سلست ، برنده جایزه بریت ، زیبایی روتین و مو

[ad_1]

GLAMOR با خواننده روحانی ، سلست Epiphany Waite ، 27 ساله ، در خانه زیبای سامرست – در محاصره جنگل جهانی اهداف تغییر ، نشست. خواننده متولد کالفورنیا و بزرگ شده برایتون ، جاز را به جریان اصلی و جریان اصلی تبدیل کرده است ، و برنده جایزه سالانه “ستاره در حال ظهور” جوایز Brit و دریافت نامزدی اسکار برای آهنگ خود شده است. صدای من را بشنو، که فیلم داستانی نتفلیکس را موسیقی متن کرد دادگاه شیکاگو 7.

تماشای اجرای او ، بعد از اینکه بیش از یک سال همه از موسیقی زنده گرسنه بودیم ، احساسی بود – من دیدم چند نفر اشک تماشاگران را پاک می کنند و من غازهای کامل دارم. این مکان ، خانه سامرست ، به جنگلی در داخل شهر تبدیل شده بود ، که توسط هنرمند Es Devlin طراحی شده است. در قلب جنگل ، Celeste یک پاکسازی و 17 ستون رنگارنگ اجرا کرده است – که 17 هدف جهانی سازمان ملل را نشان می دهد.

در اینجا ، سلست یادداشت زیبایی GLAMOR خود را به اشتراک می گذارد …

هنگام نوشتن “صدای من را بشنو” ، ما می خواستیم که این یک ابهام داشته باشد و حدس می زنم مانند یک طبیعت باز برای آن باشد

صدای من را بشنو یک آهنگ اعتراضی بود ، و من فکر می کنم چیزی که ما (سلست و دانیل پمبرتون) درک کردیم و چیزی که هنگام ساختن آهنگ با هم درباره آن صحبت کردیم این بود “وقتی مردم اعتراض می کنند ، آنها چه می کنند؟ چرا آنها به آنجا می روند؟ ” آنها آنجا می روند تا شنیده شوند. بنابراین به جای صحبت کردن در مورد یک مبارزه خاص یا موضوع خاصی که هرکدام از ما برای آن ایستاده ایم ، زیرا همه ما دعواهای خاص خود را داریم و چیزهایی است که واقعاً ما را آزاد می کند ، ما فقط تصمیم گرفتیم چیزی بنویسیم که احساس می کند برای هر کسی که تلاش می کند همه جانبه باشد. برای تغییر.

24 لباس که ثابت می کند J-Lo همیشه یک نماد سبک کل بوده است (بله ، از جمله * آن لباس * Versace)

این یک ابهام دارد و من حدس می زنم مانند یک طبیعت باز برای آن باشد. و این واقعاً برای ما مهم بود. و من فکر می کنم ، مخصوصاً در نوشتن آن برای فیلم ، زیرا در آن فیلم همه این قسمتهای مختلف جامعه و افراد مختلف از جیبهای مختلف جامعه ، خواه مثل لیبرالها باشد یا حزب پلنگ سیاه ، دور هم جمع می شوند.

چیزی در نوع سادگی یکنواختی زندگی روزمره کاملاً عمیق است

هنگام ترانه سرایی ، من فکر می کنم چیزی در نوع سادگی یکنواختی زندگی روزمره کاملاً عمیق است و چیزی کاملاً عاشقانه در آن وجود دارد. و من فکر می کنم همیشه سعی کردم آن داستان ها را درک کنم ، از دیدگاه خودم و شاید از دید دیگران و عاشقانه را پیدا کنم. مثل اینکه شما ممکن است یک چیز دلخراش را پشت سر بگذارید ، اما سپس من این را به یک آهنگ زیبا تبدیل خواهم کرد. و سپس به عنوان یک کاتارسیس ، لحظه ای که بخواهید آن آهنگ را بخوانید ، جذابیت دارد.

من فقط از دو محصول مراقبت از پوست استفاده می کنم …

وقتی خودم آرایش می کنم ، از دو چیز مراقبت از پوست استفاده می کنم. یکی Monroe نام دارد و مانند مارک های مراقبت از پوست غیر دودویی است. من آن را شب می پوشم و فونداسیون یا لباس دیگری نمی پوشم. سپس من واقعاً ، یک رژ لب گوچی دارم که Myra Crimson نامیده می شود و آن را فقط روی گونه هایم می کوبم و سپس روی لب هایم می گذارم.

