شان بیلی ، نامزد شهردار ، در مورد نژادپرستی در سیاست و ایمن سازی خیابان های لندن برای زنان

[ad_1]

شان بیلی ، کاندیدای حزب محافظه کار برای شهردار لندن ، ممکن است در 12 روز عقب بودن از صدیق خان ، کارگر ، در تلاش خود برای انتخاب در روز پنجشنبه 6 مه. حتی گزارش شده است که شکست وی چنین نتیجه گیری قبلی است ، به نمایندگان توری توصیه شده است که برای بیلی تبلیغ نکنند و در 10 ماه گذشته اقداماتی برای انصراف وی صورت گرفته است. اگر این چنین باشد و با نامزدهای نامحتمل – از جمله لورنس فاکس بازیگر و برایان رز نیز تهیه کننده برنامه پخش کننده تلویزیونی آمریكا – به نظر می رسد كه صدیق به پیروزی چشمگیر می رود. و با این حال ، بیلی آن را دراز کشیده نمی گیرد.

ما در Zoom (کجای دیگر؟) ملاقات می کنیم ، جایی که او کاریزماتیک ، پرانرژی و گفتگو با او آسان است ، هرچند تمرین نکرده و از بند خارج شده است ، در مقایسه با Sadiq ، که اخیراً با او مصاحبه کردم. مبارزات انتخاباتی بیلی از همان ابتدا مشکل ساز بوده است ، هم به این دلیل که وی در پیام رسانی خود مبهم بوده و هم به دلیل خودداری از عذرخواهی به دلیل برخی اظهارنظرهای نامناسب در گذشته. این موارد از دختران مقصر سرزنش در مورد خشونت خانگی (زمانی که وی گفت “تعمیر باید با دختران آغاز شود … اگر بتوانید دختران را برای پذیرفتن زباله های مردانه پس از آن مردان مجبور به تغییر کنند”) گرفته تا پیشنهاد وی مبنی بر اینکه مادران نوجوان مردم را تحت فشار قرار می دهند که در نردبان مسکن “کار درستی انجام می دهند” و ادعا می کنند که افراد بی خانمان لندنی می توانند برای وام رهنی تا 5 هزار پوند پس انداز کنند.


صدیق خان به GLAMOR می گوید: “ما باید دیگر به دختران نگوییم که نحوه لباس پوشیدن و رفتار خود را به دلیل رفتار مردان و مردان تغییر دهند”

بیلی ، اکنون 50 ساله ، در شمال کنزینگتون در یک خانواده جامائیکایی انگلیس متولد شد. در جوانی مدرک مهندسی با کمک رایانه به دست آورد و سالها بیکار و بی خانمان بود. او اعتراف کرده است که در دوران جوانی خود اقدام به سرقت کرده است ، و استفاده از تجربیات شخصی خود در زمینه مقابله با فرهنگ چاقو بسیار مهم است. در سال 2006 او برای کمک به جوانان موسسه خیریه MyGeneration را تأسیس کرد ، اما به دلیل مشکلات مالی در سال 2012 تعطیل شد. وی قبلاً مورد توجه دیوید کامرون قرار گرفته بود و از سال 2010 تا 2013 مشاور ویژه او در زمینه جوانان و جرایم شد. بدون موفقیت به عنوان نامزد محافظه کار مجلس برای Hammersmith در 2010 و لوئیزام وست و پنگ در سال 2017. او با الی ازدواج کرده و دارای دو فرزند است.

با توجه به همه اینها ، چرا او فکر می کند که می تواند به عنوان شهردار بهتر عمل کند؟ “لندن نیاز به یک شروع تازه دارد. ما چهار سال و نیم است که در مسیر اشتباه حرکت کرده ایم. من می خواستم بخشی از پاسخ به آن باشم. می خواهم باور کنم ، زندگی من با نمایندگی مردم ، درگیر شدن ، بیرون آمدن ، گذاشتن سرم بالای پارکت مشخص شده است. ما در لندن چالش های بزرگی در مورد جرم و جنایت ، مسکن ، حمل و نقل ، پیرامون یک برنامه سبز داشته ایم ، همه این موارد مهم بوده است. و اگرچه ما به عنوان لندن مزایای زیادی داریم ، اما به نظر من از آنها به درستی استفاده نمی کنیم. من فکر می کنم ما می توانستیم کارهای بیشتری انجام دهیم. “


به نظر می رسد اشتیاق اصلی او مقابله با جرم است ، زیرا سالها کارگر سابق جوانان بوده است. ما دو هفته پس از قتل سارا اورارد صحبت می کنیم ، بنابراین من علاقه مندم که چگونه او باعث می شود زنان در خیابان های لندن احساس امنیت کنند. یکی از وعده های بزرگ او 8000 افسر پلیس دیگر در خیابان ها است. من به او می گویم که همه اینها پلیس بیشتر است ، اما او چگونه می تواند به زن ستیزی سیستمی در داخل نیروها ، و شیوه های بدرفتاری با زنان توسط سیستم عدالت ، بپردازد ، زیرا اغلب زنان باور ندارند.

