شاخه یقه ای برش شورشی با طول دختر خنک است

[ad_1]

درست زمانی که فکر می کردیم بزرگترین مدل موی شورشی این سالها نیست ، شگ ، بهتر از این نمی شود ، ما متوجه شدیم که برش مینی با یک طول جناغ استخوان یقه شریک است و اکنون؟ برب فقط روی تلفن با سالن …

بیایید صادقانه بگوییم ، شق اختلاف ایجاد می کند. ضخیم است ، یکپارچهسازی با سیستمعامل است و – به لطف لایه های کوتاه خرد شده تاج – کمی تعهد دارد. اساساً ، این یک دورشدن عظیم از امواج ساحلی است که از اوایل دهه های گذشته در حال پر شدن بافت هستند.

به طور کلی ، این یک اظهارنظر کاملاً خشن است ، اما برای چراندن ترقوه شما ، سبک از کمی قدیمی تر بودن به احساس سکسی ، مدرن و کم اهمیت تبدیل می شود.


vanellimelli / اینستاگرام

تمام احساس یک شکن این است که فضا را اشغال کنید و حجم زیادی از آن را تهیه کنید ، اما یک برش کوتاه تر به تعادل آن کمک می کند و انتهای رشته شما را منحرف می کند – به خصوص اگر موهای شما کاملا خوب باشد.

به جای اینکه خیلی جعبه ای به نظر برسید ، جمع کردن انتها به بالای بالای استخوان یقه ، به باز شدن صورت و نشان دادن کمی عملکرد شانه (خیلی خنک تر) کمک می کند.

به همین ترتیب ما طرفدار باب پشمالو هستیم ، که طول آن بالاتر از شانه های شما است ، اما دو سانتی متر اضافی که این سبک فراهم می کند ، به این معنی است که شما می توانید طول و انعطاف پذیری را حفظ کنید تا بتوانید آن را ببندید و از آنچه که می خواهید ببندید. به ، که یک جایزه بزرگ است.

به طور دقیق ، سبک “جدید” نیست. از دهه هفتاد تاکنون ، استخوان یقه برای چند چرخش با مشخصات بالا بوده است. نمونه مورد: ظاهر گرمی ری-ری ، جایی که او آن را با یک رنگ سفید بلوند و ریشه سایه جفت کرد (که امروزه نیز به همان زیبایی است).


از آن زمان ، این سبک تا حد زیادی بازنشسته شده بود تا اینکه متوجه شدیم برخی از تأثیرگذارهای مورد علاقه ما آن را غبارروبی می کنند.

Chloe Bell ، معروف بهgyspygrandmaa ، آن را به لبه مدرن دهه 70 با موهای بلند چند بعدی و فرهای طبیعی می بخشد.


gypsygrandmaa / اینستاگرام

Cierra Nia با نام مستعار @ thjesht.cie آن را با کفال مخلوط کرد تا به یک روند بزرگ دیگر مو ، برش گرگ ، اشاره کند.


و جیمز ارنشاو ، آرایشگر برتر ، با به روزرسانی این فصل گل رز طلایی ، هلو توت فرنگی ، سبک تابستان را حس کرد.


jhair_stylist / اینستاگرام

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

در اینجا 10 روش برای پوشیدن روند رشد موهای شیری استخوان یقه وجود دارد …

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>