از پیچ های مدرن گرفته تا تارهای طناب ، ما بهترین نوارهای بافتنی را برای امتحان کردن در این فصل جمع کرده ایم

حالا موهای کوتاه خودم را گرفته ام ، بیشتر شبیه خودم هستم …

حالا موهای کوتاه خودم را گرفته ام ، بیشتر از مدتی که احساس می کنم بیشتر شبیه خودم هستم. نحوه تماشای من به نمایش ها اینگونه نبود که در زندگی روزمره به نظر می رسم ، اکنون احساس نزدیکی بیشتری نسبت به آن دارم. خوب که خوب است برای من بسیار مهم است که موهایم را به روشی که به طور طبیعی می بارد ، داشته باشم. و ، برای من ، این مانند این نوع آفریقا است که به این نوع شکل گرد تبدیل می شود. و بنابراین من فقط فکر می کنم که این واقعا مهم است زیرا وقتی جوان تر بودم ، واقعاً احساس نمی کردم موهایم خیلی زیبا هستند و اصلاً احساس نمی کردم که موهای خوبی دارند. و فکر می کنم این شاید به این دلیل بود که من در جریان اصلی هیچ مدل مویی نداشتم. و بنابراین من فقط فکر کردم که زیبایی به معنای داشتن موهای صاف است. بنابراین احساس کردم که باید موهایم را صاف کنم و آنقدر خراب شد. بنابراین اکنون موهای من واقعاً در یک منطقه خاص رشد می کنند. فقط می خواهم مثل خودم باشم. و خواه برخی افراد آن را کمتر مناسب یا کمتر سکسی یا هر چیز دیگری می دانند ، من می دانم که وقتی به خانه و داخل و خارج از صحنه می روم خودم سکسی ترم ، آیا می دانید؟

من آنقدر آرایش ندارم و احساس خیلی بهتری نسبت به آن دارم.

فکر می کنم دوست داشتن و قبول چهره شما مدتی طول می کشد. چه پوست شما باشد ، چه فرم بینی یا مژه و یا هر چیز دیگری. به جایی می رسید که فقط باید خودتان را بپذیرید. به جای اینکه هر وقت به خود نگاه می کنید که خودتان را به چالش می کشید و می گویید “چرا من به این نگاه نمی کنم؟”

من روز گذشته آلیشیا کیز را در اینستاگرامش دیدم که می گفت “من شما را به چالش می کشم که در آینه و برهنه بایستید و به خود نگاه کنید و هیچ قضاوتی نداشته باشید و فقط عیب های خود را برطرف نکنید.” و با خودم فکر کردم ، خنده دار است که هر چند وقت یکبار در آینه خیره می شوی و فقط می روی ، اوه ، من این را نمی خواهم. هرچه بیشتر خود را در آغوش بگیرید و با آن آشنایی پیدا کنید و به آن علاقه داشته باشید ، در نهایت به شخص دیگری اجازه خواهید داد تا شما را در آغوش بکشد ، که واقعاً دشوار است. در یک رابطه ، پذیرفتن اینکه کسی فقط فکر می کند که من خوش تیپ هستم بسیار سخت است. احساس می کنم هدف من این است که یکی از زنانی باشم که در پنجاه سالگی زندگی می کنند و نسبت به اینکه چه کسانی هستند و چه کسانی تبدیل شده اند احساس خوبی دارند. من نمی خواهم در قضاوت درباره خودم یا چیزهایی که نمی توانم تغییر بدهم ، احساس کوتاهی یا گرفتاری می کنم.

برای اولین بار فهمیدم که در سن 16 سالگی می توانم آواز بخوانم

هنگامی که من در دانشگاه بودم ، مجبور شدم بسیاری از دروس آکادمیک را کنار بگذارم ، زیرا فقط در جریان کار نبودم و این را به عنوان سیگنالی برای امتحان کردن آن (موسیقی) می دیدم. یک پسر بود ، آدام ، که واقعاً مرا تشویق کرد. عکس العمل او نسبت به صدایم را فقط به خاطر می آورم. سپس شروع به دور زدن مدرسه ای شد که ‘سلست می تواند آواز بخواند’. این پسران این گروه را از مدرسه دیگری جمع کردند و آنها در محلی برایتون مشغول بازی بودند و از من سال کردند که آیا می خواهم بیایم و برای یک تنه آواز بخوانم؟ بقیه تاریخ است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>