وی ادامه می دهد: “اما وقتی من در مورد 8000 افسر پلیس صحبت می كنم ،” مترقی ترین قسمت آن ، این است كه چگونه افرادی را كه مظنون معمول نیستند ، استخدام می كنیم؟ که به طور موثر مردان است. و وقتی از زاویه جامعه سیاه پوستان به آن برخورد می کنید ، متوجه می شوید که پلیس باید به مکان های مختلف برود. زنانی که به طور بالقوه می توانند به نیروی پلیس علاقه مند شوند کجا هستند؟ آیا در حال حاضر می روید و در آن مکان ها استخدام می کنید؟ و پاسخ احتمالاً “نه” است. بنابراین بیایید آن را تغییر دهیم.

“چند افسر ارشد پلیس زن هستند؟ وقتی مردم در حال برنامه ریزی برای عملیات پلیس هستند ، صدای زنان در آن برنامه ریزی کجاست؟ “

اگر قربانی آزار و اذیت خیابانی باشید ، یا اینکه شخص دیگری را در معرض آزار و اذیت دیگران می بینید ، چه باید کرد

من اشاره کردم که یک زن – خانم کرسیدا دیک – در حال حاضر پلیس Met را هدایت می کند ، و این به زنان در احساس امنیت بیشتر کمک نکرده است.

بیلی پاسخ می دهد: “شما کاملاً درست هستید”. وی افزود: “اما آنچه آن زن هدایت کننده خدمات پلیس به آن نیاز دارد این است که زنان بیشتری در این نیرو با آنها صحبت کنند. از آنجا که شما می توانید یک نفر را در آن قرار دهید ، و آنها می توانند بالاترین فرد باشند ، این باعث تغییر فرهنگ نمی شود. تغییر فرهنگ این است که در کنار مردم باشید. بدیهی است که شما به عنوان یک سیاه پوست در لندن می توانید روابط با پلیس را تصور کنید … اگر به پرونده استیون لارنس نگاه می کردید ، به یاد می آورم که به یک افسر پلیس محلی گفتم: “من تعجب می کنم که چند نفر از این افسران پلیس با یک یک فرد سیاه پوست. ممکن است کل نوع نگاه آنها تغییر کرده باشد. “

یکی از تعهدات بیلی استفاده از دوربین مدار بسته در وسایل حمل و نقل عمومی برای کمک به محافظت از زنان است. اما دوباره ، مسئله ای وجود دارد که بسیاری از زنانی که من با آنها صحبت کرده ام ، حتی وقتی که آنها می روند و در Tube جرم را گزارش می کنند ، توسط کارمندان جدی گرفته نمی شود. شب ها زنان را به دلیل نداشتن پول کافی از اتوبوس لگد می کنند و سرگردان می مانند. درک درستی از وضعیتی که زنان در آن قرار دارند وجود ندارد ، حتی در صورت مشاهده یا گزارش آن.

او می گوید: “بله” “بنابراین اگر به زمان و انرژی صرف شده در آموزش تعصب ناخودآگاه نگاه کنید ، ما می توانیم و باید همان تلاش را برای محافظت از زنان داشته باشیم ، با درک زاویه ای که از آن گرفته اند.

“من قبلاً یک موسسه خیریه اداره می کردم ، 20 سال است که کارگر جوانان هستم و به یاد می آورم که دختری نزد من آمد و گفت:” درست است ، ما یک گروه دخترانه راه اندازی خواهیم کرد. ” حالا چه جالب بود ، آنها هرگز اجازه نگرفتند. آنها به من گفتند که قرار است یک گروه دخترانه راه اندازی کنند. و البته ، شما این مرد بزرگ هستید ، یک دختر 13 ساله وارد دفتر شما می شود و به شما می گوید چه اتفاقی خواهد افتاد ، و من به یاد دارم که با خودم فکر کردم ، “خوب”. اما این یک قطعه آموزشی برای من بود و ما در حال صحبت کردن 20 ، 25 سال پیش هستیم. من در آن گروه نشستم و داستانهای مختلفی راجع به مردم شنیدم كه فقط نمی فهمید فشار برای زن بودن چیست. و بدیهی است که ، به عنوان یک مرد ، شما در حال گشتن در جهان هستی هستید ، شما نمی دانید. “

من از او می پرسم که او در مورد شکست های حزب محافظه کار در نمایش زنان از زنان چه می اندیشد ، به طور خاص در مورد تبلیغات اخیر دولت جنسیتی که از مردم خواسته بود در طول همه گیری همه گیر در خانه بمانند ، تصویری از زنان اتو کشیده و مراقب بچه ها است.


