سلطنتی عکس های خصوصی خانوادگی ملکه و پرنس فیلیپ را با نوه های بزرگ منتشر می کند

[ad_1]

شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون شیرین ترین عکس شاهزاده فیلیپ و ملکه را که به احترام دوک در آستانه مراسم خاکسپاری وی در آخر هفته برگزار شده بود ، توسط برخی از نوه ها احاطه کردند.

این عکس زیبا در سال 2018 توسط کیت میدلتون در قلعه بالمورال ، محل اقامت ملکه اسکاتلند گرفته شده است و به نظر می رسد در ماه های تابستان که اعضای خانواده اغلب برای اقامت در آنجا ملاقات می کنند ، گرفته شده است. عکس فوریلی نشان می دهد که ملکه نوزاد پرنس لوئیس را در آغوش گرفته است ، در حالی که فیلیپ دست خود را به دور Isla دختر پیتر فیلیپس که لارا و زارا و دختر مایک تیندال را نوازش می کند ، دارد. پرنسس شارلوت بین پدربزرگ و مادربزرگش نشسته است ، و با شیرینی دست برادر کوچکش را گرفته است ، در حالی که شاهزاده جورج ، ساوانا فیلیپس و میا تیندال کاملاً با افتخار در اطراف ایستاده اند.

عکسهای شایان ستایش کیت میدلتون از خانواده اش گرفته است

در این عکس فوری ، که در صفحات اینستاگرام Kensington Royal و Royal Royal منتشر شده است ، آمده است: “امروز ما ، به همراه اعضای خانواده سلطنتی ، عکس های دوک ادینبورگ را به اشتراک می گذاریم و او را به عنوان پدر ، پدربزرگ و پدربزرگ بزرگ به یاد می آوریم.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در حساب اینستاگرام کیت و ویلیام ، کنسینگتون رویال ، عکس دیگری که قبلاً دیده نشده بود ، از زمانی منتشر شد که کمبریج در سال 2015 به طور خصوصی در بالمورال اقامت داشت. عکس طبیعی نشان می دهد که یک کودک شایان ستایش شاهزاده خانم شارلوت پوشیده از کلاه آبی بافتنی و چکمه های متناسب ، در دست گرفته است توسط مادرش کیت در حالی که ملکه با خوشحالی به نظر می رسد ، در کنار شاهزاده فیلیپ ، شاهزاده ویلیام و یک کودک نوپای پرنس جورج ایستاده است.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

عکس ها نگاهی گذرا به اوقات خانوادگی در بالمورال ، مکانی که ملکه نشان داد بیشترین احساس خانه بودن را نشان می دهد ، با خانواده اش که در طول تابستان به طور منظم به آنجا می روند ، وقتی روزها با پیک نیک ، سوار شدن و شنا در لوچ های اسکاتلندی (نوجوان!) می گذرانند. ملکه به طور مرتب با سگهای خود و پشت فرمان یک لندرور از لنگرگاه ها دیده می شود و بچه های خود را در املاک 50 هزار جریب رانندگی می کند.

شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ ، در 99 سالگی درگذشت

در اوایل این هفته ، کیت و ویلیام همچنین لحظه ای از شاهزاده جورج سوار کالسکه ای با پرنس فیلیپ کردند تا همراه بیانیه ای باشند که ویلیام به پدربزرگ خود گفت.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

در زیر عنوان این عنوان آمده بود: “قرن زندگی پدربزرگ من با خدمات تعریف شده بود – به کشورش و کشورهای مشترک المنافع ، به همسرش و ملکه و به خانواده ما.

احساس خوشبختی می کنم که نه تنها مثال او را برای راهنمایی من ، بلکه حضور ماندگار او را به خوبی در زندگی بزرگسالان خودم – چه در اوقات خوب و چه در سخت ترین روزها – داشته ام. من همیشه سپاسگزار خواهم بود که همسرم سالهای زیادی برای شناخت پدربزرگم و لطفی که به او داشت ، داشت. من هرگز خاطراتی خاص را که فرزندانم همیشه از پدربزرگ بزرگ خود دارند و می خواهند آنها را در کالسکه خود جمع کنند و احساس عفونی بودن ماجراجویی و همچنین شوخ طبعی شیطنت آمیز خود را بدست می آورند ، مسلم نمی دانم!

پدربزرگ من یک انسان فوق العاده و بخشی از یک نسل فوق العاده بود. من و کاترین به آنچه او می خواست ادامه خواهیم داد و از ملکه در سالهای آینده حمایت خواهیم کرد. دلم برای پدربزرگم تنگ خواهد شد ، اما می دانم که او می خواهد ما کار را ادامه دهیم. “

ما نمی توانستیم از این پرتره های دوست داشتنی خانوادگی ، ادای احترام دلپذیری به شاهزاده فیلیپ فکر کنیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>