در روز تولد آدام در ماه مه ، سارا گفت: “دقیقاً مطمئن نیستم که چگونه دو نفر در دو طرف جهان می توانند اشتراکات بیشتری داشته باشند ، قرار است ملاقات کنند ، قرار است با هم باشند.

“اما من می دانم که من با هم روح خود ملاقات کردم. من می دانم که من برای همیشه خود را پیدا کردم. من می دانم که من هرگز عمیق تر ، سخت تر ، وحشیانه تر دوست نداشته ام. من می دانم که بیش از حد از او سپاسگزارم. قبلاً او را برای یک هزار زندگی دوست داشتم و یک هزار زندگی دیگر نیز دوستش خواهم داشت. تولدت مبارک عزیزمadam_demos “.

Too Hot To Handle فصل 2: ​​نمایش کاملا قدمت دوستی از Lockdown 1.0 این هفته بازگشته است (!) – آنچه ما می دانیم اینجاست

آیا ممکن است آنها دیگر ناز باشند؟

آدام ، اگرچه کمی دور از ذهن است ، اما به تلگراف استرالیا نیز گفته است: “آنچه من خواهم گفت و همیشه از گفتن آن خوشحالم این است که من یک انسان خوش شانس هستم و روزهای خوشی است.”

به نظر می رسد که این زوج خوشبخت از قوتی به قوت دیگر می روند – و این بسیار مفیدتر از طرح کلی آنها در رابطه جنسی / زندگی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>