ستارگان Bridgerton از این بالم لب استفاده کرده اند تا لب های خود را آماده کنند

[ad_1]

در حالی که چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد بریجتون – لباس ها ، بازیگران ، درام – بیایید واقعی باشیم ، آنچه ما (و 82 میلیون نفر دیگر) برای آن تنظیم می کنیم آرایش های سرقت صحنه است.

همه آن بوسیدن ، در حالی که تماشای آن برای ما جالب است ، اما تصور می کنیم به لبهایی جدی شکسته منجر شود. به همین دلیل بسیار مهم است که بازیگران به یک مومیایی عالی مجهز شوند تا لبهایشان را برای تمام آن اقدامات آماده نگه دارند. مارک پیلچر ، طراح مو و آرایش سر نمایش ، اخیراً فاش کرده است که او اساساً برای همه افراد حاضر در مجموعه – از جمله مردان ، به ماده اصلی آرایشگر دکتر Pawpaw ، مومیایی کننده چند منظوره اعتماد کرده است.

بهترین ویرایشگر لب برای لب های نرم بالشی

“دکتر. Pawpaw یک محصول اصلی در اکثر کیف های ریخته گری ما حتی مردان بود. ” “این هنگام محافظت از افراد در برابر عناصر هنگام فیلمبرداری در زمستان و عکسبرداری های شبانه باعث می شود. این برای استفاده در این درام دوره عالی بود زیرا ما به بیشتر بازیگران خود نیاز داشتیم تا طبیعی و شاداب به نظر برسیم و لبهایی زیبا به روشی طبیعی داشته باشیم. “

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

این ظاهر طبیعی برای لیندا پیرس ، یکی دیگر از آرایشگران آرایش و آرایش در این نمایش کلید بود. در حالی که موهای دوره زمانی در مورد زیاده خواهی اشتباه می کرد (و حاوی چندین معنی معنای پنهان بود) ، آرایش قابل مشاهده به غیر از سرکش گونه ها نه تنها از مد افتاد ، بلکه اخم هایش را بهم زد.

پیرس گفت: “ما از مومیایی تسکین دهنده دکتر Pawpaw روی فیبی داینور ، بازیگر دافنه بریجرتون ، استفاده کردیم تا ظاهری طبیعی بدست آوریم.” “ما اغلب آن را با یک خط لب یا لکه لب مخلوط می کنیم ، یا گاهی اوقات آن را به تنهایی اعمال می کنیم. این یک محصول خارق العاده برای مرطوب نگه داشتن لب ها و درخشش آن است.” (آن لکه لب که اتفاقاً به آن اشاره می کند ژل شفابی گونه Pixi است که از آن روی گونه های دافنه نیز استفاده کرد.)

اینها محصولات مراقبت از پوست بودند که برای بدست آوردن درخشش خارق العاده Daphne Bridgerton (از جمله ماسک برگ 5 پوندی) استفاده شدند


الان بخرش

این مرهم سال هاست که به لطف قدرت تسکین دهنده و بافت ضخیم اصلی در کیت های هنرمندان آرایش محسوب می شود. همچنین فوق العاده همه کاره است ، علاوه بر آبرسانی به لب ها ، می تواند در کوتیکول ها ، پروازها ، ابروها ، مژه ها و حتی به عنوان برجسته مورد استفاده قرار گیرد. بهترین قسمت؟ این تنها 6.95 پوند است ، بنابراین می توانید از مومیایی کننده لب الماس فصل بدون شکستن بانک استفاده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>