سفارش چاپ شده زارا در سراسر اینستاگرام فوق العاده مقرون به صرفه است

[ad_1]

اگر عاشق سهولت لباس تابستانی هستید اما چیزی را می خواهید احساس کنید که با کمی لبه خنک تر ، کمی غریب باشد ، یک هماهنگی – به طور خاص یک شلوار کوتاه – برای شما مناسب است.

یک ست دو تکه یکی از کمترین اسلحه های مخفی دنیای مد ، نه تنها سادگی یک لباس تابستانی بلکه گزینه های بسیار بیشتر * را نیز در اختیار شما قرار می دهد. به طور جداگانه و با استفاده از انواع اصول اصلی پایه اصلی تجزیه شده یا با هم برای داشتن ظاهری بی نظیر ، همه کاره بودن آنها را به یکی از باهوش ترین چیزهایی تبدیل می کند که می توانید به کمد لباس خود اضافه کنید.

بنابراین جای تعجب نبود که وقتی زارا فقط چند هفته پیش مجموعه ای از قطعات چاپ شده با الهام از دهه هفتاد را کنار گذاشت ، این هماهنگی با گلهای بزرگ در سایه های مختلف نارنجی بود که به نظر می رسید با زرق و برق ترین خریداران طنین انداز می شود.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با ریختن خوراکهای اینستاگرام ما – و بدون شک آنها را در پس زمینه رنگهای کلاسیک خنثی که در حال حاضر توسط سبک خاصی دوست دارند ، روشن می کنیم – ما بلافاصله عاشق ظاهر شدیم.

این 4 لباس تابستانی باورنکردنی زارا اولین نفری است که در این فصل به فروش می رسد

قسمت بالایی بریده شده – که از گلهای نارنجی و نارنگی سوخته است – برای روزهای گرم قریب الوقوع (انگشتان ضربدری شده!) مناسب است ، با یک سگک بزرگ به جلو و آستین های پف کرده فوق العاده زیبا ، حس درام را به شبح می بخشد.

جفت شلوارک بلند – ساختاری است – اما به هیچ وجه رسمی – شلوار کمر بلند دارای همان چاپ خوشمزه ، کمر کشدار ظریف از پشت و دارت جلوی چاپلوس هر پا.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با تشکر از جزئیات ظریف طراحی و چاپ فوق العاده غنی ، پر جنب و جوش – اما به هیچ وجه عجیب ، بابت فرض اینکه این مجموعه از یک برچسب فوق العاده منحصر به فرد طراح پیشرفته تهیه شده است ، بخشیده می شوید و بنابراین هزینه آن کمی بیشتر از شما است ” دوباره به دنبال هزینه نزدیک به پایان ماه هستید.

خوشبختانه اینطور نیست و هر قطعه در واقع فقط 25.99 پوند است.

اما عجله کنید ، این یکی سریع فروش می رود.

خرید تاپ اکنون ، 25.99 پوند ، زارا

خرید تاپ اکنون ، 25.99 پوند ، زارا

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چارلی انتخاب می کند: با توجه به ویرایشگر مد ما ، 7 خرید در خیابان های بزرگ که باید به لیست خرید خود اضافه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>