سیمون اشلی کیست؟ هر آنچه در مورد ستاره Bridgerton در فصل 2 باید بدانید

[ad_1]

احتمالاً تاکنون خواهید فهمید که درام دوره موفق نتفلیکس است بریجتون برای سری دوم در حال بازگشت است (شاد باشید!) ، و در حالی که هنوز تاریخ اکران نداریم ، اما انجام دادن بازیگر نقش اصلی زن جدیدمان را داشته باشید.

در ماه فوریه ، تایید شد که سیمون اشلی نقش اصلی را بازی می کند بریجتون فصل 2 در نقش کیت شارما ، عشق آنتونی بریجرتون. اما سیمون کیست و او را در چه چیز دیگری دیده ایم؟

سیمون اشلی کیست؟

سیمون بازیگر 25 ساله ای از لندن است که طبق بازی در مدرسه هنرهای نمایشی ردروفس در برکشایر بازیگری تحصیل کرده است. ایمیل روزانه، همان مدرسه ای که کیت وینسلت در آن تحصیل می کرد.

برای دیدن این تعبیه شده ، باید کوکی های رسانه اجتماعی را تأیید کنید. تنظیمات برگزیده کوکی من را باز کنید.

او در مصاحبه ای با تربیت خود صحبت کرد ویلیکس: “من در یک خانه پر از دانشگاهیان هندی بزرگ شدم ، البته می دانم که پزشکان ، مهندسان و حسابداران آن را کاملاً زیبا می کنند! من هرگز دانشگاهی تازه کار نبودم و همیشه در زمینه خلاقیت پیشرفت می کردم.

“والدین من به طرز باورنکردنی از من محافظت می کنند ، و گاهی اوقات آن را کاملا خسته کننده می دانم. این باعث شد که بخواهم فرار کنم و کارها را به روش خودم انجام دهم. من از این نظر همیشه کمی سرکش بوده ام. من به عنوان یک عضو فوق العاده امتیاز دارم. از نسلی که زنان جوان از سراسر جهان فرصت بیشتری نسبت به گذشته دارند ، جایی که ما کمتر کلیشه ای می شویم و دیوارها به آرامی خراب می شوند. “

من او را از کجا می شناسم؟

سیمون بازیگری را از سال 2016 و با بازی در چند قسمت از سریال های BBC آغاز کرد خون گرگ.

وی سپس به ایفای چند نقش کوچک در نمایش های مهم تلویزیونی مانند برادچرچ، پزشکان، اعتصاب CB و سانحه، کشته. در سال 2019 ، او در کنار رایان رینولدز در ظاهر شد کارآگاه پوکمون پیکاچو.

اما به احتمال زیاد او را از سریال های معروف Netflix خواهید شناخت آموزش جنسی. سیمونه در نقش اولیویا هانان ، یکی از “دست نخورده ها” در مدرسه متوسطه Moordale ، بازی می کند که برای مشاوره در مورد زندگی جنسی خود به اوتیس (Asa Butterfield) می رود. او همچنین کسی است که یک موز را به سختی حلق کرده و اریک (Ncuti Gatwa) را پرتاب کرد.


سیمون در سری جدید چه کسی بازی خواهد کرد بریجتون؟

سیمون در نقش کیت شارما – که نام او کیت شفیلد در کتاب های جولیا کوین است – نقش عشق آنتونی بریجرتون را بازی خواهد کرد.

مطابق با ضرب الاجل: “اشلی نقش عاشقانه آنتونی ، کیت شارما را بازی خواهد کرد. تازه وارد لندن ، کیت یک زن جوان باهوش و سرسخت است که از هیچ احمقی رنج نمی برد – آنتونی بریجرتون بسیار زیاد است.”

هر صحنه جنسی Bridgerton ، رتبه بندی شده است


نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم سیمونه چه عواملی را به این نقش می آورد. در ضمن ، می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید:simoneasshley.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>