سه گانه فیلم ترس خیابان: تاریخ انتشار ، بازیگران و اخبار Netflix

[ad_1]

طرفداران ترس ، Netflix تابستان امسال برای شما آماده می شود.

غول پخش جریانی به تازگی سه گانه فیلم های مبتنی بر پرفروش ترین رمان های RL Stine را اعلام کرده است که اولین کتاب آن – دختر جدید – در سال 1989 منتشر شد.

این سه فیلم داستان یک شهر خالی از سکنه است که به گذشته ، از گذشته بازمی گردد خیابان ترس قسمت 1: 1994 به خیابان ترس قسمت 2: 1978 و در نهایت خیابان ترس قسمت 3: 1666.

برای اولین بار برای نتفلیکس ، این فیلم ها در سه ماه متوالی در ماه جولای اکران می شوند.

در اینجا همه چیزهایی است که شما باید در مورد سه گانه ترسناکی که همه در این تابستان درباره آن صحبت خواهند کرد بدانید …

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

چه خیابان ترس در باره؟

در خلاصه داستان نتفلیکس آمده است: “در سال 1994 ، گروهی از نوجوانان دریافتند که اتفاقات وحشتناکی که نسلهای متمادی شهرشان را آزار داده است ، ممکن است همه به هم ربط داشته باشند – و ممکن است آنها اهداف بعدی باشند. بر اساس بهترین سریال ترسناک RL Stine ، سه گانه از کابوس تاریخ شوم Shadyside پیروی می کند.

“به کارگردانی لی جنیاک و مبتنی بر پیشگامانه ترسناک نوجوانان کتاب های خیابان ترس از RL Stine ، سه گانه خیابان ترس ترس جدیدی را به نسل بعدی معرفی می کند: یک داستان بیش از سه فیلم در طول 300 سال.”

مانند Bridgerton ، اما * راه * تاریک تر: همه چیزهایی که باید در مورد سال 1899 بدانید ، نمایش جدید وحشتناک دوره Netflix به زودی فرود می آید

RL Stine گفت: “خیابان ترس طرفداران برای یک معالجه – و برخی شگفتی های بزرگ. خوانندگان می دانند که این مجموعه کتاب دارای امتیاز PG است. اما فیلم ها دارای درجه R هستند. این به معنای هیجانات بسیار بیشتر – و وحشت بسیار بیشتر است!

“من سه گانه حماسی لی جانیاک را در ماه جولای از Netflix منتشر کردم و می توانم ترس و جیغ ها را بیش از آنچه انتظار داشتم به تو بگویم. چه سرگرم کننده ای است که می بینم وحشت Shadyside زنده می شود!”

ستاره چیزهای عجیب و غریب Sadie Sink در مورد مانی بابی براون ، پرش از شبکه های اجتماعی و رفتن به شیار زیبایی خود

چه کسی در این سه فیلم حضور دارد؟

بازیگران ستاره ای برای خیابان ترس سه گانه شامل Stranger Thingسدی سینک (که نقش Ziggy Berman را بازی خواهد کرد) ، دختراجیلیان جیکوبز (که نقش C. Berman را بازی خواهد کرد) ، اخبار جهانفرد هچینگر (سیمون) و باور نکردنی است اولیویا ولش (سامانتا فریزر).

چه زمانی است خیابان ترس سه گانه بیرون؟

تاریخ انتشار به شرح زیر است و پیش نمایش تیزر زیر را مشاهده می کنید …

  • خیابان ترس قسمت 1: 1994 – 2 جولای 2021
  • خیابان ترس قسمت 2: 1978 – 9 ژوئیه 2021
  • خیابان ترس قسمت 3: 1666 – شانزدهم ژوئیه 2021

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

آماده باشید تا مردم نترسید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>