شارلوت تیلبری در حال راه اندازی SPF است. در اینجا همه چیزهایی است که باید بدانید

[ad_1]

امروزه تعداد زیادی بینی قرمز و شانه های لایه بردار در انگلستان اتفاق می افتد. البته خورشید سرانجام حاضر شدن باعث شد که دسته ای از ما از دست بدهیم و در باغ چرت بزنیم تا اینکه خام برویم. پشیمانی عمده

اگر این هفته مدت زیادی را در آفتاب سپری کرده اید ، این بهترین نکات تخصصی و هک های خانگی برای درمان آفتاب سوختگی است

به طور کلی ، ما در استفاده از کرم آفتاب بسیار ماهر هستیم و نسبت به نسل های قبلی آگاهی از خطرات و عمل به آن را داریم. ما نیز درک بیشتری داریم با این وجود ، با توجه به اینکه SPF ها چرب ، سنگین و پر رنگ هستند ، هیجان زده شدن در مورد آنها بسیار طول می کشد.

شارلوت تیلبری ممکن است با آخرین نوآوری خود به ناخن سرش ضربه زده باشد زیرا همانطور که خود زن می گوید: “SPF هر روز چین و چروک ها را دور نگه می دارد.”

اینها بهترین ضد آفتاب های SPF صورت برای استفاده در طول سال هستند

وی به GLAMOR گفت: “هر متخصص پوست به شما خواهد گفت كه آفتاب بیشترین آسیب رساننده خارجی برای پوست شما است.” قرار گرفتن در معرض زیاد می تواند باعث پیری عکس ، از دست دادن رطوبت ، از بین رفتن قابلیت ارتجاعی ، چین و چروک زودرس و رنگدانه بیش از حد شود. وی می گوید: “به همین دلیل ، بدون توجه به سن ، نوع پوست یا رنگ پوست ، اگر روزانه از ضد آفتاب استفاده نمی کنید ، لایه های جادویی سرم ، کرم ها و آبرسانی شما از بین می رود.” از این رو انتشار نسل بعدی Invisible UV Flawless Poreless Primer SPF 50 PA ++++ (39 پوند).

خبر خوب این است که در کنار محافظت از پوست در برابر اشعه UVA و UVB با طیف وسیعی ، اثبات شده است ، این فیلتر با یک فیلتر براق با تمرکز نرم تقویت می کند که منافذ پوست را محو و صاف می کند و یک پایه ترک برای آرایش ایجاد می کند. فرمول رنگ آمیزی هلو در بین رنگ های پوست آزمایش شده است تا اطمینان حاصل شود که با چیزی جز پوست با ظاهر تازه ترکیب نمی شود.


خوب و سبک است و بیشتر شبیه یک آغازگر است تا یک SPF سنگین صورت. بعلاوه با ترکیبات مراقبت از پوست از جمله Collalift ، ماده مهمی برای تقویت خاصیت ارتجاعی ، اسید هیالورونیک برای مرطوب نگه داشتن پوست و ترکیب روغن و مواد مخدر Charlotte Magic 8 شامل پپتیدها ، روغن کاملیا و آلوئه ورا برای تغذیه ، تزریق می شود.

خبر بد این است که این تا 24 ژوئن خارج نشده است ، بنابراین شما باید کمی بیشتر به فشار فعلی خود ادامه دهید تا اینکه در اواخر ماه فرود آید. * به تقویم اضافه می شود *

برای اطلاعات بیشتر از معاون ویرایشگر زیبایی GLAMOUR ، اِل ترنر او را در Instagramelleturneruk دنبال کنید.

بهترین کرم های ضد آفتاب برای انواع پوست برای پوشیدن در تمام طول سال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>