“قبل از این مصاحبه کسی در این مورد با من صحبت کرد و گفت ،” در مورد محافظه کاران و حقوق زنان چه می خواهید بگویید؟ ” من گفتم ، “نگه دارید ، بیایید به کارگر نگاه کنیم.” اگر به جنبش اتحادیه ای برگردید ، در تمام دهه 70 ، آنها یک کمپین گسترده برای نگه داشتن زنان در خانه انجام دادند. شعار آنها این بود: “به مردان بیشتر پول بدهید تا زنان در خانه بمانند.” این یک کمپین گسترده بود و هیچ کس در مورد آن صحبت نمی کند. ” به نظر نمی رسد اظهار نظر او این کنایه را درک کند که این دیدگاه ها درباره زنان متعلق به دهه 70 است.

به همین ترتیب ، حزب محافظه کار از نظر تاریخی یک تناسب طبیعی برای جامعه سیاه نبوده است – آیا بیلی به عنوان یک سیاه پوست و نمایندگی حزبی که از نظر تاریخی ضد مهاجرت در نظر گرفته شده است ، تنش خاصی احساس می کند؟

“من نمی توانم به شما بگویم که چند بار این سوال از من پرسیده شده است. من نمی خواهم تاریخ را انکار کنم ، من یک دیوانه نیستم. در آنجا تاریخ وجود دارد که باید بر آن غلبه کرد. مردم در مورد سخنرانی های “رودخانه های خون” با من صحبت می کنند. و من به آنها خواهم گفت ، “بنابراین بیایید نگاه کنیم به انوخ پاول ، به عنوان مثال ، او این سخنرانی را در سال 1968 انجام داد و اخراج شد. من به شما نمی گویم محافظه کاران در مسابقات کاملاً عالی بوده اند ، زیرا چنین نکرده اند. اما نکته این جاست که کارگران کاری نکرده اند که بتوانند هزینه آن را پرداخت کنند [their past] به همین ترتیب. “

“من احساس می کنم که نقش من این است که سرم را بالای فراز قرار دهم و به سیاه پوستان نشان دهم که می توانیم در هر جایی که دوست داریم ، ساده باشیم. من همیشه از مردم می پرسم ، “با دادن تمام قدرت سیاسی خود به حزب كارگر ، به من نشان دهید كه بخت ما كجا تغییر كرده است؟” زیرا این اتفاق هرگز رخ نداده است. نکته اصلی این است ، اگر راست می گویید ، زیرا ما با افراد موفق ارتباط برقرار می کنیم ، شما در سطح بالاتری قرار دارید. و من آن را می بینم ، درست است. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که فقط به کسانی که از نظر اجتماعی قدرتمند هستند توجه نکنید. گرفتم. اما منظور این است که ، بسیاری از کارگران و چپ گرایان ، بگذارید من از این اصطلاح استفاده کنم ، توانسته اند از پس همه کارها برآیند و به همین ترتیب مورد بررسی دقیق قرار نمی گیرند. “

“[Jeremy] کوربین یک بار گفت فقط کارگران می توانند این استعداد را در جامعه سیاه پوستان آزاد کنند. به یاد می آورم که مادر گفت: “خوب ، فکر می کند چه جهنمی در 70 سال گذشته انجام داده ام؟” [Labour] ما را قربانی کرده اند ، و آنها اغلب سعی کرده اند که ما را مبارز کنند.

می پرسم آیا بیلی شخصاً نژاد پرستی یا طبقه گرایی سیستمی را در درون محافظه کاران تجربه کرده است؟

“من نمی توانم برای شما مردم ناامید را بیان کنم [in the party] برای کمک به من هستند. 61 نفر بودند که کاندیدای شهردار محافظه کار شدند. احتمالاً شش نفر از آنها سیاه بودند ، اما برنده سیاه بود. و اشتباه نکنید ، من توسط حزب انتخاب نشدم ، من توسط اعضا انتخاب شدم ، آنها یک انتخاب داشتند. در فینال سه نفر بودیم و من تنها سیاه پوست بودم و اینجا هستم. سیاه پوستان می خواهند جریان اصلی باشند ، این بدان معناست که همه جا در طیف سیاسی هستند ، نه فقط در یک گوشه. “

با این اوصاف ، مکالمه جالب – اگر تا حدودی آشفته – به پایان می رسد. من جلسه خود را مانند شوئن بیلی دوست دارم ، اما از گفته های او کاملاً قانع نیستم و خیلی نگران فرصت های صدوق نیستم. از او عکس می خواهم. او برای اطمینان از چاپلوس ترین تصویر ، یک چراغ حلقه ای را ملزم و گرفتن می کند – اما نه قبل از اضافه کردن:

“شما می دانید ، دبورا ، افتخارآفرینترین چیز من در مورد لندنی بودن است؟ من از بی خانمانی و بیکاری به کاندیدای محافظه کار برای شهردار لندن رسیده ام. این یک سفر بسیار طولانی و پر پیچ و خم است. اما من افتخار می کنم که این اتفاق می تواند در لندن رخ دهد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>