ساری اولین شورای ارائه محصولات دوره ای رایگان می شود

[ad_1]

ساری به اولین مجلسی در انگلیس تبدیل شده است که محصولات دوره رایگان را برای افرادی که از فقر دوره تحت عنوان “لحظه مهم” و “تغییر زندگی” نامیده می شوند ، ارائه می دهد.

همکاری با موسسه خیریه دوره بینتی بینتی – که هدف آن اطمینان از دسترسی به محصولات دوره ای و کمک به از بین بردن کلاله دوره است – شورای شهرستان سورری پاداش های دوره رایگان را از ساختمان ها و دفاتر عمومی در منطقه تهیه می کند و کمک های مردمی را تشویق می کند.

“دوره ها برای همه گیری ها متوقف نمی شوند”: آمیکا جورج تأثیر واقعی فقر دوره ای را تحت قفل نشان می دهد

این خبر پس از تحقیق توسط موسسه خیریه Plan International نشان داد که از هر 10 دختر در انگلستان سه دختر در تهیه و خرید یا دسترسی به محصولات دوره در طی همه گیری تلاش کرده اند. بیش از نیمی از آنها (54٪) از دختران به جای استفاده از دستمال توالت متوسل شده اند و از هر 5 نفر (20٪) یك نفر گفته است كه به دلیل كمبود رول توالت ، مدیریت قاعدگی آنها نیز دشوارتر است.

منجیت کی گیل ، بنیانگذار بینتی بین المللی گفت: “گفتگوهای سطح پایه ما به ما آموخته است که موانع ریشه دار برای شکستن کلاله های متصل به دوره ها توسط همه جوامع به یک روش دیگر تقسیم می شود.” “ما باید آنقدر شجاع باشیم که بتوانیم دلیل شرمساری را که باعث می شود بسیاری از زنان و دختران در سکوت رنج ببرند ، به چالش بکشیم – در مورد آن صحبت نکنیم.”

چرا دولت هنوز از ارائه معافیت مالیات بر ارزش افزوده برای شلوارهای دوره پایدار خودداری می کند؟

تیم اولیور ، رهبر شورا ، گفت: “ما متنفر خواهیم بود اگر فکر کنیم کسی از ترس شرم در سکوت رنج می برد.” کیتی استوارت ، رهبر شورای تنوع ، گفت که هیچ دختر یا زنی “نباید از تحقیر مدیریت دوره خود بدون محصولات دوره ای رنج ببرد.”

این ابتکار رسماً در تاریخ 28 مه (روز بهداشت قاعدگی) آغاز به کار می کند و Binti همچنین برنامه ای را راه اندازی کرده است که نشان می دهد دقیقاً در کجا پد های رایگان موجود است. محصولات به وضوح نمایش داده می شوند و امتیازات اهدایی برای عموم وجود دارد.

در ماه آوریل ، موریسونس طرح “Ask For Sandy” خود را آغاز کرد ، که در آن کسانی که از فقر دوره رنج می برند می توانند به محصولات دوره رایگان دسترسی پیدا کنند. در نوامبر سال گذشته ، اسکاتلند اولین کشور در جهان بود که محصولات دوره ای را رایگان ساخته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>