سوما سارا ، بنیانگذار دعوت همه ، در زمینه مقابله با فرهنگ تجاوز و خشونت جنسی

[ad_1]

هشدار راه انداز: سو abuse استفاده جنسی.

همه دعوت شده بستری است که در آن جوانان بازمانده خشونت جنسی داستان های خود را به اشتراک می گذارند. آنها ناشناس هستند و هیچ مجرمی نامگذاری نشده است. با این حال ، آنها می توانند شامل مدرسه ، دانشکده یا دانشگاه محل سو the استفاده باشند.

روایاتی از نوجوانان 13 ساله در اتوبوس ، افراد 14 ساله تحت اعمال جنسی تحت فشار ، 15 ساله قربانیان سو abuse استفاده جنسی مبتنی بر تصویر گزارش شده است. دختران در سن نه سالگی داستان های خود را در مورد اجبار جنسی ، تحقیر ، آزار و اذیت ، حمله و تجاوز به اشتراک می گذارند.

در زمان نوشتن این مقاله 5440 مورد از این گواهی وجود دارد. سوما سارا بنیانگذار دعوت شده از همه می گوید: “ما آن را به صورت دستی به روز می کنیم ، بنابراین احتمالاً رقم واقعی بالاتر است.”

سوما ، 22 ساله ، ژوئن گذشته جنبش را آغاز کرد ، پس از صحبت با دوستانش و فهمیدن اینکه چه تعداد از آنها سو abuse استفاده جنسی و آزار را تجربه کرده اند. او می گوید: “من تصمیم گرفتم برخی از تجربیات خودم را در اینستاگرامم به اشتراک بگذارم و بلافاصله با پیام های مردم طنین انداز شده با آنچه من می گفتم و تجربیات خود را به اشتراک می گذاشتم.

وی گفت: “من مجبور شدم كه جامعه ای را برای بازماندگان ایجاد كنم تا تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و آگاهی از عمیقاً فرهنگ تجاوز به عنف در جامعه ما را افزایش دهم.”


من توسط یک معلم مرد در دبیرستان دخترانه خودم مورد آزار و اذیت قرار گرفتم و شما باید داستان من را بخوانید

فرهنگ تجاوز به معنی هر رفتار ، افکار یا نگرشی است که خشونت جنسی را عادی و بی اهمیت جلوه دهد. این فقط در مورد تجاوز نیست. این مربوط به تمام رفتارهای دیگری است که در جامعه ما رشد می کند و باعث تجاوز می شود.

سوما توضیح می دهد: “وقتی رفتارهایی از قبیل پیروزی ، شرمساری شرم آور ، سرزنش كردن قربانیان ، اظهارنظرهای جنسیتی یا تحقیرآمیز ، یا به اشتراک گذاری غیر توافقی عکس های صمیمی عادی شود ، این به عنوان دروازه ای برای اقدامات مجرمانه مانند حمله و تجاوز به عنف عمل می کند.” “بنابراین این دیگر نمی تواند زیر فرش جارو شود یا به عنوان یک شوخی رد شود. وقت آن رسیده است که فرهنگ تجاوز جدی گرفته شود.”

بخشی از دلایل این که فرهنگ تجاوز به عنف چنین مشکلی در این کشور وجود دارد این است که تاکنون موضوعی بود که ما برای پرداختن به آن راحت نبودیم.

سوما می گوید: “ما در چنین فرهنگ شرمساری زندگی می کنیم که در آن خشونت جنسی بسیار انگ زده شده و در آن بازماندگانی که جلو می آیند اعتقاد ندارند.” “آنها مقصر شناخته می شوند و شرمنده می شوند ، و به همین دلیل بسیاری از مردم در سکوت رنج می برند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

با دعوت از بازماندگان در سیستم عامل ، همه دعوت شده وظیفه حیاتی نشان دادن مقیاس این موضوع را انجام می دهند. از آنجا که به احتمال زیاد ، خواندن تمام این توصیفات به عنوان یک زن ، تجربه های شخصی خود را مشاهده خواهید کرد که به شما بازتاب داده می شوند. خواندن آنها دلخراش است ، اما تعجب آور نیستند.

سوما می گوید: “من فکر می کنم هر زن یا دختری که می شناسم تجربه ای از طبیعت آسیب زا دارد.” “به همین دلیل است که خواندن این حسابهای دلخراش ناامیدکننده حرکت می کند ، اما درعین حال ، دیدن اینکه چگونه بسیاری از مردم احساس می کنند سرانجام می توانند داستانهای خود را به اشتراک بگذارند ، و نیرو می گیرند که تنها نیستند.

در نتیجه ، سوما می گوید که دانش آموزان در سراسر کشور خواستار تغییر هستند ، دانشجویان با ابتکار عمل خود ، و رهبران مدارس و دانشگاه ها این مسئله را تصدیق می کنند.

سوما می گوید: “ما باید درک کنیم که این مسئله در همه جا وجود دارد ؛ این مشکل محدود به یک منطقه یا جمعیت شناختی نیست ، فرهنگ تجاوز به عنف دختران را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده است.” “دلایل اصلی و مختلفی وجود دارد که نیاز به تغییر دارند.”

یکی از این زمینه ها آموزش است. بسیار مهم ، اطمینان از تحصیل پسران در مورد رضایت. “مدارس باید از برنامه درسی RSE خود مطلع باشند و از موضوعات جدید و در حال توسعه ، مانند سو abuse استفاده مبتنی بر فناوری (به عنوان مثال فاش شدن برهنه ها) درک درستی داشته باشند.

“به همین ترتیب ، والدین باید در برقراری این گفتگوها با بچه های خود و طرح مسائل ، نقش فعالی داشته باشند.”

اگر این اتفاق نیفتد ، فرهنگ تجاوز به عنف همچنان در مدارس و فراتر از آن شکوفا خواهد شد ، و هم بزهکاران و هم قربانیان تأثیر آن را درک نخواهند کرد.

سوما می گوید: “چگونه یک کودک 14 ساله ، در آن محیط فرهنگ تجاوز ، می تواند تأثیر واقعی اعمال خود را بداند؟ چگونه قربانیان می توانند واقعاً بفهمند چه اتفاقی برای آنها می افتد؟” “به همین دلیل است که می بینیم بسیاری از بازماندگان در مورد آسیب های تاخیری یا سرکوب شده صحبت می کنند.”

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

سوما اشاره می کند که گرچه شهادتهای مربوط به همه دعوت شده تقریباً منحصراً مربوط به زنان و دختران جوان است ، اما برخی از آنها از پسران وجود دارد ، به ویژه در جامعه LGBTQ +.

سوما می افزاید: “این یک جنبش منحصراً زنانه نیست.” “این مسئله در همه جامعه بسیار عمیق است. به همین دلیل اولین قدم برای همه این است که شهادت ها را بخوانند ، بفهمند این مسئله چقدر پیچیده و فراگیر است ، و درک واقعاً مقیاس مسئله. فقط در این صورت است که می توانیم واقعاً از بین بردن فرهنگ تجاوز جنسی. “

برای جزئیات بیشتر در مورد خطوط راهنما ، موسسات خیریه و راهنماهایی که می توانند در مورد انواع خشونت های جنسی مشاوره و راهنمایی ارائه دهند ، به everyonesinvited.uk/help مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>