سگ ما دزدیده شد و نحوه پیدا کردنش در اینجا است

[ad_1]

ملینا جورجیو در حال استراحت در کار خود به عنوان هماهنگ کننده شبکه های اجتماعی بود که تلفن او با یک پیام متنی خونریزی کرد. این از پدرش بود ، به او می گفت که در فیس بوک نگاه کند زیرا اتفاقی برای سگ 18 ماهه خانواده نالتا رخ داده است.

“ملینا” 27 ساله از شمال لندن ‘جیغ کشیدم و احساس کردم نمی توانم نفس بکشم. نالا بهترین دوست من است و هفته ای چند روز با من است ، من کاملا او را دوست دارم و باورم نمی شد که او رفته است. ‘


به طرز تکان دهنده ای ، نالا به یکی از هزاران سگی که در سال گذشته با افزایش جرایم سرقت سگ دزدیده شده بود ، تبدیل شده بود. در یک نظر سنجی اخیر که توسط پلیس و کمیسیون جرایم برای ساسکس انجام شد ، بیش از 27000 نفر گفتند که کسی را می شناسند که سگش در دوازده ماه گذشته به سرقت رفته باشد. در همین حال یک موسسه خیریه DogLost که به قربانیان سرقت سگ کمک می کند می گوید در سال گذشته به 465 پرونده رسیدگی کرده است – این در حالی است که 172 مورد در سال 2019 بوده است.

روزانه 40 حیوان توسط افرادی که از بدست آوردن حیوان خانگی قفل شده پشیمان هستند ، خندق می شوند ، بنابراین وقتی نیروهای امدادی غرق می شوند چه اتفاقی می افتد؟

ملینا می گوید: “نالا را هنگامی که در عقب ون سگ گردان ما بود ، بردند.” “سگ واکر به معنای واقعی کلمه برای چند ثانیه از ون خارج شده بود تا یک سگ را به صاحبش تحویل دهد که یک دزد به صندلی رانندگی پرید و کل وانت را به سرقت برد ، در حالی که نالا – و دو سگ دیگر در عقب بودند. دلمان گرفته بود.

“پلیس و DogLost – که فوق العاده بودند – بلافاصله تماس گرفتند. همچنین درخواست های تجدیدنظر در توییتر ، اینستاگرام و فیس بوک را مطرح کردم. سگهای لیدی گاگا دو روز پس از نالا به سرقت رفتند بنابراین سرقت سگ خبر بزرگی بود و در واقع به نفع ما بود. استراتژی ما این بود که اگر افراد کافی می دانستند نالا چه شکلی است و می دانستند که او را دزدیده اند ، “او خیلی داغ است که نمی تواند اداره کند” و سارقان او را رها می کنند. دو سگ دیگر در عرض چند ساعت پیدا شدند و ما امیدواریم که فقط چند روز طول بکشد تا نالا نیز ظاهر شود. ‘

“اگرچه ما از پشتیبانی عمومی زیادی برخوردار بودیم و افراد زیادی سعی داشتند با جستجو در وب سایت ها و ارسال مشاهدات احتمالی به ما کمک کنند ، اما ما احمقان را غرق کردیم و این بسیار ظالمانه بود. آنها ما را صدا می کردند و می گفتند: “سگ شما مرده ، مثل پنکیک صاف است” یا می توانستند ساعت ها به تعقیب غازهای وحشی بپردازند. در حالی که او گم شده بود ، به سختی می خوابیدیم و نگران بودیم که ممکن است صدمه ای ببیند یا از او برای تولید مثل استفاده شود. او میکروچیپ شده بود اما یک تصور غلط وجود دارد که میکروچیپ ها دارای GPS هستند. آنها این کار را نمی کنند. آنها فقط در صورتی کار می کنند که کسی سگ را پیدا کند و به اندازه کافی خوب باشد که بتواند او را به دامپزشکی برساند و در آنجا اسکن شود و صاحب واقعی پیدا شود. هنگامی که او به هیچ دامپزشکی مراجعه نکرد ، ما شک کردیم که شخصی ممکن است او را پنهان کند و منتظر سر و صدا در شبکه های اجتماعی باشد. “


توله سگ همه گیر: به فکر این هستید که اکنون یک سگ بهتر است هوا بهتر شود؟ ابتدا باید این مطلب را بخوانید

یک ماه بسیار طولانی گذشت و خانواده ها شروع به امید دادن کردند. آنها جایزه 3000 پوندی را پیشنهاد داده بودند اما هیچ خبری در دسترس نبود. تا اینکه یک روز در اوایل این ماه هنگامی که خانواده تماس تلفنی دریافت کردند.

“کار به جایی رسیده بود که هر وقت سگی را می دیدم می خواستم گریه کنم اما پس از آن از شخصی در جنوب شرقی با ما تماس گرفتیم که گفت که نالا را پیدا کرده اند. من در ابتدا آنها را باور نمی کردم اما وقتی به ملاقات آنها رفتیم ، او آنجا بود. باورمان نمی شد. او کمی متفاوت به نظر می رسید. هر که او را گرفته بود موهای صورتش را تراشیده بود اما قطعاً او بود. ما نمی توانستیم باور کنیم که او را پشت سر گذاشته ایم. ‘

به دلیل تحقیقات در حال انجام پلیس ، جزئیات آنچه در طی آن ماه برای نالا رخ داده است قابل گزارش نیست. اما خانواده از اینکه او به خانه برگشته بسیار خوشحال هستند.


ملینا می گوید: “او مطمئناً این روزها کمی چسبنده تر است و ما او را از چشم خود دور نمی کنیم اما مهمترین چیز این است که او زنده است ، سالم است و هیچ آسیبی ندیده است.”

‘سگها را به خاطر تولید مثل یا فروش بیشتر می دزدند و فقط سارقان مسئول نیستند. بیش از یک سال پیش 1400 پوند برای Nala پرداخت کردیم که گران است اما هر کسی سگ 5000 for خریداری کند – چیزی که برخی از سارقان درخواست می کنند – از این عنصر جنایتکار پشتیبانی می کند. باید متوقف شود.

به خرید توله سگ فکر می کنید؟ من توسط یک پرورش دهنده مشکوک “سگ” شدم و شما نیاز دارم که تجربه دلخراش من را بخوانید

اگر سگ خود را گم نکردید ، به سایت DogLost.co.uk مراجعه کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>